Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #6 str. 23

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
valdemar
zbanowany
Posty: 443
Dołączył(a): 10.06.2016
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #5 str.

Nieprzeczytany postnapisał(a) valdemar » 31.01.2017 21:38

walp napisał(a):
valdemar napisał(a):A tu mamy (liczb mnoga dla twojej satysfakcji ;D ) gostka ze starym passatem, dwoma aparatami fotograficznymi, który usiłuje robić za biedaka podmywając d...e wodą z butelki i przegryzając makaronem z chińskiej zupki. Dla zakłady? Najprawdopodobniej, przy okazji można się polansować swoją oryginalnością..

valdemar, wyluzuj, bo możesz nie doczekać swojej rocznicy na forum. :oczko_usmiech:
Chociaż w tym przypadku, masz chyba kworum za sobą, więc jesteś bezpieczny. :oczko_usmiech:


Sugerujesz coś w rodzaju "uprzejmie donoszę" autorstwa jedynie słusznych forumowiczów? Rzeczywiście to niebezpieczeństwo istnieje, poczytałem sobie tutaj na forum kilka kuriozalnych powodów banowania. Trudno, nie pochlastam się z tego powodu, że kilka kijów w 4 literach zaswędziało ;)
śmigacz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1703
Dołączył(a): 18.09.2016
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #5 str.

Nieprzeczytany postnapisał(a) śmigacz » 31.01.2017 21:42

Jestem cierpliwy więc poczekam jak mówisz.
Temcza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 410
Dołączył(a): 27.09.2008
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #5 str.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Temcza » 31.01.2017 22:13

valdemar napisał(a):
walp napisał(a):
valdemar napisał(a):A tu mamy (liczb mnoga dla twojej satysfakcji ;D ) gostka ze starym passatem, dwoma aparatami fotograficznymi, który usiłuje robić za biedaka podmywając d...e wodą z butelki i przegryzając makaronem z chińskiej zupki. Dla zakłady? Najprawdopodobniej, przy okazji można się polansować swoją oryginalnością..

valdemar, wyluzuj, bo możesz nie doczekać swojej rocznicy na forum. :oczko_usmiech:
Chociaż w tym przypadku, masz chyba kworum za sobą, więc jesteś bezpieczny. :oczko_usmiech:


Sugerujesz coś w rodzaju "uprzejmie donoszę" autorstwa jedynie słusznych forumowiczów? Rzeczywiście to niebezpieczeństwo istnieje, poczytałem sobie tutaj na forum kilka kuriozalnych powodów banowania. Trudno, nie pochlastam się z tego powodu, że kilka kijów w 4 literach zaswędziało ;)

Waldi , twoja ocena i masz do niej prawo ale bawi mnie twoje podejście , ktoś coś pisze i niech sobie myje tyłek z butelki i Co ci do tego ?? Ja miałem trip w 92 roku stopem Niemcy , Belgia , Holandia z 50 DM w kieszeni i chyba najlepsze wakacje :) Ty możesz się lansować jak myjesz dupsko w Dubaju i nic mi do tego, twoja sprawa a jak ktoś chce to śledzić i oglądać....to super :) i nie nazwałbym tego lansem czy oryginalnością. Radzę posłuchać fajnego utworu Ali Janosz Dranie ." żyj jak chcesz i innym żyć daj a jak Ci się nie podoba to s............:)I gratki że na trzaskałeś tyle postów w poł roku , mi 9 lat nie wystarczyło a w Cro od 1996 ale nie chcę się lansować swoją oryginalnością :) pozdro
Ostatnio edytowano 31.01.2017 22:20 przez Temcza, łącznie edytowano 1 raz
Temcza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 410
Dołączył(a): 27.09.2008
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #5 str.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Temcza » 31.01.2017 22:17

Ural napisał(a):
śmigacz napisał(a):maksle nie przejmuj się dawaj dalej kolejna część.


He, he, he poczekasz sobie, oj poczekasz. :papa:

Autor relacji ma ogromny problem co pisać aby mu uwierzono, jak udokumentować swój pobyt. Zwłaszcza, że nie było się w Cro, a jeżeli już - to wirtualnie :D :hut:

Też , trochę abstrahujesz od układu odniesienia :) Nie mierz każdego swoją miarką i odpuść relację jak Ci nie pasi :)
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5792
Dołączył(a): 30.05.2010
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #5 str.

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 02.02.2017 00:59

Ural napisał(a):Chaotyczna relacja. Taki bezpłciowy monolog. Autor stara się za wszelką cenę omijać temat kosztów. Nie pisze nic po za tankowaniem gazu i szukaniem miejsca na spanie. Zdjęcia to jakby były skopiowane z internetu lub zeskanowane z widokówek. Brak własnych zdjęć choćby auta, śniadania, leżanki w samochodzie itp. czyli takich ujęć jakie pokazują inni forumowicze - tych naturalnych choćby z lodem w ręku czy burkiem z serem. Mówi o zwiedzaniu ale tak de facto to nic ciekawego nie pokazuje tym bardziej relacjonuje. Na forum są piękne relacje ale ta to mizerota. Spotkam się zapewne z krytyką ale moje zdanie jest jedno - gość ściemnia na potęgę. :papa: :hut:

Nie rozumiem tylko po co ciągle czytasz? Nie podoba się - odpuść, nie zaśmiecaj relacji swoimi wypocinami na każdej stronie :roll:

boboo napisał(a):Proponuję gościa o nicku Ural na głównego cenzora forum.
Zanim jakikolwiek post się pojawi, musi przejść przez monitor gościa o nicku Ural i zostać oceniony pod względem przystępności, naturalności, fajności zdjęć...

W dechę pomysł, co?

Ten gość już kiedyś wyleciał za swoje upierdliwe i moralizatorskie zapędy. Wrócił ale charakteru nie zmienił :?
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5792
Dołączył(a): 30.05.2010
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #5 str.

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 02.02.2017 01:04

Janusz Bajcer napisał(a):Natomiast dalej nie wiem jak długo - raczej nie dwa tygodnie.

Janusz... proszę :?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #5 str.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 02.02.2017 01:14

greenrs napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):Natomiast dalej nie wiem jak długo - raczej nie dwa tygodnie.

Janusz... proszę :?

Poproś autora o zmianę tytułu :wink: - bo dla mnie jest mylący.
boboo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4915
Dołączył(a): 06.08.2014
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #5 str.

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 02.02.2017 07:16

Oczywiście sprawdziłeś wszystkie relacje z podróży?
I w tych, w których autor/ka pisał/a o dwóch/trzech tygodniach a było 13/20 dni, podjąłeś odpowiednie kroki?

Warto byłoby wprowadzić maleńkie znaczniki (np. gwiazdka albo hash) przed treścią posta, gdy pisze osoba funkcyjna.
Tak aby wiedzieć, czy pisze to jako moderator, czy jako user.
Albo na początku/końcu posta niech napisze w nawiasie (mod) albo (prv).

Miałoby się większą "swobodę" odpowiedzi :lol:
Bo często, gdy publicznie napisze się prawdę modowi, jest za to ban.
A gdy napisze się tę samą prawdę zwykłemu userowi, to mod delikatnie poprosi o spokój.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #5 str.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 02.02.2017 08:38

boboo napisał(a):Oczywiście sprawdziłeś wszystkie relacje z podróży?
I w tych, w których autor/ka pisał/a o dwóch/trzech tygodniach a było 13/20 dni, podjąłeś odpowiednie kroki?

Naucz się czytać emotikonki :wink:
boboo napisał(a):Warto byłoby wprowadzić maleńkie znaczniki (np. gwiazdka albo hash) przed treścią posta, gdy pisze osoba funkcyjna.
Tak aby wiedzieć, czy pisze to jako moderator, czy jako user.
Albo na początku/końcu posta niech napisze w nawiasie (mod) albo (prv).

W pierwszej kolejności jestem na tym forum ueserem jak wszyscy. :idea:
Włączyłem funkcję ułatwiającą czytanie i sprawdziłem swoje posty w tym wątku - jako moderator napisałem cztery.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #5 str.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 05.02.2017 18:22

maksele napisał(a):IMG_0979.jpg


Gdzie zrobiłeś to zdjęcie?
(bo w tym bałaganie jakoś nie mogę wyłapać)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #5 str.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.02.2017 18:55

Vjetar napisał(a):
maksele napisał(a):IMG_0979.jpg


Gdzie zrobiłeś to zdjęcie?
(bo w tym bałaganie jakoś nie mogę wyłapać)


Tounj

:oczko_usmiech:

https://www.google.pl/maps/place/Tounj, ... 31!6m1!1e1
Malowa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 654
Dołączył(a): 31.05.2016
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #5 str.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Malowa » 06.02.2017 18:24

Pogubiłam się w tej relacji....
Na czym stoimy?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #5 str.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 06.02.2017 18:30

Malowa napisał(a):Pogubiłam się w tej relacji....
Na czym stoimy?

Autor dojechał na Węgry, gdzie domy jak na Syberii.
maksle napisał(a):Wyruszyłem więc w drogę na Węgry, i pierwsze wrażenie? Wjechałem chyba do ruskich? Zabudowaniom bliżej było do Syberii niż Europy, jednak drogi mają dobre

Ale samochód był widziany pod mostem w Tounj :wink:
Marsallah
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2275
Dołączył(a): 31.08.2010
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #5 str.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marsallah » 07.02.2017 09:25

Malowa napisał(a):Pogubiłam się w tej relacji....
Na czym stoimy?


Autorowi skończyły się impulsy na internet i relacja stanęła :mrgreen:
boboo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4915
Dołączył(a): 06.08.2014
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #5 str.

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 07.02.2017 09:41

Marsallah napisał(a):Autorowi skończyły się impulsy na internet i relacja stanęła

Czasem niewiele trzeba. Ot, wystarczyłaby zwykła (nie ponadprzeciętna) umiejętność czytania oraz dodawania dat w kalendarzu.

maksle, 30.01.2017 napisał(a):No pewnie, ja też ale przez 3 tygodnie będzie kłopot z czasem i raczej bez żadnych UP! niestety będzie,
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #6 str. 23 - strona 2...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone