Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Cityhopper czyli tu i tam z aparatem.

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 03.03.2017 13:11

Pora trochę pospacerować po Nottingham.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jak na jesień, jest bardzo ciepło (dla mnie) i pogodnie :)
Obrazek

Obrazek
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 03.03.2017 19:34

Wracam na chwilę w okolice zamku. Zabudowa z cegły, jak wszędzie. Mnie się to mocno podoba.

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Widok z zamku - taki sobie.

Obrazek

Obrazek
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.03.2017 20:15

Pałac Nottingham. Szeryfie Robert de Rainault i Sir Guy z Gisburne, gdzie jesteście?
Obrazek

Obrazek

Schodzę z zamku poszwendać się po okolicy.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio edytowano 21.03.2017 13:41 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 20.03.2017 22:47

Powoli do przodu...nadal śledzę :mrgreen:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 22.03.2017 15:30

Idę dalej, a co.

Obrazek

Maleńka knajpka, w sam raz na wszamanie czegoś na rozgrzewkę i odpoczynek. Świetny burger i piwo.
Obrazek

Kościół św. Marii
Obrazek

High Pavement
Obrazek
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.04.2017 17:35

Temat East Midlands należałoby także dokończyć ;)

Minibrowar The Angel - będzie zabawa :)
Obrazek

...ale hałas i muzyka dochodzą z innego miejsca. First Prize for best Carnival Troupe Nottingham Carnival 2016.
Obrazek

Trza się trochę nawodnić i wyciszyć ;)
Obrazek

...i coś przegryźć.
Obrazek

Jeszcze trochę pochodzę po deptaku...
Obrazek

Obrazek
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.04.2017 17:52

Którka przebitka na Liverpool. Miałem niewiele czasu, pojechałem pod Anfield.
Obrazek

Stanley Park Stadium (New Anfield)
Obrazek

Road to Anfield ;)
Obrazek

Yoooooooooouuuuuuuuuuuuuu willlllllllllll never waaaaaaaaaaaaalk alooooooooooone! ;) Z moim szczęsciem - przebudowa, wszędzie płoty :D
Obrazek

Auto oddane, można jechać na lotnisko...
Obrazek
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.04.2017 13:36

W listopadzie zrobiliśmy sobie mały wypad nad Bled. Miało być bez spiny bo i czasu mało (listopadowy długi weekend). Jeszcze porządnie nie wjechaliśmy do Słowenii a już stoimy w korku przed tunelem Karawanka...

Obrazek


Sprawdzałem prognozę pogody - miała się udać i być nad wyraz ciepła. Jednak na miejscu... Patrząc na te chmury to zostało nam nic innego, jak "jakoś to będzie, nie jesteśmy z cukru".

Obrazek


Mieszkaliśmy w pensjonacie w Koritnie - 30 minut spacerkiem od jeziora. Następnego dnia, powitał nas taki obrazek :) Powoli się wypogadza :)

Obrazek
Ostatnio edytowano 27.04.2017 20:13 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 27.04.2017 14:10

Bled :hearts:
Kasia i Krzyś
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1080
Dołączył(a): 15.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasia i Krzyś » 27.04.2017 14:16

Bled zachęcił mnie do śledzenia wątku :)
mam nadzieję, że jak w końcu "zaliczymy" Montenegro, to przyjdzie czas na Austrię i Słowenię po drodze z Cro...
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.04.2017 14:33

11 listopada. Na zamku trwa świętowanie Dnia Świętego Marcina. Skoro już wleźliśmy na zamek, to może się czegoś napijemy...
Ciepło, miło, wino.

Obrazek
Obrazek


Lokalna TV zagadywała turystów, co myślą o obchodach Dnia Św. Marcina na zamku i czy obchodzą podobne święto w swoim kraju. Moja mi zdążyła rzucić - "tylko o rozróbach u nas im nie mów!" i sama uciekła. Sława, wywiady, autografy (tak, więm - dostałem jeszcze opieprz za ręce w kieszeniach ale kładę to na stres i element zaskoczenia) :mrgreen:

Obrazek

Widoki z zamku... i to w zasadzie tyle (żartuję) :mrgreen:

Obrazek
Ostatnio edytowano 27.04.2017 20:14 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 27.04.2017 16:30

rąk w kieszeniach nie widać, oni tak kadrują, żeby było widać górę 8) ja rozumiem, że wino białe, ale czy ono nie jest trochę za blade ?? :mrgreen: :roll:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.04.2017 16:51

słoma79 napisał(a):rąk w kieszeniach nie widać, oni tak kadrują, żeby było widać górę 8) ja rozumiem, że wino białe, ale czy ono nie jest trochę za blade ?? :mrgreen: :roll:


Nie znam się, ale dobre było :D

==

Alpy Julijskie nocą, w dzień przyjazdu :)
Obrazek
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 27.04.2017 16:58

Alpy w każdej ilości mogę oglądać...
AlAn_K
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 279
Dołączył(a): 18.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) AlAn_K » 27.04.2017 17:42

Pääkäyttäjä napisał(a):
słoma79 napisał(a):rąk w kieszeniach nie widać, oni tak kadrują, żeby było widać górę 8) ja rozumiem, że wino białe, ale czy ono nie jest trochę za blade ?? :mrgreen: :roll:


Nie znam się, ale dobre było :D

==

Znaczy chyba mocne ;)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
Cityhopper czyli tu i tam z aparatem. - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone