Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

SUP pompowany - co polecacie i dlaczego?

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
buter
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 09.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) buter » 25.06.2026 08:00

Given napisał(a):
qra69 napisał(a):Tsunami PRO 350cm
https://4fizjo.pl/product-pol-1840-Desk ... m-T12.html
Z kodem rabatowym WETERANI wychodzi 683zl.
Całkiem spoko deska na start.


:proszedzieki: :proszedzieki:

Zamówione :)


W maju kupiłem T11(różni się kolorem) w promocji za 579zł. Pierwsze testy na morzu już w poniedziałek. Po testowym rozłożeniu widzę sporą różnicę na plus do typowych "chińczyków z ali".
qra69
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 446
Dołączył(a): 08.09.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) qra69 » 25.06.2026 08:26

buter napisał(a):
W maju kupiłem T11(różni się kolorem) w promocji za 579zł. Pierwsze testy na morzu już w poniedziałek. Po testowym rozłożeniu widzę sporą różnicę na plus do typowych "chińczyków z ali".

Też PRO?
Given
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 29
Dołączył(a): 02.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Given » 25.06.2026 09:01

buter napisał(a):
Given napisał(a):
qra69 napisał(a):Tsunami PRO 350cm
https://4fizjo.pl/product-pol-1840-Desk ... m-T12.html
Z kodem rabatowym WETERANI wychodzi 683zl.
Całkiem spoko deska na start.


:proszedzieki: :proszedzieki:

Zamówione :)


W maju kupiłem T11(różni się kolorem) w promocji za 579zł. Pierwsze testy na morzu już w poniedziałek. Po testowym rozłożeniu widzę sporą różnicę na plus do typowych "chińczyków z ali".



Zazdroszczę, ja jeszcze lekko ponad 2msc czekania na przetestowanie :oczy:
Poprzednia strona

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
SUP pompowany - co polecacie i dlaczego? - strona 37
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2026 Wszystkie prawa zastrzeżone