Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

11 miesięczny brzdąc gdzie jechać do Chorwacji - konkrety

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
viltob08
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 09.05.2011
Re: 11 miesięczny brzdąc gdzie jechać do Chorwacji - konkret

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 09.02.2016 08:43

brzo1985 napisał(a):My ze swoją małą jeździliśmy na wypoczynek w Tatry, nad Bałtyk gdy skończyła 4 m-ce; następnie Chorwacja- Zaostrog, kiedy Jagoda miała 9 m-cy. Teraz doszedł do nas Florian i działamy tak samo w myśl zasady "Od małego na całego"- w marcu będziemy w Kościelisku, a w czerwcu spędzamy urlop w Dalmacji- wiek Floriana analogiczny do wyjazdów z małą Jagodą. Ludzie, którzy uważają, że wyjazdy z malutkimi dziećmi to "kara i męka" dla obu stron nie mają pojęcia co mówią i domniemywam, że na wyjazd nad riwierę szczecińską przygotowują się pół roku wcześniej oraz ich dzieci noszą kaski rowerowe w mieszkaniu ;)

Nie chcę spamować swoją relacją z małą w Zaostrogu (masz ją na jednej ze stron tego postu), więc w Twojej sytuacji polecam Ci wybranie miejsca pomiędzy miejscami Zaostrog, Podaca, Brist- wyłączając Gradac. Idealne miejsca dla osób z małymi dziećmi- płytko, cień i "promenada", która ciągnie się przez te wszystkie miejscowości- idealna na spacery z wózkiem. Ogólnie pełna logistyka mimo małych miejscowości.

Pozdrawiam.

Obrazek


Zgadzam się w 100%. Nasza mała miała 8 mies. i podróż oraz pobyt zniosła genialnie. A przewidywania typu " co by było gdyby", chyba są przesadzone. Jadąc np. do Szczecina, też nie korzysta się z usług "własnego" lekarza, tylko takiego na jakiego się trafi. Chorwacja to jednak Europa, a często w ośrodkach zdrowia nasze dziecko zostanie potraktowane lepiej niż na własnym podwórku ;-)
mariosumik
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 8
Dołączył(a): 24.01.2016
Re: 11 miesięczny brzdąc gdzie jechać do Chorwacji - konkret

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariosumik » 16.02.2016 06:46

Witaj daj znac dam namiar do apartamentu w Bibnije wmiare tanio czesto polacy tam biora apartament u pani marjia ona jest tesz na forum poszukaj a ladna plaze sa rownierz dla dzieci w Nin jest to od Bibinje ok 27 km i zaton ok 4km sa fajne piaskowe tereny musisz sprawdzic bo nie jestem pewien czy dobrze w pisalem nazwe glowna bo ona sie mi zawsze myli my bo wyjezdczamy 17.06.16 szkoda ze nie ma nikogo kto jedzie w tym czasie jak co daj znac dam dokladne namiary do marija
Duś
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 03.02.2018
Podróż z niemowlakiem do Lumbardy

Nieprzeczytany postnapisał(a) Duś » 03.02.2018 14:33

Hej

Wybieramy się w drugiej połowy czerwca do Lumbardy. Mam kilka pytań odnośnie waszych relacji, bo będę jechała na wakacje z 11 miesięczną Córeczką :)
Co myślicie o Tej miejscowości dla rodzin z dziećmi? Jest raczej płasko?
Jak wygląda przeprawa promem, z jakiej miejscowości najlepiej wyruszyć i jakie są koszta?
Jedziemy z południa Polski, z okolic Katowic, czy jak rozbijemy podróż na 2 dni powinno być dobrze?

I ostatnie, również mocno mnie frapujące ale nie dot. Chorwacji stricte. Jak z posiłkami dla takiego malucha? :D jak zrobie domowe słoiczki i zabiorę to powinny przetrwać zawekowane czy raczej nastawić się na gotowanie z produktów lokalnych?

Dzięki za pomoc i proszę o wyrozumiałość ! :)
Duś
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 03.02.2018
Gdzie na wakacje z niemowlakiem

Nieprzeczytany postnapisał(a) Duś » 03.02.2018 16:28

W jaki rejon polecacie wybrać się z 11 miesięczną córeczką? Zależy mi na plaży oraz aby nie było bardzo dużo stromych górek :)
Może macie jakieś godne polecenia kwatery z tym rejonie. Będę wdzięczna za pomoc ! :D
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: Gdzie na wakacje z niemowlakiem

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 03.02.2018 16:54

piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: Podróż z niemowlakiem do Lumbardy

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 03.02.2018 16:56

Nie ten dział! I po co zakładasz identyczne wątki? Dzieki temu nie otrzymasz więcej informacji.
pierwsze kroki do wyszukiwarki, odpowiedzi na Twoje pytania są na forum.
Duś
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 03.02.2018
Re: Podróż z niemowlakiem do Lumbardy

Nieprzeczytany postnapisał(a) Duś » 03.02.2018 21:03

nie założyłam przeciez dwóch takich samych wątków... dziękuje za pomoc
Duś
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 03.02.2018
Re: Podróż z niemowlakiem do Lumbardy

Nieprzeczytany postnapisał(a) Duś » 03.02.2018 21:08

dział porady różne... to traktuje jako porady rożne, bo dotyczą moje wątpliwości kilku tematów
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Podróż z niemowlakiem do Lumbardy

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 04.02.2018 18:05

Duś napisał(a):dział porady różne... to traktuje jako porady rożne, bo dotyczą moje wątpliwości kilku tematów

Witam.

Kilka porad ktoś napisał w FAQ >>> do-chorwacji-z-dziecmi-t19101.html

Na wątpliwości i pytania dodatkowe jest wątek dyskusyjny.
Poprzednia strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
11 miesięczny brzdąc gdzie jechać do Chorwacji - konkrety - strona 17
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone