... możesz zbierać na helikopter
Żeby nie było - mój chrzestny kupił sobie działkę rekreacyjną w Międzybrodziu
Aaaa zapomniałem, było to ze 25 lat temu i do dziś ogląda ją tylko z drogi przejazdem
.png)
.png)
.png)
Leszek Skupin napisał(a):...
Z racji tego gdzie pracuje moja żona wykonawcą będzie jeden z Akcjonariuszy Grupy....... (reklama), a materiały będzie dostarczał inny z Akcjonariuszy Grupy....... (reklama)[/color][/i][/b]
.png)
.png)
Leszek Skupin napisał(a):Na razie to mam nie wk... Lasów Państwowych, które są właścicielami drogi, żeby podpisali ze mną umowę, a i Burmistrzowi trzeba dać jakąś "marchewkę" żeby mu się chciało chcieć
.png)
.... Spoko spoko wiem co to CBA
Leszek Skupin napisał(a):...
5b) na chwilę obecną mam zapewnienie Nadleśniczego, że dostaniemy czasową umowę na czas budowy domu, w tym czasie będzie się starał, żeby gmina przejęła drogę a są trzy sposoby:
5bi) Wykupienie drogi przez Gminę
5bii) Zamiana na inną działkę z Nadleśnictwem
5biii) Dzierżawa.
Sprawa w toku.
...
Rysio napisał(a):...
2. Lasy Państwowe powinny się zwrócić do gminy o wykup drogi. Jeśli gmina drogę kupi i jeśli działkę przeznaczy pod drogę publiczną - jesteś w domu.
...
.png)
.png)
Rysio napisał(a):Wszystko zależy od PZPG
.png)
.png)
Leszek Skupin napisał(a):...
4a) Pani ze Starostwa Powiatowego powiedziała, że wystarczy zgoda Zakładu Usług Komunalnych w Gminie (któremu podlegają gminne wodociągi) na zmianę warunków z przyłączenia do wodociągu na wyrażenie zgody na wywiercenie studni i zasilanie domu z ujęcia o poborze wody nie przekraczającego 5m3/???? nie wiem na ile(nie pamiętam), a wiem, że tego nie przekraczamy i głębokości studni nie przekraczającej 30m.
....

Powrót do Prawie Hyde Park, czyli wszystko oprócz polityki.
