Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Sardynia, czyli leniuchowanie i zwiedzanie

Słowenia, Czarnogóra, Albania, a nawet Grecja, Włochy, Hiszpania, a może Floryda, albo ... Słowacja?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 09.06.2017 19:37

My też Pizę przy zachodzącym słońcu oglądaliśmy :mrgreen:

Ni sąd ni zowąt, jedno zdanie i już w Polsce 8O , szybko dojechaliście.... Mam nadzieję, że jeszcze podsumowanie będzie...
ally
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 25.08.2019 08:30

Witam serdecznie.
Planuję podróż na Sardynie i zastanawiam się nad znacząca rożnicą w cenie promów... Grimaldi Lines jest bardzo konkurencyjne w stosunku do Moby i Corrsica Feries. Czy ktoś może napisać w czym tkwi haczyk?
Pozdrawiam Ally
kulka53
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 26.08.2019 05:42

ally napisał(a):Planuję podróż na Sardynie i zastanawiam się nad znacząca rożnicą w cenie promów... Grimaldi Lines jest bardzo konkurencyjne w stosunku do Moby i Corrsica Feries.

Sprawdziłem... faktycznie jest taniej ale czy tak znacząco? Dla 2 osób i auta wychodzi mi różnica około 10 euro, fakt, ceny w ogóle są bardzo niskie bo przeprawa za 60-70 euro to jak za darmo.
Podejrzewam wzrost konkurencji. Gdy my pływaliśmy na Sardynię parę lat temu nie przypominam sobie by na trasie Livorno-Olbia pływały linie Grimaldi :roll: . Może dołożyli sobie jeszcze ten kierunek i spowodowali obniżkę?
Płaciliśmy wówczas (Moby, w maju) około 100 euro.
ally
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 31.08.2019 10:10

Sprawdziłam cenę we wrześniu dla samochodu plus przyczepa kempingowa 7m, dwie osoby plus roczne dziecko... różnica to jakieś 1000 złotych.Stąd zastanawiam się o co chodzi. Przy czym Grimaldi ma cenę jakieś 700 zł, Moby 1800 a Corsica Ferries 2700...
Poprzednia strona

Powrót do Jak nie Chorwacja to ... ???

Sardynia, czyli leniuchowanie i zwiedzanie - strona 10
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019