Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Żyto-w-Gośce bez przygód, wydarzeń czyli norma u mnie ; )

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Aguha
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 875
Dołączył(a): 27.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aguha » 10.08.2011 08:00

To się nazywa dokumentacja fotograficzna!!! 8O :D :D :D
el_guapo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1536
Dołączył(a): 08.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) el_guapo » 10.08.2011 08:02

A ja myślałem, że tylko Farncuzy potrafią robić schowki w vanach, a tu proszę - naziści też :wink: , choć nie wszyscy :cry: , bo Opel nie opanował tej sztuki ani w Zafirze ani w AstrzeIII.

A Żona ma rację - roleta ma być zasłonięta; to porządna, polska wyprawa, a nie cygański karawan. :wink:
Marek73
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 234
Dołączył(a): 28.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek73 » 10.08.2011 08:17

FUX napisał(a):Ale o co się rozchodzi, jak to Dyzma mawiał, z tą reklamą Harnasia i Szmelcwagena?

:roll:



:wink:


To taka nowa - forumowa - świecka tradycja. Bez prezentacji swojego auta relację uważa się za niepełną :lol:
el_guapo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1536
Dołączył(a): 08.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) el_guapo » 10.08.2011 09:20

Marek73 napisał(a):To taka nowa - forumowa - świecka tradycja. Bez prezentacji swojego auta relację uważa się za niepełną :lol:


I dlatego w avatarze prezentujesz swoje dwa OO? :lol:
fidosanok
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 247
Dołączył(a): 27.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) fidosanok » 10.08.2011 09:59

andrzej.k napisał(a):
fidosanok napisał(a): Powiedziała, że nie chce jechać autem wypchanym pod dach, a roleta ma być zasłonięta... cóż za życzenia...;)


i ma w zupelnosci racje :D
calkowity inny komfort jazdy , zwlaszcza w tak dluga ture. nawet na cpn-ie lepiej otworzyc kufer ja nic nie wystaje


Masz rację, że ona ma rajcę :D Ja też to wiem... Ale pomny tego jak bardzo zapakowane jest auto nawet, jak wybieramy się na weekend z dzieciakami do rodziny, bałem się, że nie będzie łatwo upchnąć bagaże :lol:

el_guapo napisał(a):A ja myślałem, że tylko Farncuzy potrafią robić schowki w vanach, a tu proszę - naziści też :wink: , choć nie wszyscy :cry: , bo Opel nie opanował tej sztuki ani w Zafirze ani w AstrzeIII.:wink:


Poważnie? A wiesz, że nawet nie wiedziałem że w Zafirze nie ma tylu schowków? Wcześniej miałem dwa kombiaki i obydwa ople. Zamieniłem na m.vana jak przestałem się mieścić z bagażami... :D Nie szukałem konkretnej marki, a tylko zadbanego samochodu. Jedną Zafirę też miałem na oku. Cieszę się, że trafiłem na obecny samochód, bo tu naprawdę można się zapakować na wakacje. Poza tym fajnie mi się nim jeździ :)

a to ja napisał(a):Jejku 8O
Szafa to, czy samochód - bo szuflad więcej, niż w "mojej czterodrzwiowej"
:oczko_usmiech: :lool:

:D :lol:

Crayfish napisał(a):... jak przemytnicy ... :lol:


:lol: ...Uwierz mi częściej jak tragarze... :lol:

Roxi napisał(a):A ile kg ziemniaków można by upchnąć i wziąć ze sobą :roll:




:lol: :lol: :lol:


Nie wiem za bardzo, bo choć mam teściów rolników, to maksymalnie dają mi dwa worki, bo ziemniaki tuczą...zwłaszcza frytki z tych dwóch worków, a ja już przecież jestem ostro wypasiony ;) :) :D

Iwona Szu napisał(a):No, fura błyszczy...


No ...dziękuję Iwonko :) chociaż Ty doceniasz mój trud :wink: Nie robi tego żona, przyzwyczajona do moich fanaberii na punkcie picowania auta, ani tym bardziej dzieciaki, którym to "lotto" :lol:
Na forum o którym wspominałem na początku są dokładne relacje z picowania aut: "Pokaż swój blask". Miałem dokumentację przeznaczoną na taką relację, ale mimo wszystko Ci którzy się tam prezentują mają jeszcze większego bzika na tym punkcie niż ja, więc i tak wypadam blado :wink: :lol:

Aguha napisał(a):To się nazywa dokumentacja fotograficzna!!! 8O :D :D :D


Jak mówiłem, tak zrobiłem... :D :lol:

Marek73 napisał(a):
FUX napisał(a):Ale o co się rozchodzi, jak to Dyzma mawiał, z tą reklamą Harnasia i Szmelcwagena?

:roll:



:wink:


To taka nowa - forumowa - świecka tradycja. Bez prezentacji swojego auta relację uważa się za niepełną :lol:


Gdybyście czytali, a nie tylko "przelatywali" relację wiedzielibyście czego się można spodziewać po niej i nie tracilibyście czasu na jej czytanie. Złośliwości są niepotrzebne. :?
Nie po to wstawiłem zdjęcia samochodu,żeby się chwalić, bo niby czym 8O :?... Ale cieszy mnie, że ktoś pochwalił "moją robotę" - vide Iwona Szu - bo mimo wszystko trochę się napracowałem i miło gdy ktoś to docenia... :oops: :) A czy jest ktoś kto nie lubi jeździć czystym autem? Wydaje mi się, że każdy by chciał, ale nie każdy ma czas lub możliwości. Wiem to po sobie.
el_guapo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1536
Dołączył(a): 08.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) el_guapo » 10.08.2011 10:07

fidosanok napisał(a):
Poważnie? A wiesz, że nawet nie wiedziałem że w Zafirze nie ma tylu schowków? Wcześniej miałem dwa kombiaki i obydwa ople. Zamieniłem na m.vana jak przestałem się mieścić z bagażami... :D Nie szukałem konkretnej marki, a tylko zadbanego samochodu. Jedną Zafirę też miałem na oku. Cieszę się, że trafiłem na obecny samochód, bo tu naprawdę można się zapakować na wakacje. Poza tym fajnie mi się nim jeździ :)


Zafira A to była bieda pod tym względem - Zafira B (do której się przymierzałem) tez nie zachwycała: o schowkach w podłodze można zapomnieć, być może jest szansa na szufladę pod fotelami, ale już szuflada+schowek pod szufladą to raczej SF w Oplu.
Widzę, że Touran jest pod tym kątem lepszy i chyba tylko nieznacznie ustępuje Scenikowi (schowki w podłodze z przodu, z tyłu; szuflady pod przednimi siedzeniami i pod każdym z tylnych; ogromny schowek pomiędzy przednimi siedzeniami.

Astra III to w ogóle dramat, no ale jak dobrze zauważyłeś kupuje się zadbany samochód, a nie na siłę ten który się wymarzyło.

fidosanok napisał(a):Gdybyście czytali, a nie tylko "przelatywali" relację wiedzielibyście czego się można spodziewać po niej i nie tracilibyście czasu na jej czytanie. Złośliwości są niepotrzebne. :?
.


Powieksz swój spokój i pisz dalej - nie zwracaj uwagi na malkontentów. :wink:

A przygotowania i pakowanie są elementem wyjazdu więc miejsce na nie w relacji jest IMHO uzasadnione.
fidosanok
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 247
Dołączył(a): 27.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) fidosanok » 10.08.2011 10:40

Obrazek
Ne ma problema :D

Myślę, że w dzisiejszym odcinku już wyjedziemy :wink:
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 10.08.2011 11:02

Wow, to się napracowałeś pucując, z żona upychając w te schowki. Nie wiedziałam, że w aucie może ich tyle być :)
renatalato
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4919
Dołączył(a): 04.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) renatalato » 10.08.2011 11:53

Autko picuś-glancuś - a długo było takie czyściutkie 8O :lol:
Schowki faja sprawa, ja tyle nie mam, a przydałoby się, oj przydało :?

pozdrawiam
_Paula025_
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 15.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) _Paula025_ » 10.08.2011 11:58

Również przyłączam się do czytanie tej relacji z uwagi na fakt że po 1. niebawem zmierzać będziemy w okolice Zivogosce a po 2 też mamy Tourana ale nie sądziłam że można tak go spakować precyzyjnie podziwiam naprawdę:-) Czekamy na ciąg dalszy..
fidosanok
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 247
Dołączył(a): 27.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) fidosanok » 10.08.2011 12:07

Aldonka napisał(a):Wow, to się napracowałeś pucując, z żona upychając w te schowki. Nie wiedziałam, że w aucie może ich tyle być :)


No ja tylko pucowałem, a żonka przemykała jak duch wokoło mnie i zapychała każdą dziurę, co najmniej jak w jakiejś łodzi, która bez tego zaraz miałaby zatonąć :lol: :lol:

renatalato napisał(a):Autko picuś-glancuś - a długo było takie czyściutkie 8O :lol:


Dziękuję bardzo Renatko! Sęk w tym, że po tych moich trudach mogłem podziwiać je takie piękne tylko u babci na podwórku :lol: Potem to była tylko masowa zagłada latającego dziadostwa :D Jak pisałem wcześniej - takie uroki jazdy na noc - znaczy więcej robali :evil:

renatalato napisał(a):Schowki faja sprawa, ja tyle nie mam, a przydałoby się, oj przydało :?

No naprawdę fajna, choć czasem przydałoby się więcej :D A na codzień i tak tam jeździ pełno mojego, różnego rodzaju dziadostwa i nigdy nie mogę przez to nic znaleźć :lol: :lol:

renatalato napisał(a):pozdrawiam

Ja także :)
Monte Christo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 793
Dołączył(a): 04.01.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monte Christo » 10.08.2011 12:14

Dzentelmensko - przemytnicze auto ;).
Kłaniam się nisko, zasiadam w ostanim rzedzie.
fidosanok
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 247
Dołączył(a): 27.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) fidosanok » 10.08.2011 12:17

_Paula025_ napisał(a):Również przyłączam się do czytanie tej relacji z uwagi na fakt że po 1. niebawem zmierzać będziemy w okolice Zivogosce a po 2 też mamy Tourana ale nie sądziłam że można tak go spakować precyzyjnie podziwiam naprawdę:-) Czekamy na ciąg dalszy..


Witaj Paula:) Zazdroszczę bardzo wyjazdu :( Jak chcesz wyślę żoninio do Was w celu przeprowadzenia wspólnego treningu pakowania. Ona ma już duże doświadczenie po upychaniu bagaży, wózków i rowerków do kombiaków, którymi jeździliśmy wcześniej.

Ale pod warunkiem, że i mnie gdzieś upchniecie... :wink: :lol: :lol:

Monte Christo napisał(a):Dzentelmensko - przemytnicze auto ;).
Kłaniam się nisko, zasiadam w ostanim rzedzie.

Witaj!

Gdzie tam w ostatnim... ledwo pierswsze zapełnione :wink: :lol:
Mosqito
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 845
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mosqito » 10.08.2011 13:06

el_guapo napisał(a):A ja myślałem, że tylko Farncuzy potrafią robić schowki w vanach, a tu proszę - naziści też :wink: , choć nie wszyscy :cry: , bo Opel nie opanował tej sztuki ani w Zafirze ani w AstrzeIII.


Dla Ciebie Niemcy to naziści ???? To miało być smieszne ? To jest żałosne.

Sorry kolego fidosanok za OT ale szlag mnie trafia jak widzę takie polactwo
Monte Christo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 793
Dołączył(a): 04.01.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monte Christo » 10.08.2011 14:03

ja zawsze w ostatnim !
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Żyto-w-Gośce bez przygód, wydarzeń czyli norma u mnie ; ) - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone