Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #6 str. 23

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
luk006
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 1510
Dołączył(a): 19.12.2006
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #6 str.

Nieprzeczytany postnapisał(a) luk006 » 03.07.2017 20:33

adrianek90 napisał(a):natomiast oliwy do ognia dolewają Ci którzy wielce stają w obronie autora i i zaczynają wypominać te komentarze,, czym napędzają tę negatywną dyskusję.. czyż tak nie było???

A już myślałem, że zaczynamy się dogadywać. Czyli uważasz, że powinno się ukamienować człowieka, bo zdaniem niektórym postanowił zrobić coś, czego wielu z nas nie odważyłoby się zrobić? A jeśli ktoś nie chce uczestniczyć w kamionowaniu, to powinien się zamknąć i się nie wtrącać, bo to nie ich sprawa???
tranquilo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1483
Dołączył(a): 07.02.2017
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #6 str.

Nieprzeczytany postnapisał(a) tranquilo » 03.07.2017 22:42

luk006 napisał(a):
adrianek90 napisał(a):natomiast oliwy do ognia dolewają Ci którzy wielce stają w obronie autora i i zaczynają wypominać te komentarze,, czym napędzają tę negatywną dyskusję.. czyż tak nie było???

A już myślałem, że zaczynamy się dogadywać. Czyli uważasz, że powinno się ukamienować człowieka, bo zdaniem niektórym postanowił zrobić coś, czego wielu z nas nie odważyłoby się zrobić? A jeśli ktoś nie chce uczestniczyć w kamionowaniu, to powinien się zamknąć i się nie wtrącać, bo to nie ich sprawa???

Nie,
Jeśli sądzisz że jestem za "kamienowaniem" to widocznie nie czytales moich postów.
Nie. Chcę nikogo kamienować.
Jedni pisali pochwalnie w kierunku autora inni krytycznie i tak mogło zostać.
Jednak stworzyła się wojenka tych piszących pozytywnie z tymi piszącymi negatywnie.
A my tą wojenkę kontynuujemy choć większego sensu to nie ma.

Sądzę że pewnie byśmy się dogadali ale na żywo najlepiej przy butelce. A tak słowo pisane przez osobę której nie znasz może być całkiem niewłaściwie zrozumiane.
To jeden z minusów forum niestety.

Dajmy już spokój z tym bo tu zaraz moderator wpadnie i nas po kątach porozsadza.

Jakby nie patrzeć autor odniósł sukces. Od dawna tu nie zagląda a jego relacja ciągle budzi emocje
luk006
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 1510
Dołączył(a): 19.12.2006
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #6 str.

Nieprzeczytany postnapisał(a) luk006 » 04.07.2017 08:25

Z mojej strony koniec tej jałowej dyskusji.
piotrekbeti
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 689
Dołączył(a): 26.01.2014
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #6 str.

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrekbeti » 16.06.2018 21:54

Kilka miesięcy temu pisałem że planujemy urlop w Cro za 2200. Realnie będzie więcej. Zakupy butów do wody ręczników materacy mat namiotu masek. Około+ 400PLN. Zakupione winiety Słowacka 14 E Czeska 18 E Węgierska 17.3 Euro. 30 dniowe. 2 noclegi tranzytowe 39E i 50E. Autostrada do Gliwic 2x16,20PLN. Autostrada w Cro 2x240KUN. zakupy jedzenia i napojów przed wyjazdem. 400PLN. Noclegi na miejscu 14*50E. Promy ponad 520kun.Wydatki na miejscu i w drodze 25000forintów 2300Koron Czeskich 2500kun i wymienione 520Euro. Plus kartami w tym Revolut około 2000PLN.Paliwo ponad 1000PLN.Razem za 16 noclegów plus dojazd plus reszta. Przywiezione alkohole i inne suweniry za 500PLN +-. Razem wydatki na 16 noclegów za 2+1 plus dojazd plus pobyt szacuje na ponad 10000PLN +1000
piotrekbeti
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 689
Dołączył(a): 26.01.2014
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #6 str.

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrekbeti » 16.06.2018 22:12

No i pewne rzeczy jednak zostały z poprzednich wyjazdów do Cro i nie musze ich kupić. Aparat nawigacja lodówka sprzęt do pływania akcesoria typu linka holownicza żarówki kamizelkix4 apteczka itp.Może nie jest to 1000PLn ale zawsze jednak mniej do wydania na kolejny wyjazd. Realnie szacowaliśmy 14 dniowy wylot na Kretę w sierpniu ale w biurze wyszło 9-10tyś PLN plus z 1000-1500Euro za 2+1 za wycieczki wynajem atrakcje i jednak uznałem że tyle nie dam. Bo 3godziny przelot plus 2h przed wylotem plus dojazd do Hotelu. 7h? Cały dzień. Może za rok? ceny w sezonie są wyższe, teraz szukam i mam w pażdzierniku wylot i powrót na krecie plus pobyt za 7 dni plus wydatki za 900E za 2+0
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #6 str. 23 - strona 3...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone