Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dlaczego camping

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008
Re: PODWYŻKA CEN W 2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 25.05.2014 11:10

Doman73 napisał(a):Jeśli ktoś lubi...
Nie mówię, że nie należy spróbować takiej formy wypoczynku. Należy jednak być świadomym ograniczeń. Z dziećmi nie polecam, chyba, że to już młodzież. Starsze dzieci wolą jednak wypoczywać z dala od rodziców...

wtedy nie wiedziałam, czy lubię - jechałam z weteranami, którzy twierdzili, że jest super :roll:
Teraz już wiem, że był to pierwszy i ostatni raz :wink:
dzieci - wtedy - 1,5 roku, 5 lat i 12 ....
ale miałam vana - więc zaadoptowałam na sypialnię ;)
Doman73
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 281
Dołączył(a): 17.08.2013
Re: PODWYŻKA CEN W 2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Doman73 » 25.05.2014 11:34

Bea.ta napisał(a):
Doman73 napisał(a):Jeśli ktoś lubi...
Nie mówię, że nie należy spróbować takiej formy wypoczynku. Należy jednak być świadomym ograniczeń. Z dziećmi nie polecam, chyba, że to już młodzież. Starsze dzieci wolą jednak wypoczywać z dala od rodziców...

wtedy nie wiedziałam, czy lubię - jechałam z weteranami, którzy twierdzili, że jest super :roll:
Teraz już wiem, że był to pierwszy i ostatni raz :wink:
dzieci - wtedy - 1,5 roku, 5 lat i 12 ....
ale miałam vana - więc zaadoptowałam na sypialnię ;)



Drugi raz pewnie byś nie pojechała...
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: PODWYŻKA CEN W 2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 25.05.2014 17:58

Doman73 napisał(a):Camping to takie trochę ekstremum. Szczególnie w Chorwacji. Upał nie do zniesienia.

Byłeś, że taka opinia :?:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: PODWYŻKA CEN W 2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 25.05.2014 18:00

Jackar napisał(a):Świadom jestem, dzieci wiek 9-10 lat, Będzie dobrze

Będzie super :lol: :idea:
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005
Re: PODWYŻKA CEN W 2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 25.05.2014 18:03

Kilka nocy na kwaterze w Pakostane mieliśmy nocki ze spaniem na balkonie.
Temperatury oscylowały wokół 30 kreski nad zerem w nocy.
Frajda to nie była. Później Sime założył AC.

Parę lat temu w Soline bajka była zbliżona. To była masakra pomimo włączonego wentylatora.
Poszedłem nad ranem z kawą na taras pod winogrono. Nocka do doopy. Męczarnia.
Doman73
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 281
Dołączył(a): 17.08.2013
Re: PODWYŻKA CEN W 2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Doman73 » 25.05.2014 18:09

Dokładnie to miałem na myśli...
Na campingu w Chorwacji upał to norma...
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: PODWYŻKA CEN W 2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 25.05.2014 18:16

Doman73 napisał(a):Dokładnie to miałem na myśli...
Na campingu w Chorwacji upał to norma...

Byłeś na kempingu w Chorwacji :?:
Doman73
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 281
Dołączył(a): 17.08.2013
Re: PODWYŻKA CEN W 2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Doman73 » 25.05.2014 18:18

Byłem, niedaleko Trogiru...
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: PODWYŻKA CEN W 2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 25.05.2014 18:22

Doman73 napisał(a):Byłem, niedaleko Trogiru...

Na kempingach byłem 10 razy - było ciepło :lol: ale nie ekstremalnie :lol: :idea:
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005
Re: PODWYŻKA CEN W 2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 25.05.2014 18:27

Janusz Bajcer napisał(a):Na kempingach byłem 10 razy - było ciepło :lol: ale nie ekstremalnie :lol: :idea:


Temperatury w nocy na poziomie 22-25 da się przeżyć. Wyżej robi się nieciekawie.
Doman73
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 281
Dołączył(a): 17.08.2013
Re: PODWYŻKA CEN W 2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Doman73 » 25.05.2014 18:30

Nocą często jest wyżej, jest po prostu duszno, sezon Lipiec - Sierpień...
Użytkownik usunięty
Re: PODWYŻKA CEN W 2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.05.2014 19:47

Doman73 napisał(a): Z dziećmi nie polecam, chyba, że to już młodzież.

A ja uważam że kemping jest o wiele lepszy dla dzieci od kwatery, na kempingu jest prawie zawsze miejsce gdzie można pograć w piłkę, badmintona, chowanego, itd.
Dzieci zawsze znajdą rówieśników do zabawy, niekoniecznie rozmawiających po polsku, ale wcale im to nie przeszkadza w dobrej zabawie, a przy okazji mogą same zobaczyć jak ważna jest znajomość języków obcych.
My zamieniliśmy kwatery na kemping głównie ze względu na dzieci, pomyślałem o tym jak miały 5 i 6 lat, i chciały spać w namiocie (moim z kawalerskich czasów) na działce pod domem, i spaliśmy czasem w weekendy.
Obecnie dziewczyny mają 9 i 10 lat i oczywiście kemping :D
Ale oczywiście nie każdemu taka forma wypoczynku odpowiada, cenowo wychodzi taniej.
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008
Re: PODWYŻKA CEN W 2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 25.05.2014 21:08

Jolove napisał(a):Ale oczywiście nie każdemu taka forma wypoczynku odpowiada, cenowo wychodzi taniej.

trzy lata pózniej w tym samym miejscu kempingowym porównałam cenę apartamentu z ceną całości na kempingu (parcela, ludzie, samochód, prąd i to co tam jeszcze było) wyszło taniej ... 10 euro od apartamentu z dwoma wielkimi sypialniami, własną kuchnią i łazienką oraz tarasem :)
jedyny minus - odległość od plaży, trzeba było iść ze 3minuty :)
Jackar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 683
Dołączył(a): 07.02.2014
Re: PODWYŻKA CEN W 2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jackar » 25.05.2014 21:21

Bea.ta napisał(a):trzy lata pózniej w tym samym miejscu kempingowym porównałam cenę apartamentu z ceną całości na kempingu (parcela, ludzie, samochód, prąd i to co tam jeszcze było) wyszło taniej ... 10 euro od apartamentu z dwoma wielkimi sypialniami, własną kuchnią i łazienką oraz tarasem :)
jedyny minus - odległość od plaży, trzeba było iść ze 3minuty :)


No przy takiej różnicy to nie ma się nawet co zastanawiać.
Ale w moim przypadku ta różnica wynosi około 30 euro.
Użytkownik usunięty
Re: PODWYŻKA CEN W 2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.05.2014 22:09

Bea.ta napisał(a):
Jolove napisał(a):Ale oczywiście nie każdemu taka forma wypoczynku odpowiada, cenowo wychodzi taniej.

trzy lata pózniej w tym samym miejscu kempingowym porównałam cenę apartamentu z ceną całości na kempingu (parcela, ludzie, samochód, prąd i to co tam jeszcze było) wyszło taniej ... 10 euro od apartamentu z dwoma wielkimi sypialniami, własną kuchnią i łazienką oraz tarasem :)
jedyny minus - odległość od plaży, trzeba było iść ze 3minuty :)

Oczywiście że tak może być.
Tak jak pisałem u mnie cena nie była głównym argumentem do zamiany kwatery na kemping choć prawdę mówiąc nie jestem tak bogaty żeby mieć swój samolot lub helikopter, prywatną wyspę, i na nim swój namiot z porządnym zapleczem techniczno-sanitarnym, bo lubię spać w namiocie.
Lecz mieszkając w prywatnym domu i obserwując swoje dzieci w kwaterze mam lekkie wrażenie że zachowują się lew w klatce w zoo, jak trzeba iść zrobić coś do jedzenia, lub po prostu schować się przed słońcem kiedy najmocniej grzeje.
Na kempingu jest łatwiej dzieciakom zorganizować inne zajęcia żeby się nie nudziły, jak trzeba zrobić np.obiad, mogą biegać i bawić się, mogą przebywać do późnych godzin wieczornych żeby nie powiedzieć nocnych na zewnątrz bo przeważnie teren jest ogrodzony.
A jeżeli chodzi o koszta byłem ostatnio na takim tanim kempingu który znajdował się przy plaży, były czyste łazienki i wszystko było w jak najlepszym porządku.
Zajmowaliśmy razem ze znajomym, który był takim samym "składem" jedną dużą parcelę za 14 dni zapłaciliśmy razem 588 euro.
Za 2+2, namiot, samochód, prąd, za dobę 21euro.
Nie wierzę że znajdziesz kwaterę za taką cenę.
Pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi



cron
Dlaczego camping - strona 37
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone