Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #6 str. 23

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
śmigacz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1703
Dołączył(a): 18.09.2016
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #5 str.

Nieprzeczytany postnapisał(a) śmigacz » 28.01.2017 21:48

A mi się podoba i będę tutaj do końca. Na podsumowanie jeszcze przyjdzie czas.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #5 str.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 28.01.2017 21:53

Też będę do końca, bo jestem ciekawy gdzie i ile dni z dwóch tygodni autor tej relacji był w Chorwacji.
krasiu666
Cromaniak
Posty: 830
Dołączył(a): 08.06.2011
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #5 str.

Nieprzeczytany postnapisał(a) krasiu666 » 28.01.2017 21:56

Panie Januszu na awatarze wyglądasz na starszego ode mnie, a w bajki wierzysz.
Ostatnio edytowano 29.01.2017 07:40 przez krasiu666, łącznie edytowano 1 raz
śmigacz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1703
Dołączył(a): 18.09.2016
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #5 str.

Nieprzeczytany postnapisał(a) śmigacz » 28.01.2017 22:32

Wiara czyni cuda a nadzieja umiera ostatnia.
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #5 str.

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 28.01.2017 22:47

krasiu666 napisał(a): w bajki wieżysz.

Sporo bajek się zaczyna (lub kończy) w wieży.
krasiu666 napisał(a): na awataże

"R" Ci nie działa? :roll:

Weź może jakąś książkę przeczytaj.
Na komputer przyjdzie czas za kilka lat.

Gdyby była taka możliwość ( to do autora) to ja bym chciał przeczytać podsumowanie "finansowe" każdego etapu.
Ot, tak żeby mieć na bieżąco rozeznanie w portfelu. :oczko_usmiech:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #5 str.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 28.01.2017 22:59

krasiu666 napisał(a):Panie Januszu na awataże wyglądasz na starszego odemnie, a w bajki wieżysz.


600-trip-czyli-chorwacja-na-2-tyg-za-600zl-t51569-15.html#p1807416 :wink:

Mimo, że na awatarze :wink: wyglądam na starszego.
Temcza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 410
Dołączył(a): 27.09.2008
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #5 str.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Temcza » 28.01.2017 23:18

anakin napisał(a):
krasiu666 napisał(a): w bajki wieżysz.

Sporo bajek się zaczyna (lub kończy) w wieży.
krasiu666 napisał(a): na awataże

"R" Ci nie działa? :roll:

Weź może jakąś książkę przeczytaj.
Na komputer przyjdzie czas za kilka lat.

Gdyby była taka możliwość ( to do autora) to ja bym chciał przeczytać podsumowanie "finansowe" każdego etapu.
Ot, tak żeby mieć na bieżąco rozeznanie w portfelu. :oczko_usmiech:


Anakin, dużo czytam forum mniej się udzielam ale ty zawsze pozamiatasz ;)uwielbiam to :) Pozdrawiam !!!!!
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #5 str.

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 28.01.2017 23:31

Temcza napisał(a):Anakin, dużo czytam forum mniej się udzielam ale ty zawsze pozamiatasz ;)uwielbiam to :) Pozdrawiam !!!!!

Jam nie godzien..... :oops:

pozdrav G. :wink:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #5 str.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 28.01.2017 23:32

krasiu666 napisał(a):Panie Januszu na awataże wyglądasz na starszego odemnie, a w bajki wieżysz.

O 20:59 prosiłem w PW o poprawę byków :idea: .... ale nie przeczytałeś :roll:
krasiu666
Cromaniak
Posty: 830
Dołączył(a): 08.06.2011
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #5 str.

Nieprzeczytany postnapisał(a) krasiu666 » 29.01.2017 07:42

anakin napisał(a):
krasiu666 napisał(a): w bajki wieżysz.

Sporo bajek się zaczyna (lub kończy) w wieży.
krasiu666 napisał(a): na awataże

"R" Ci nie działa? :roll:

Weź może jakąś książkę przeczytaj.
Na komputer przyjdzie czas za kilka lat.

Gdyby była taka możliwość ( to do autora) to ja bym chciał przeczytać podsumowanie "finansowe" każdego etapu.
Ot, tak żeby mieć na bieżąco rozeznanie w portfelu. :oczko_usmiech:

Sorki Panowie i Panie to niedziałające "R" to przez browary.
maksle
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 13.10.2016
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #5 str.

Nieprzeczytany postnapisał(a) maksle » 30.01.2017 20:41

śmigacz napisał(a):Nie żebym się czepiał ale zdjęcia możesz hurtowo zmniejszać np w irfanview. Taki opis poprzeplatany zdjęciami jest fajniejszy. Teraz widać dlaczego firmy zagraniczne boją się kierowców ciężarówek z Polski. Z Twojego opisu wynika że opanowali już 50% rynku. :D


No pewnie, ja też ale przez 3 tygodnie będzie kłopot z czasem i raczej bez żadnych UP! niestety będzie, odnośnie programów wiem, dzięki ale jak wrzucam na google mogę sobie pisać i foty się ładują a nie tak jak tu :D

Darkos napisał(a):
maksle napisał(a):
Miłej lektury!


Fajnie się czytało :D

Może gdybyś tekst trochę bardziej rozstrzelił, to by się lepiej czytało (technicznie)

Foty świetne, pokazujące ciekawą wycieczkę i zachęcające do odwiedzenia tych miejsc :wink:

Pozdrawiam i czekam na dalsze :hut:


Dzięki, fajnie że się podobało. Postaram się zwrócić uwagę na rozłożenie tekstu!

007man napisał(a):Witaj Maks.
Dzisiaj trafiłem na Twoją relację i od razu ucieszyłem się, że przeczytam coś fajnego, innego itd. i niestety rozczarowałem się...
Ale spoko nie Tobą :) tylko 19 zaśmieconymi stronami (...)

Maks gratuluję Ci odwagi, przygody, wolności :) i tego, że nie zraziłeś się tymi komentarzami..., ja nie miałbym chyba w sobie tyle cierpliwości, opanowania i spokoju.

Czekam niecierpliwie na Twój c.d. i pozdrawiam Wszystkich prosząc o odrobinę refleksji.


Hah dziękuję :papa: . Dobrze, że jest parę osób które z przyjemnością to czytają.

Morski Pas napisał(a):
007man napisał(a):Witaj Maks.
Dzisiaj trafiłem na Twoją relację i od razu ucieszyłem się, że przeczytam coś fajnego, innego itd. i niestety rozczarowałem się...
Ale spoko nie Tobą :) tylko 19 zaśmieconymi stronami, które bezsensownie czytałem...


Na dole każdej strony jest takie magiczne okienko. Tam sobie wybieram autora wątku i z 19 stron zostają dwie, które czytam z przyjemnością.
Pozdrawiam autora relacji i tych którzy nie czepiają się go jak rzep psiego ogona.

Załącznik Screen_01 2017-01-28 14.00.jpg nie jest już dostępny


Również pozdrawiam :)

Ural napisał(a):Chaotyczna relacja. Taki bezpłciowy monolog. Autor stara się za wszelką cenę omijać temat kosztów. Nie pisze nic po za tankowaniem gazu i szukaniem miejsca na spanie. Zdjęcia to jakby były skopiowane z internetu lub zeskanowane z widokówek. Brak własnych zdjęć choćby auta, śniadania, leżanki w samochodzie itp. czyli takich ujęć jakie pokazują inni forumowicze - tych naturalnych choćby z lodem w ręku czy burkiem z serem. Mówi o zwiedzaniu ale tak de facto to nic ciekawego nie pokazuje tym bardziej relacjonuje. Na forum są piękne relacje ale ta to mizerota. Spotkam się zapewne z krytyką ale moje zdanie jest jedno - gość ściemnia na potęgę. :papa: :hut:

Ural napisał(a):Wrzucam przykładową relację. Napisana jest przystępnie, naturalnie, ciekawie, zilustrowana fajnymi prywatnymi zdjęciami. Takich na cro forum jest dużo.

bra-2016-moj-drugi-raz-w-chorwacji-t51618.html

Gościowi o nicku maksle proponuję wytężyć swój umysł albo zaprzestać ściemniania, a użytkownikom forum zastanowić się co czytają, co oglądają i czy jest to zgodne z prawdą. Tym bardziej, że relacja opracowywana jest w bardzo dużych odstępach czasowych, a ich treść pisana na niskim poziomie - ponadto wątpliwa :papa: :hut:


No proszę, próbuje się powstrzymać od śmiechu ale nie mogę :lol: . Pozwól Kolego Ural vel Stefan czy tam "Gościu" jak chcesz. Mówisz, że zdjęcia z internetu/ pocztówek? Pozwolę sobie pozostawić to w głębokim milczeniu z szerokim uśmiechem politowania dla Twojego "argumentu". Czy wszystko musi być takie same [foty mnie jak jem loda (nie jadłem), arbuza (jadłem)], lubisz oglądać kogoś jak robi takie "coś", to fajnie. Ja wolę pokazać coś ciekawego a nie mój ryj który wcina arbuza! Ba nawet nie pomyślałbym, żeby sobie robić "sweet focie" jak wykonuje takie prozaiczne czynności, jak zauważyłeś sam trip jest inny niż wszystkie więc relacja też taka będzie :twisted: . Odnośnie bezpłciowego monologu itd. to jest Twoje zdanie i szanuje je, może się Tobie nie podobać. Masz takie prawo.
"...proponuję wytężyć swój umysł..." i zamilknąć w tym wątku, jakoby walenie w klawiaturę jeszcze nikt pisaniem nie nazwał :papa:


A dla całego KODw , czyli Komitetu Obrony Drogich Wakacji mam niespodziankę! Ural wytęż swój umysł i weź kalkulator, sprawdź daty! Na przeprosiny nie liczę, ale na ujmę w Twoim autorytecie już tak.

Scan06516.jpg

Scan0008.jpg

Scan0003.jpg

Scan.jpg

Załącznik Scan.jpg nie jest już dostępny

A teraz trochę fot "swoich" nie skopiowanych z neta :mrgreen:
SAM_6605.jpg

IMG_1005.jpg

IMG_0984.jpg

IMG_0979.jpg

Scan65259.jpg
boboo
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 4915
Dołączył(a): 06.08.2014
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #5 str.

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 30.01.2017 20:54

Zaraz się dowiesz, że to ściema, i że na pewno nie pokazałeś wszystkich paragonów.

A tak jeszcze mimochodem wracając do Ural'a:
"Krytyk, to taka kura, która gdacze, gdy inne znoszą jaja"
gertstary1
Croentuzjasta
Posty: 124
Dołączył(a): 14.09.2013
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #5 str.

Nieprzeczytany postnapisał(a) gertstary1 » 30.01.2017 20:58

Bardzo mi sie miło to czyta,tylko czemu tak rzadko? :) passacik ładniutki,kupiólem teraz takiego jako pojazd zimowy ,tez z podtlenkiem LPG i mocne zdziwienie,na trasie,jazda 100-110km/h 7,9l , duża oszczedność w stosunku do caravelki,ale gabaryty inne :) pzdr i czekam na dalsze relacje
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #5 str.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 30.01.2017 21:27

boboo napisał(a):Zaraz się dowiesz, że to ściema, i że na pewno nie pokazałeś wszystkich paragonów.

Przypuszczam, że nie wszystkie zachował.
Na tych co są (Lidl i Konzum) , nie widzę tzw. "zachcianek".
Ale wiem już gdzie był w m.in. w Chorwacji.
Natomiast dalej nie wiem jak długo - raczej nie dwa tygodnie.
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #5 str.

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 30.01.2017 22:59

Janusz Bajcer napisał(a):Na tych co są (Lidl i Konzum) , nie widzę tzw. "zachcianek".
Oj ... czepiasz się :P a ja tam widzę ... Ljubenica, jabuka, kornet vanilija. Nie każdy ma zachciankę odrazu na homara ;) Trochę zachcianek maksle zabrał też z PL.
Janusz Bajcer napisał(a):Ale wiem już gdzie był w m.in. w Chorwacji.
Czyli Istria ... też Cro a co nie :?:
Janusz Bajcer napisał(a):Natomiast dalej nie wiem jak długo - raczej nie dwa tygodnie.
A ja wiem ... no tu mała zmyłka, bo w samym Cro jakieś 8 pełnych dniówek :)
8.08. koło 14-ej jeszcze Słowacja, czyli 9-16.08 Cro skoro 17.08 wieczorem już Mikulov to wyjazd nastąpił rano, 18.08 powrót PL.
Cały trip 12 dni.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #6 str. 23 - strona 2...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone