Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Żyto-w-Gośce bez przygód, wydarzeń czyli norma u mnie ; )

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Dudek2222
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5318
Dołączył(a): 02.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dudek2222 » 10.08.2011 14:08

Dalekowidz ? :D
el_guapo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1536
Dołączył(a): 08.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) el_guapo » 10.08.2011 14:25

Mosqito napisał(a):
el_guapo napisał(a):A ja myślałem, że tylko Farncuzy potrafią robić schowki w vanach, a tu proszę - naziści też :wink: , choć nie wszyscy :cry: , bo Opel nie opanował tej sztuki ani w Zafirze ani w AstrzeIII.


Dla Ciebie Niemcy to naziści ???? To miało być smieszne ? To jest żałosne.

Sorry kolego fidosanok za OT ale szlag mnie trafia jak widzę takie polactwo


Zluzuj zwieracze - emotikony są po to żeby uzupełnić posta. Z całej treści potrafiłeś dostrzec tylko to jedno słowo, totalnie wyrwane z pozostałej treści, ba! sąsiadujące z "winkiem". Jak widać sztuka czytania ze zrozumieniem ginie, a chęć błyśnięcia "w towarzystwie" urasta do swoistej misji.

Tak na marginesie; słowo "polactwo" gwałci mój zmysł estetyki języka ojczystego.
paulina_gn
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 32
Dołączył(a): 24.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) paulina_gn » 10.08.2011 14:43

Ja również podziwiam chęć pucowania auta i naprawdę pięknie się błyszczy. Ja jakbym włożyła tyle w pracy w czyszczenie, to serce by mi sie rozpadło przy pierwszym owadzie, rozplaskującym się na szybie i nie tylko... Fajnie, że jest internet, gdzie ludzie mogą popisać na forach nawet o czyszczeniu samochodów 8)

A co do off topicu, to ciekawe, że przeszkadza Ci żart z nazistów, a sam obrażasz wszystkich rodaków. Polactwo, robactwo... co za okropne słowo. Zacznijmy najpierw kochać siebie, a później bierzmy się za obronę "uciśnionych". Oni zapewne się nami nie przejmują.
Mosqito
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 845
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mosqito » 10.08.2011 14:43

Swoje prymitywne i prostackie komentarze zachowaj dla siebie.

Widzę że nie rozumiesz co się do Ciebie pisze a wobec prezentowanego przez treść Twoich postów poziomu dyskusja staje się monologiem.

Polactwo to najbardziej delikatna uwaga na jaką zasłużyłeś w tej kwestii.
Masz odwagę "...błyskać w towarzystwie" i nazywać Niemców nazistami, Czechów - knedlikami to miej odwagę przyjąć odpowiedź na Twoje marne wypociny.
Trzeba było zedytować post, spuścić uszy i byłoby po sprawie
EOT. Szkoda prądu

PS. Koleżanko paulina_gn polactwo to sposób zachowania a nie nacja. Zaręczam Ci że żadna osoba szanująca inne narodowości nie odniesie tego do siebie
Melka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 112
Dołączył(a): 20.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Melka » 10.08.2011 15:11

Ja się również melduję i spadam czytać od początku ;-)
fidosanok
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 247
Dołączył(a): 27.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) fidosanok » 10.08.2011 15:16

Melka napisał(a):Ja się również melduję i spadam czytać od początku ;-)


Witaj Melka Rozgość się :) Ale się rozmijamy. Odpisałem Ci w mojej poprzedniej relacji o co chodzi... :wink: :D
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 10.08.2011 15:18

czekam na c.d :)) super początek :)
fidosanok
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 247
Dołączył(a): 27.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) fidosanok » 10.08.2011 15:24

Adam.B napisał(a):czekam na c.d :)) super początek :)


Już, już, tylko odbioręcórę od niani i dojadę do domu..., bo dzisiaj cały dzień pracuję, jak widać po moich postach :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Melka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 112
Dołączył(a): 20.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Melka » 10.08.2011 15:24

fidosanok napisał(a):
Melka napisał(a):Ja się również melduję i spadam czytać od początku ;-)


Witaj Melka Rozgość się :) Ale się rozmijamy. Odpisałem Ci w mojej poprzedniej relacji o co chodzi... :wink: :D


no wariata z siebie zrobiłam :P ale mniejsza z Tym.

P.s Ale Filipek wyrósł :)
fidosanok
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 247
Dołączył(a): 27.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) fidosanok » 10.08.2011 15:29

Melka napisał(a):
fidosanok napisał(a):
Melka napisał(a):Ja się również melduję i spadam czytać od początku ;-)


Witaj Melka Rozgość się :) Ale się rozmijamy. Odpisałem Ci w mojej poprzedniej relacji o co chodzi... :wink: :D


no wariata z siebie zrobiłam :P ale mniejsza z Tym.

P.s Ale Filipek wyrósł :)


Nic się nie przejmuj! A F. wyróśł rzeczywiście, za nie długo nie kupię na niego butów :wink: !

No pora ruszyć z pracy do domu :lol: :lol:
Do zobaczenia popołudniu/wieczorem ;)
el_guapo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1536
Dołączył(a): 08.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) el_guapo » 10.08.2011 17:48

Mosqito napisał(a):EOT. Szkoda prądu



Masz rację - skończ robić trzodę w nie swoim wątku.
Treść nie była skierowana do ciebie, ba nie zrozumiałeś z niej nawet promila, a mimo tego gardłujesz i silisz się na elokwencję, choć już na początku przykleiłeś sobie łatkę pieniacza.

To że niewiele rozumiesz z przekazu pisanego udowodniłeś już reagując na "nazistów" (przypominam z "winkiem" na końcu) jak nastolatka na pierwszego pryszcza, a potwierdziłeś przy okazji świętego wzburzenia na "knedliki". Doprawdy nie wiem gdzie w mojej relacji wyczytałeś, że określam tym mianem Czechów, bo tytuł dostatecznie dobitnie pokazuje że chodzi o potrawę, a do Czechów raczej przylgnęło "pepiki".

Jeżeli dziś jest sobota, to jesteśmy w Pradze - pierwszy dzień zwiedzania stolicy knedlików


Inwektywy w moim kierunku i - co tu ukrywać - braki w słowniku ("polactwo") dostatecznie wyraźnie pokazały z pod jakiego kamienia wylazłeś.

Chcesz podyskutować - załóż wątek na HP i daj znać, bo nie zamierzam - w przeciwieństwie do ciebie - zaśmiecać komuś relacji, tylko po to żeby zostać zauważonym i pozować na ostatniego sprawiedliwego.

C'ya :idea:
Mosqito
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 845
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mosqito » 10.08.2011 18:40

el_guapo napisał(a):.....gardłujesz i silisz się na elokwencję, choć już na początku przykleiłeś sobie łatkę pieniacza.....
.....jak nastolatka na pierwszego pryszcza........
........ braki w słowniku ("polactwo") dostatecznie wyraźnie pokazały z pod jakiego kamienia wylazłeś.....

Chcesz podyskutować - załóż wątek na HP i daj znać, bo nie zamierzam - w przeciwieństwie do ciebie - zaśmiecać komuś relacji, tylko po to żeby zostać zauważonym i pozować na ostatniego sprawiedliwego.


Zbyt dużo słomy Ci z butów wyłazi, żebyś mógł na to liczyć.
Nie jesteś dla mnie partnerem w dyskusji.
Ostatnio edytowano 10.08.2011 19:18 przez Mosqito, łącznie edytowano 1 raz
el_guapo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1536
Dołączył(a): 08.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) el_guapo » 10.08.2011 19:03

Mosqito napisał(a):
Zbyt dużo słomy Ci z butów wyłazi, żebyś mógł na to liczyć.
Nie jesteś dla mnie partnerem w dyskusji.


Jak mawiał mały-wielki klasyk:
"Prawdziwego mężczyznę poznaje się jak kończy, a nie jak zaczyna"

Zacząłeś z wysokiego - choć nie trafionego - "c", a kończysz jak podwórkowy chojrak, chowając się za drobnymi - choć ponownie nie do końca trafionymi - złośliwościami.

Etymologicznie poprawne jest z pod i taka pisownia obowiązywała dawniej. Zgodnie z nowszą ortografią piszemy spod - podobnie jak sprzed (dawniej z przed), z poza, z ponad, z pomiędzy).*

*pwn

Powtórzę, bo nie rozumiesz obrazków, a co dopiero treści pisanej - chcesz podyskutować, załóż sobie wątek na HP. a na tymczasem zrób mi i autorowi wątku przyjemność, posprzątaj zabawki i oddal się - bo jedyne co udało ci się osiągnąć, to pozostawić brzydki zapach.
fidosanok
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 247
Dołączył(a): 27.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) fidosanok » 10.08.2011 19:06

Panowie... spokojnie... :roll:
fidosanok
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 247
Dołączył(a): 27.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) fidosanok » 10.08.2011 19:33

Aby trochę uspokoić emocje zapodam co nieco:)

Na drugi dzień (dzień wyjazdu) jadę do znajomej aptekarki, od której dostaję na wszelki wypadek antybiotyk spod lady (znamy jego działanie i dawkowanie z powodu okresowego dawkowania przy chorobach O.)

Potem, kiedy na próbę podpiąłem lodówkę pożyczoną od koleżanki, po raz pierwszy spaliła mi bezpieczniki w aucie. Potem drugi i trzeci... :evil: . Ponieważ ona była także spakowana i nie było czasu na szukanie przyczyn zwarcia, pojechałem po prostu do sklepu i kupiłem garść bezpieczników.

W końcu..., po perypetiach... wreszcie jesteśmy gotowi do wyjazdu :)

młodsza część wycieczki z obowiązkową, dziurawą w trzech miejscach, ale za to nieodłączną poduszką ;)

Obrazek

"prawie młodzież" ;) z przygotowanymi do odbioru bajkami

Obrazek

rodzeństwo

Obrazek

Tylko po co tu jechać do Cro :wink:

Obrazek

Szarańcza upakowana, rodzina pożegnana. O 16.30 wyjeżdżamy. Oczywiście wstępujemy jeszcze (niestety jak zwykle zawsze czegoś potrzebnego brakuje w ostatniej chwili ;) ) po ''parę'' rzeczy do Jasielskiego marketu. Podopychaliśmy zakupy w różne dziury i wreeeeszcie ruszyliśmy :)
Ostatnio edytowano 11.08.2011 14:34 przez fidosanok, łącznie edytowano 1 raz
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Żyto-w-Gośce bez przygód, wydarzeń czyli norma u mnie ; ) - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone