Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

11 miesięczny brzdąc gdzie jechać do Chorwacji - konkrety

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
weSoLuTka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 93
Dołączył(a): 22.01.2007
Re: 11 miesięczny brzdąc gdzie jechać do Chorwacji - konkret

Nieprzeczytany postnapisał(a) weSoLuTka » 17.04.2014 10:37

elka505 napisał(a):Cóż...jeśli chodzi o wózek...my mielismy ze sobą parasolkę...u nas się rewelacyjnie sprawdziła...do wożenia piwa i napojów ze sklepu....


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: hehe dobre i takie zastosowanie :D przynajmniej nie jechala z polski na darmo ;)
Fanka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 734
Dołączył(a): 16.09.2013
Re: 11 miesięczny brzdąc gdzie jechać do Chorwacji - konkret

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fanka » 17.04.2014 11:15

Tak sobie myślę,że dla maluszków może być problemem wysoka temperatura, a w Cro może być b, gorąco, 2 lata temu, początek Sierpnia było nawet ponad 40 stopni w cieniu miejscami, a w samochodzie termometr pokazywał momentami 45 stopni na zewnątrz. 8O Nam zimnoludom niespecjalnie się funkcjonuje w takim upale, nawet dorosłym, co dopiero malutkim dzieciom. Z moich obserwacji mega upał źle wpływa na system nerwowy, ludzie się robią nerwowi. ;)

:papa:
elka505
Croentuzjasta
Posty: 137
Dołączył(a): 28.07.2010
Re: 11 miesięczny brzdąc gdzie jechać do Chorwacji - konkret

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka505 » 17.04.2014 11:30

Fanka napisał(a):Tak sobie myślę,że dla maluszków może być problemem wysoka temperatura, a w Cro może być b, gorąco, 2 lata temu, początek Sierpnia było nawet ponad 40 stopni w cieniu miejscami, a w samochodzie termometr pokazywał momentami 45 stopni na zewnątrz. 8O Nam zimnoludom niespecjalnie się funkcjonuje w takim upale, nawet dorosłym, co dopiero malutkim dzieciom. Z moich obserwacji mega upał źle wpływa na system nerwowy, ludzie się robią nerwowi. ;)

:papa:


Tak jak podałam we wcześniejszym poście, my bylismy w Novi Vinodolski, wiec na północy gdzie temperatury sa jeszcze w miarę przyjemne...góra 35 było...im nizej tym goręcej oczywiscie, wiec warto wziąśc to pod uwagę. Ale z moich obserwacji wynika,że w dzień dziecko doskonale sobie radziło z upałem....żadnego problemu....gorzej w nocy...u nas delikatnie musiała chodzić klima całą noc...inaczej było dziecku za gorąco. Więc teraz już wiem na przyszłość,że klima obowiazkowa.
Fanka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 734
Dołączył(a): 16.09.2013
Re: 11 miesięczny brzdąc gdzie jechać do Chorwacji - konkret

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fanka » 17.04.2014 11:58

To prawda, z tym południem, ja byłam okolice Dubrovnika. No i też sierpień to gorońcy miesiąc.
Jednak cała trasa przez Cro była w koszmarnym upale, od północy do południa, szczególnie powrót wspominam jako jazdę przez piekarnik...jak trafi się do tego korek na trasie to może być masakra.W Cro zawsze jest bardzo ciepło w sezonie, mnie się się trafiło chyba najcieplej jak może być :mrgreen:

:papa:
kadetdudi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 568
Dołączył(a): 01.09.2013
Re: 11 miesięczny brzdąc gdzie jechać do Chorwacji - konkret

Nieprzeczytany postnapisał(a) kadetdudi » 17.04.2014 20:58

elka505 napisał(a):
I tak...dziecko cały czas absorbuje chyba,że spi na plaży..niestety na to musicie się nastawić...w tym przypadku im wiecej osób tym wiecej mozliwości , bo kazdy zajmie sie dzieckiem po trochu i jest ok,ale mimo wszystko to zupełnie inny urlop :D


Dzięki za podpowiedzi. Dziś właśnie zakupiliśmy łóżeczko turystyczne. Wózek - parasolka. No i teściowa jedzie z nami, bo jak mówisz im więcej osób tym więcej możliwości - i z tego założenia też wychodzę.
Pozdrawiam.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: 11 miesięczny brzdąc gdzie jechać do Chorwacji - konkret

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 18.04.2014 06:14

kadetdudi napisał(a):Dzięki za podpowiedzi. Dziś właśnie zakupiliśmy łóżeczko turystyczne. Wózek - parasolka. No i teściowa jedzie z nami,....


Z tym to się zastanów, chyba że wszyscy macie rewelacyjne kontakty między sobą... Spory rodzinne na wakacjach to najgorsza sprawa, nawet jeśli dzięki temu będziecie mieć chwilę dla siebie....
Więcej osób do bawienia brzdąca to najlepiej znajomi... nawet Ci bez dzieci z chęcią pomogą czy zostaną jeden wieczór z maluchem, a ci z dziećmi - można robić wymianę: dziś my pilnujemy wszystkie dzieciaki, Wy macie wieczór dla siebie, a jutro na odwrót...
kadetdudi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 568
Dołączył(a): 01.09.2013
Re: 11 miesięczny brzdąc gdzie jechać do Chorwacji - konkret

Nieprzeczytany postnapisał(a) kadetdudi » 20.04.2014 08:42

Zastanawiać się nie ma co, bo już zaproponowałem:) Ale fakt, kontakty mamy bardzo dobre, więc myślę, że powinno być dobrze.
weSoLuTka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 93
Dołączył(a): 22.01.2007
Re: 11 miesięczny brzdąc gdzie jechać do Chorwacji - konkret

Nieprzeczytany postnapisał(a) weSoLuTka » 13.05.2014 09:48

witajcie :)
ktoś pisał o parawanie. Ale pwoiedzcie mi czy da sie w ogole go wbic w te kamienie na plazy? Mielismy taki maly namiocik, ale sprawdzal sie tylko jak dziecko bylo nie przemieszczajace sie... I teraz mysle nad tym parawanem...
szrek27
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 761
Dołączył(a): 19.03.2013
Re: 11 miesięczny brzdąc gdzie jechać do Chorwacji - konkret

Nieprzeczytany postnapisał(a) szrek27 » 13.05.2014 10:09

Moje dziecko było już przemieszczające się ;) i mieliśmy namiocik. Plecak do środka, ze 3 większe kamienie i namiot się trzyma ;)
weSoLuTka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 93
Dołączył(a): 22.01.2007
Re: 11 miesięczny brzdąc gdzie jechać do Chorwacji - konkret

Nieprzeczytany postnapisał(a) weSoLuTka » 13.05.2014 10:12

ja pierdziu... juz widze to piatkowe pakowanie... ;))
Dobrze ze znajomi jada we dwojke autem i zaproponowali ze moga nam cos zabrac :]
dage
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 14.05.2014
Re: 11 miesięczny brzdąc gdzie jechać do Chorwacji - konkret

Nieprzeczytany postnapisał(a) dage » 14.05.2014 09:14

My za miesiąc ruszamy w okolice Rogoznicy z dwójką syn-2,5 roku i córa 5,5 miesiąca. Bierzemy wózek gondola i pełen bagażnik rzeczy :) trasę planujemy rozbić na 2 dni z noclegiem może kolo Grazu. Widzę, że Dubrownik da się zaliczyć z wózkiem mimo noszenia go czasami ale co z parkami typu Krka czy Plitvickie jeziora? Ktoś był tam z wózkiem? Jakieś inne miejsca do polecenia z maluchami? Szczególnie chodzi mi o atrakcje dla syna typu place zabaw itp.
weSoLuTka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 93
Dołączył(a): 22.01.2007
Re: 11 miesięczny brzdąc gdzie jechać do Chorwacji - konkret

Nieprzeczytany postnapisał(a) weSoLuTka » 14.05.2014 10:10

i Plitvice i KRKA objedziesz wozkiem, tyle ze musisz sie liczyc z tym ze nieraz trzeba bedzie wozek przeniesc :)
co do atrakcji to w splicie 10 maja otworzono akwarium, gdzie glowna atrakcja jest rekin. Tyle ze na razie ciezko o opinie, bo nikt jeszcze nie byl z cromaniakow :)
dage
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 14.05.2014
Re: 11 miesięczny brzdąc gdzie jechać do Chorwacji - konkret

Nieprzeczytany postnapisał(a) dage » 14.05.2014 17:03

To myślę, że parki zwiedzimy a do splitu niedaleko wiec pewnie na początku lipca zdam relacje z oględzin rekina.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005
Re: 11 miesięczny brzdąc gdzie jechać do Chorwacji - konkret

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 14.05.2014 20:17

Wózek z kółkami o małej średnicy odpada na kładkach, których nie brakuje.
Vesna
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 180
Dołączył(a): 19.08.2010
Re: 11 miesięczny brzdąc gdzie jechać do Chorwacji - konkret

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vesna » 15.05.2014 12:22

Dage, my też jedziemy w stronę Rogoznicy za miesiąc i tydzień :) Nasze córy trochę starsze od Twojego syna - 3 latka w czerwcu. Macie nocleg już upolowany czy w ciemno?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
11 miesięczny brzdąc gdzie jechać do Chorwacji - konkrety - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone