Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #6 str. 23

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #6 str.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 02.03.2017 13:56

grzesiek-swidnica napisał(a):Miło się czyta relację, ale ta fala hejtu, bo inaczej tego nie można nazwać, zwłaszcza ze strony Janusza jest żałosna. I przestań chrzanić i zasłaniać się żenującym tłumaczeniem "ja tylko zadaję pytania". Powinieneś tu świecić przykładem...

Wróciłem.

http://sjp.pwn.pl/slowniki/hejt.html

Zgodnie z zamieszczoną definicją nie widzę w tym wątku hejtu w wykonaniu wypowiadających się userów. :idea:

Ponieważ szczególnie mnie wymieniłeś (nawet wiem dlaczego) - proszę o przytoczenie moich obraźliwych i agresywnych postów w stosunku do autora relacji. :idea:

Ponieważ ostatnio miałem sporo ukłuć i będę miał jeszcze kilka, Twoja szpilka w stosunku do mnie to pikuś :oczko_usmiech:
tranquilo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1483
Dołączył(a): 07.02.2017
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #6 str.

Nieprzeczytany postnapisał(a) tranquilo » 03.03.2017 20:58

Janusz Bajcer napisał(a):
Zgodnie z zamieszczoną definicją nie widzę w tym wątku hejtu w wykonaniu wypowiadających się userów. :idea:



Ja również nie widzę. Trzymając się dalej definicji, to definicją forum dyskusyjnego jest "Forma grupy dyskusyjnej służąca do wymiany informacji, poglądów i opinii między osobami zarejestrowanymi w bazie użytkowników"

A więc: Tutaj wcale nie ma mowy o tym że mogą się wypowiadać tylko osoby zafascynowane pomysłem autora ale mogą to robić też jego sceptycy.
Morski Pas
Koordynator konkursów
Avatar użytkownika
Posty: 4321
Dołączył(a): 12.03.2005
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #3 str.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Morski Pas » 04.03.2017 01:39

arek_sosnowiec napisał(a):A co do budżetu... Może warto poczekać do końca? Autor obiecał podsumowanie wydatków.


Przecież skany paragonów już od dawna są na 20. stronie wątku.

Poświęciłem pół godziny na zsumowanie cyferek i wyszło mi że autor wydał 340zł na 176 litrów gazu i 199zł na jedzenie (w tym 167zł na zabrane z Polski). Razem 539zł. Jak się do tego doliczy 167 kun i 155 koron, które przywiózł z powrotem do Polski to wychodzi 634zł.

Z Zielonej Góry do Porecza jest ok 1200km co daje spalanie poniżej 8 litrów gazu na 100km. Wydaje się to niemożliwe, ale mnie w drodze na Nordkapp gdzie nie ma autostrad, a limit w niezabudowanym jest 80km/h auto które normalnie pali powyżej 8 zeszło do trochę ponad 6, więc te 8 litrów gazu wcale nie jest takie nieprawdopodobne.

pozdrav K
heca7
Cromaniak
Posty: 624
Dołączył(a): 03.01.2010
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #6 str.

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 05.03.2017 09:31

adrianek90 napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):
Zgodnie z zamieszczoną definicją nie widzę w tym wątku hejtu w wykonaniu wypowiadających się userów. :idea:



Ja również nie widzę. Trzymając się dalej definicji, to definicją forum dyskusyjnego jest "Forma grupy dyskusyjnej służąca do wymiany informacji, poglądów i opinii między osobami zarejestrowanymi w bazie użytkowników"

A więc: Tutaj wcale nie ma mowy o tym że mogą się wypowiadać tylko osoby zafascynowane pomysłem autora ale mogą to robić też jego sceptycy.


Zgadzam się. Teraz każdą konstruktywną krytykę lub dociekliwość nazywa się hejtem. To słowo stało się tak popularne, że nawet dzieci dostają w szkole wypracowania na temat hejtu! Na Polskim.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #6 str.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 05.03.2017 18:10

heca7 napisał(a):
adrianek90 napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):
Zgodnie z zamieszczoną definicją nie widzę w tym wątku hejtu w wykonaniu wypowiadających się userów. :idea:



Ja również nie widzę. Trzymając się dalej definicji, to definicją forum dyskusyjnego jest "Forma grupy dyskusyjnej służąca do wymiany informacji, poglądów i opinii między osobami zarejestrowanymi w bazie użytkowników"

A więc: Tutaj wcale nie ma mowy o tym że mogą się wypowiadać tylko osoby zafascynowane pomysłem autora ale mogą to robić też jego sceptycy.


Zgadzam się. Teraz każdą konstruktywną krytykę lub dociekliwość nazywa się hejtem. To słowo stało się tak popularne, że nawet dzieci dostają w szkole wypracowania na temat hejtu! Na Polskim.


Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Tak więc z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda, punktów, które stworzymy.
gertstary1
Croentuzjasta
Posty: 124
Dołączył(a): 14.09.2013
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #6 str.

Nieprzeczytany postnapisał(a) gertstary1 » 05.03.2017 23:47

Witam,zakupiłem do latania właśnie takiego passata,w cenie złomu :) ale z nowymi opłatami,mocno zdziwiło mnie spalanie-trasa,jazda 100-110km/h i poniżej 8 litrów gazu-instalacja sekwencja,autko spala minimalnie wiecej niz poprzedni mój złomek tj micra 1,0 lpg,instalacja normalna,wiec passaty oszczedne sa na maxa :) pzdr
arek_sosnowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 523
Dołączył(a): 08.04.2010
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #3 str.

Nieprzeczytany postnapisał(a) arek_sosnowiec » 06.03.2017 10:43

Morski Pas napisał(a):
arek_sosnowiec napisał(a):A co do budżetu... Może warto poczekać do końca? Autor obiecał podsumowanie wydatków.


Przecież skany paragonów już od dawna są na 20. stronie wątku.

Poświęciłem pół godziny na zsumowanie cyferek i wyszło mi że autor wydał 340zł na 176 litrów gazu i 199zł na jedzenie (w tym 167zł na zabrane z Polski). Razem 539zł. Jak się do tego doliczy 167 kun i 155 koron, które przywiózł z powrotem do Polski to wychodzi 634zł.

Z Zielonej Góry do Porecza jest ok 1200km co daje spalanie poniżej 8 litrów gazu na 100km. Wydaje się to niemożliwe, ale mnie w drodze na Nordkapp gdzie nie ma autostrad, a limit w niezabudowanym jest 80km/h auto które normalnie pali powyżej 8 zeszło do trochę ponad 6, więc te 8 litrów gazu wcale nie jest takie nieprawdopodobne.

pozdrav K

Tak, widziałem. Choć prawdę mówiąc mi by się nie chciało tego sumować. Ale fajnie, że je zamieścił bo mniej więcej o tego czasu da się zauważyć, że komentarze są jakby łagodniejsze. Tak po prawdzie to ja trzymam kciuki za autora. Nawet jeżeli przekroczy budżet z tytułu relacji. A kto wie, może w podsumowaniu napisze: "chciałem zmieścić się w 600 zł ale wyszło 743,20 zł?". A jeżeli się zmieści to jeszcze lepiej. Ja tu zaglądam bo jeżeli o mnie chodzi, to mi się dobrze to czyta i podobają mi się zdjęcia. Mam tylko nadzieję, że autor wróci i dokończy relację.
tranquilo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1483
Dołączył(a): 07.02.2017
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #3 str.

Nieprzeczytany postnapisał(a) tranquilo » 06.03.2017 19:49

arek_sosnowiec napisał(a):
Morski Pas napisał(a):
arek_sosnowiec napisał(a):A co do budżetu... Może warto poczekać do końca? Autor obiecał podsumowanie wydatków.


Przecież skany paragonów już od dawna są na 20. stronie wątku.

Poświęciłem pół godziny na zsumowanie cyferek i wyszło mi że autor wydał 340zł na 176 litrów gazu i 199zł na jedzenie (w tym 167zł na zabrane z Polski). Razem 539zł. Jak się do tego doliczy 167 kun i 155 koron, które przywiózł z powrotem do Polski to wychodzi 634zł.

Z Zielonej Góry do Porecza jest ok 1200km co daje spalanie poniżej 8 litrów gazu na 100km. Wydaje się to niemożliwe, ale mnie w drodze na Nordkapp gdzie nie ma autostrad, a limit w niezabudowanym jest 80km/h auto które normalnie pali powyżej 8 zeszło do trochę ponad 6, więc te 8 litrów gazu wcale nie jest takie nieprawdopodobne.

pozdrav K

Tak, widziałem. Choć prawdę mówiąc mi by się nie chciało tego sumować. Ale fajnie, że je zamieścił bo mniej więcej o tego czasu da się zauważyć, że komentarze są jakby łagodniejsze. Tak po prawdzie to ja trzymam kciuki za autora. Nawet jeżeli przekroczy budżet z tytułu relacji. A kto wie, może w podsumowaniu napisze: "chciałem zmieścić się w 600 zł ale wyszło 743,20 zł?". A jeżeli się zmieści to jeszcze lepiej. Ja tu zaglądam bo jeżeli o mnie chodzi, to mi się dobrze to czyta i podobają mi się zdjęcia. Mam tylko nadzieję, że autor wróci i dokończy relację.


Ja też zaglądam tu dlatego że fajnie mi się to czyta. Nie mam też nic do autora.Wszelkie wątpliwości jakie się w moich wypowiedziach biorą się z tego że próbuję się wczuć w taką sytuację i wiem że ja w życiu bym za 600zł tam nie dał rady pojechać. Sam jestem taki że raczej wszystko dokładnie analizuję, i wiem że te 600zł ledwo by mi na paliwo starczyło jeśli w ogóle na to.
Dlatego sam z niecierpliwością czekam na kolejne argumenty na to że koledze się to udało.

I też mam nadzieję że wróci i dokończy relację:)
maksle
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 13.10.2016
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #6 str.

Nieprzeczytany postnapisał(a) maksle » 11.03.2017 23:35

su-petar napisał(a):Witaj,

Czytając Twoją relację wróciłem wspomnieniami do mojej pierwszej wyprawy ..... No i nasze wielkie zdziwienie, że mydło w Jadranie się nie pieni (zepsuło się, czy co :?: ).
Czekam na ciąg dalszy, fajne fotki.
PS. nie ma dla mnie znaczenia, czy wydałeś na wyprawę 600 zł, czy 650 zł.

Pozdrawiam

_Piotrek_ napisał(a):Kilkanaście lat temu byłem na miesięcznych wakacjach w Oslo i Tonsbergu, a kilka lat później ponad dwumiesięcznych wakacjach w Atenach. Dzieki tobie z uśmiechem wracam wspomnieniami do tamtych czasów. Z obu wyjazdów wróciłem z większą ilością kasy niż wziąłem ze sobą, więc te 600 pln to żaden wyczyn ;). Dzisiaj, z wygody na taką podróż bym się nie zdecydował, ale z ciekawości będę zaglądał do Ciebie, bo z pewnością jest to relacja jakich mało. Pozdrawiam :).

Super! Bardzo się cieszę, że swoją relację poruszyłem tak ważne wspomnienia sprzed tylu lat. :D

heca7 napisał(a):Zawracano z dowodem? Nie wierzę i nie uwierzę. Zwykle jest jakieś drugie dno, o którym ludzie nie chcą napisać i tyle. Byłam w Chorwacji kilka razy także w czasie kiedy były potrzebne paszporty. I wjechaliśmy do tego kraju mając dwa z pięciu paszportów nieważne! Celnik tylko rzucił okiem i kazał jechać. Na każdej granicy.

Nie wnikam. Takie dostałem info więc nie jestem w stanie merytorycznie podyskutować.

Franz napisał(a):
śmigacz napisał(a):Kto miałby ochotę wybrać się w pojedynkę na taką wyprawę? Pewnie nikt i za to moje uznanie dla autora.

Wiele relacji z wyjazdów właśnie na takiej zasadzie zamieściłem na tutejszym forum.

Dla autora uznanie z mojej strony, że się nie zniechęcił.

Pozdrawiam,
Wojtek

Dziękuję za uznanie. Chodzi o przełamywanie pewnych granic bo co to za problem pojechać z ekipą za 2k na osobę?
Wyzwanie zaczyna się jak jest 600zł i jesteś sam!

Wołek napisał(a):Budżet - budżetem... ale trochę się zdziwiłam czytając część komentarzy (jakimś cudem przebrnęłam przez wszystkie). Czasem to mi przypominało taką małą wojenkę, zupełnie jak nasze pseudo-wojenki "polsko-polskie"...... Teraz to się wartościowego i obędzie się bez osobistych wycieczek w kierunku innych uczestników forum. I moim zdaniem taki jest właśnie cel tego forum, gdyby komuś po drodze umknęło.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i życzę pięknych wakacji w tym roku oraz ciekawych, zaskakujących i zachwycających relacji. :papa:


Ciężko coś dodać do twojej wypowiedzi. Podpisuję się obiema rękoma!

Morski Pas napisał(a):
arek_sosnowiec napisał(a):A co do budżetu... Może warto poczekać do końca? Autor obiecał podsumowanie wydatków.


Przecież skany paragonów już od dawna są na 20. stronie wątku.

Poświęciłem pół godziny na zsumowanie cyferek i wyszło mi że autor wydał 340zł na 176 litrów gazu i 199zł na jedzenie (w tym 167zł na zabrane z Polski). Razem 539zł. Jak się do tego doliczy 167 kun i 155 koron, które przywiózł z powrotem do Polski to wychodzi 634zł.

Z Zielonej Góry do Porecza jest ok 1200km co daje spalanie poniżej 8 litrów gazu na 100km. Wydaje się to niemożliwe, ale mnie w drodze na Nordkapp gdzie nie ma autostrad, a limit w niezabudowanym jest 80km/h auto które normalnie pali powyżej 8 zeszło do trochę ponad 6, więc te 8 litrów gazu wcale nie jest takie nieprawdopodobne.

pozdrav K


Coś mało wyszło. Nie wydałem 539zł a trochę więcej. Być może zabrakło jakiegoś paragonu w zestawieniu, ale propsy za podliczenie 8)

heca7 napisał(a):
adrianek90 napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):
Zgodnie z zamieszczoną definicją nie widzę w tym wątku hejtu w wykonaniu wypowiadających się userów. :idea:



Ja również nie widzę. Trzymając się dalej definicji, to definicją forum dyskusyjnego jest "Forma grupy dyskusyjnej służąca do wymiany informacji, poglądów i opinii między osobami zarejestrowanymi w bazie użytkowników"

A więc: Tutaj wcale nie ma mowy o tym że mogą się wypowiadać tylko osoby zafascynowane pomysłem autora ale mogą to robić też jego sceptycy.


Zgadzam się. Teraz każdą konstruktywną krytykę lub dociekliwość nazywa się hejtem. To słowo stało się tak popularne, że nawet dzieci dostają w szkole wypracowania na temat hejtu! Na Polskim.


Słusznie kolego zauważyłeś, że konstruktywna krytyka to nie hejt. Ale jeżeli ktoś piszę tą samą frazę powielaną przez xxx osób wcześniej, to zdefiniuj mi coś takiego.

gertstary1 napisał(a):Witam,zakupiłem do latania właśnie takiego passata,w cenie złomu :) ale z nowymi opłatami,mocno zdziwiło mnie spalanie-trasa,jazda 100-110km/h i poniżej 8 litrów gazu-instalacja sekwencja,autko spala minimalnie wiecej niz poprzedni mój złomek tj micra 1,0 lpg,instalacja normalna,wiec passaty oszczedne sa na maxa :) pzdr


Witam! To widzę mieszanka na ubogo. Ja mam 2 generację i przy 90km/h schodzi do 8L/100km. Wszystko zależy kto montował gaz i jak ustawił :) . Można zrobić paska, że starczy 6l ale kosztem sinika, a micre ustawi na 15l.
tranquilo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1483
Dołączył(a): 07.02.2017
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #3 str.

Nieprzeczytany postnapisał(a) tranquilo » 12.03.2017 09:10

Morski Pas napisał(a):Z Zielonej Góry do Porecza jest ok 1200km co daje spalanie poniżej 8 litrów gazu na 100km. Wydaje się to niemożliwe, ale mnie w drodze na Nordkapp gdzie nie ma autostrad, a limit w niezabudowanym jest 80km/h auto które normalnie pali powyżej 8 zeszło do trochę ponad 6, więc te 8 litrów gazu wcale nie jest takie nieprawdopodobne.

pozdrav K


Nie wiem czy mi umknęło ale kolega maksle podawał ile zrobił kilometrów w jedną stronę?
Z tego co pamiętam to nie jechał najprostszą drogą, więc prawdopodobne jest że nabił trochę więcej. Ale nie chce mi się liczyć odległości między kolejnymi miastami które odwiedzał.
dymek
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 28
Dołączył(a): 01.08.2011
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #6 str.

Nieprzeczytany postnapisał(a) dymek » 12.03.2017 14:02

Witaj maksle.
Witam resztę.
Suuuuper !!! Pisz dalej.
Nie patrz na komentaże tylko pisuj i pisuj opowieść a jest co poczytać.
Jak ja bym zaczoł opisywać (trochę brak odwagi) moje przygody na zagranicznych przygodach to nawet dzieciaki nie chciały wierzyć w to co się działo.

-maluchem parę razy w niemczech (powiększałem bak do 36litrów, żeby było taniej na Polskim paliwie, na stacji benzynowej patrzyli pod auto czy paliwo nie ucieka]
-w Chorwacji 7-razy ( Mitsubishi Carisma na LPG, spalanie 8-12litrów ) w 4 osoby, 10-14 dni za 3000-5500zł w sezonie.
-na Niemieckij autostradzie naprawiłem w Cariśmie, kombinerkami i plastrem -klimatyzację.
-w Grecji 2-razy (samolotem w dwie osoby ,,All Inclusive" 7-8 dni z parkingiem przy lotnisku, za 3000zł) można tanio.
-w 2016 roku Mitsubishi ASX-em (LPG 7-12litrów ) byłem we Włoszech na 5 dni w Lido diJesolo i zwiedzanie Wenezji w 2 osoby za 1500zł nikt nie uwierzy, jazda na autostradach a nie głodując. Można tanio.

Pisz pisz i pozdrawiam wszystkich wiarków i niedowiarków.
Ostatnio edytowano 12.03.2017 14:08 przez dymek, łącznie edytowano 1 raz
dymek
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 28
Dołączył(a): 01.08.2011
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #6 str.

Nieprzeczytany postnapisał(a) dymek » 12.03.2017 14:05

A-ha: w Wenecji 25m pd placu Św.Marka kawa latte i espresso kosztowała 1,25euro - tez nikt nie uwieży, a przy zbrojowni dwie bułki z szynką i oliwkami 3,5euro.
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #6 str.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 12.03.2017 20:01

dymek"Witaj maksle.
Witam resztę.
Suuuuper !!! Pisz dalej.
Nie patrz na [b]komentaże tylko pisuj i pisuj opowieść a jest co poczytać.
Jak ja bym zaczoł opisywać (trochę brak odwagi) moje przygody na zagranicznych przygodach to nawet dzieciaki nie chciały wierzyć w to co się działo.

-maluchem parę razy w niemczech (powiększałem bak do 36litrów, żeby było taniej na Polskim paliwie, na stacji benzynowej patrzyli pod auto czy paliwo nie ucieka]
-w Chorwacji 7-razy ( Mitsubishi Carisma na LPG, spalanie 8-12litrów ) w 4 osoby, 10-14 dni za 3000-5500zł w sezonie.
-na Niemieckij autostradzie naprawiłem w Cariśmie, kombinerkami i plastrem -klimatyzację.
-w Grecji 2-razy (samolotem w dwie osoby ,,All Inclusive" 7-8 dni z parkingiem przy lotnisku, za 3000zł) można tanio.
-w 2016 roku Mitsubishi ASX-em (LPG 7-12litrów ) byłem we Włoszech na 5 dni w Lido diJesolo i zwiedzanie Wenezji w 2 osoby za 1500zł nikt nie uwierzy, jazda na autostradach a nie głodując. Można tanio.

Pisz pisz i pozdrawiam wszystkich wiarków i niedowiarków.

[quote="dymek napisał(a):
A-ha: w Wenecji 25m pd placu Św.Marka kawa latte i espresso kosztowała 1,25euro - tez nikt nie uwieży, a przy zbrojowni dwie bułki z szynką i oliwkami 3,5euro.
[/b]

Mój krótki komentarz. Nie wierzę. Po prostu nie wierzę. Zwłaszcza, że wyrosłem już ze spania w aucie, pod drągiem, pociągiem o moście nie wspominając.

No cóż wyrazy uznania i szacunku dla spędzających urlop inaczej. Zdaje się troszeczkę, że spędzają go za grzechy jako pokutę.
Wyznaję zasadę odrobiny komfortu. Jeśli nie mam tego zagwarantowanego to siedzę w chałupie. Urlop spędzam w domowym zaciszu ubogo ale z klasą. :papa:
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #6 str.

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 13.03.2017 11:36

Ural napisał(a): Zdaje się troszeczkę, że spędzają go za grzechy jako pokutę.

8O

Ural napisał(a): Wyznaję zasadę odrobiny komfortu. Jeśli nie mam tego zagwarantowanego to siedzę w chałupie. Urlop spędzam w domowym zaciszu ubogo ale z klasą. :papa:


Tak zapytam, czy temat jest o Twoich preferencjach ? chyba nie, stwórz zatem swój temat zapewne z klasą i tam pisz :papa:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #6 str.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 14.03.2017 20:02

bluesman napisał(a):
Ural napisał(a):Tak zapytam, czy temat jest o Twoich preferencjach ? chyba nie, stwórz zatem swój temat zapewne z klasą i tam pisz :papa:


Jest stworzony :arrow: podroz-na-osle-t23272.html

:boss:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #6 str. 23 - strona 2...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone