Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Żyto-w-Gośce bez przygód, wydarzeń czyli norma u mnie ; )

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Dudek2222
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dudek2222 » 10.08.2011 14:08

Dalekowidz ? :D
el_guapo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) el_guapo » 10.08.2011 14:25

Mosqito napisał(a):
el_guapo napisał(a):A ja myślałem, że tylko Farncuzy potrafią robić schowki w vanach, a tu proszę - naziści też :wink: , choć nie wszyscy :cry: , bo Opel nie opanował tej sztuki ani w Zafirze ani w AstrzeIII.

Dla Ciebie Niemcy to naziści ???? To miało być smieszne ? To jest żałosne.

Sorry kolego fidosanok za OT ale szlag mnie trafia jak widzę takie polactwo

Zluzuj zwieracze - emotikony są po to żeby uzupełnić posta. Z całej treści potrafiłeś dostrzec tylko to jedno słowo, totalnie wyrwane z pozostałej treści, ba! sąsiadujące z "winkiem". Jak widać sztuka czytania ze zrozumieniem ginie, a chęć błyśnięcia "w towarzystwie" urasta do swoistej misji.

Tak na marginesie; słowo "polactwo" gwałci mój zmysł estetyki języka ojczystego.
paulina_gn
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) paulina_gn » 10.08.2011 14:43

Ja również podziwiam chęć pucowania auta i naprawdę pięknie się błyszczy. Ja jakbym włożyła tyle w pracy w czyszczenie, to serce by mi sie rozpadło przy pierwszym owadzie, rozplaskującym się na szybie i nie tylko... Fajnie, że jest internet, gdzie ludzie mogą popisać na forach nawet o czyszczeniu samochodów 8)

A co do off topicu, to ciekawe, że przeszkadza Ci żart z nazistów, a sam obrażasz wszystkich rodaków. Polactwo, robactwo... co za okropne słowo. Zacznijmy najpierw kochać siebie, a później bierzmy się za obronę "uciśnionych". Oni zapewne się nami nie przejmują.
Mosqito
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mosqito » 10.08.2011 14:43

Swoje prymitywne i prostackie komentarze zachowaj dla siebie.

Widzę że nie rozumiesz co się do Ciebie pisze a wobec prezentowanego przez treść Twoich postów poziomu dyskusja staje się monologiem.

Polactwo to najbardziej delikatna uwaga na jaką zasłużyłeś w tej kwestii.
Masz odwagę "...błyskać w towarzystwie" i nazywać Niemców nazistami, Czechów - knedlikami to miej odwagę przyjąć odpowiedź na Twoje marne wypociny.
Trzeba było zedytować post, spuścić uszy i byłoby po sprawie
EOT. Szkoda prądu

PS. Koleżanko paulina_gn polactwo to sposób zachowania a nie nacja. Zaręczam Ci że żadna osoba szanująca inne narodowości nie odniesie tego do siebie
Melka
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Melka » 10.08.2011 15:11

Ja się również melduję i spadam czytać od początku ;-)
fidosanok
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) fidosanok » 10.08.2011 15:16

Melka napisał(a):Ja się również melduję i spadam czytać od początku ;-)

Witaj Melka Rozgość się :) Ale się rozmijamy. Odpisałem Ci w mojej poprzedniej relacji o co chodzi... :wink: :D
Adam.B
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 10.08.2011 15:18

czekam na c.d :)) super początek :)
fidosanok
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) fidosanok » 10.08.2011 15:24

Adam.B napisał(a):czekam na c.d :)) super początek :)

Już, już, tylko odbioręcórę od niani i dojadę do domu..., bo dzisiaj cały dzień pracuję, jak widać po moich postach :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Melka
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Melka » 10.08.2011 15:24

fidosanok napisał(a):

Witaj Melka Rozgość się :) Ale się rozmijamy. Odpisałem Ci w mojej poprzedniej relacji o co chodzi... :wink: :D

no wariata z siebie zrobiłam :P ale mniejsza z Tym.

P.s Ale Filipek wyrósł :)
fidosanok
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) fidosanok » 10.08.2011 15:29

Melka napisał(a):
fidosanok napisał(a):

no wariata z siebie zrobiłam :P ale mniejsza z Tym.

P.s Ale Filipek wyrósł :)

Nic się nie przejmuj! A F. wyróśł rzeczywiście, za nie długo nie kupię na niego butów :wink: !

No pora ruszyć z pracy do domu :lol: :lol:
Do zobaczenia popołudniu/wieczorem ;)
el_guapo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) el_guapo » 10.08.2011 17:48

Mosqito napisał(a):EOT. Szkoda prądu

Masz rację - skończ robić trzodę w nie swoim wątku.
Treść nie była skierowana do ciebie, ba nie zrozumiałeś z niej nawet promila, a mimo tego gardłujesz i silisz się na elokwencję, choć już na początku przykleiłeś sobie łatkę pieniacza.

To że niewiele rozumiesz z przekazu pisanego udowodniłeś już reagując na "nazistów" (przypominam z "winkiem" na końcu) jak nastolatka na pierwszego pryszcza, a potwierdziłeś przy okazji świętego wzburzenia na "knedliki". Doprawdy nie wiem gdzie w mojej relacji wyczytałeś, że określam tym mianem Czechów, bo tytuł dostatecznie dobitnie pokazuje że chodzi o potrawę, a do Czechów raczej przylgnęło "pepiki".

Jeżeli dziś jest sobota, to jesteśmy w Pradze - pierwszy dzień zwiedzania stolicy knedlików

Inwektywy w moim kierunku i - co tu ukrywać - braki w słowniku ("polactwo") dostatecznie wyraźnie pokazały z pod jakiego kamienia wylazłeś.

Chcesz podyskutować - załóż wątek na HP i daj znać, bo nie zamierzam - w przeciwieństwie do ciebie - zaśmiecać komuś relacji, tylko po to żeby zostać zauważonym i pozować na ostatniego sprawiedliwego.

C'ya :idea:
Mosqito
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mosqito » 10.08.2011 18:40

el_guapo napisał(a):.....gardłujesz i silisz się na elokwencję, choć już na początku przykleiłeś sobie łatkę pieniacza.....
.....jak nastolatka na pierwszego pryszcza........
........ braki w słowniku ("polactwo") dostatecznie wyraźnie pokazały z pod jakiego kamienia wylazłeś.....

Chcesz podyskutować - załóż wątek na HP i daj znać, bo nie zamierzam - w przeciwieństwie do ciebie - zaśmiecać komuś relacji, tylko po to żeby zostać zauważonym i pozować na ostatniego sprawiedliwego.

Zbyt dużo słomy Ci z butów wyłazi, żebyś mógł na to liczyć.
Nie jesteś dla mnie partnerem w dyskusji.
Ostatnio edytowano 10.08.2011 19:18 przez Mosqito, łącznie edytowano 1 raz
el_guapo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) el_guapo » 10.08.2011 19:03

Mosqito napisał(a):
Zbyt dużo słomy Ci z butów wyłazi, żebyś mógł na to liczyć.
Nie jesteś dla mnie partnerem w dyskusji.

Jak mawiał mały-wielki klasyk:
"Prawdziwego mężczyznę poznaje się jak kończy, a nie jak zaczyna"

Zacząłeś z wysokiego - choć nie trafionego - "c", a kończysz jak podwórkowy chojrak, chowając się za drobnymi - choć ponownie nie do końca trafionymi - złośliwościami.

Etymologicznie poprawne jest z pod i taka pisownia obowiązywała dawniej. Zgodnie z nowszą ortografią piszemy spod - podobnie jak sprzed (dawniej z przed), z poza, z ponad, z pomiędzy).*

*pwn

Powtórzę, bo nie rozumiesz obrazków, a co dopiero treści pisanej - chcesz podyskutować, załóż sobie wątek na HP. a na tymczasem zrób mi i autorowi wątku przyjemność, posprzątaj zabawki i oddal się - bo jedyne co udało ci się osiągnąć, to pozostawić brzydki zapach.
fidosanok
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) fidosanok » 10.08.2011 19:06

Panowie... spokojnie... :roll:
fidosanok
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) fidosanok » 10.08.2011 19:33

Aby trochę uspokoić emocje zapodam co nieco:)

Na drugi dzień (dzień wyjazdu) jadę do znajomej aptekarki, od której dostaję na wszelki wypadek antybiotyk spod lady (znamy jego działanie i dawkowanie z powodu okresowego dawkowania przy chorobach O.)

Potem, kiedy na próbę podpiąłem lodówkę pożyczoną od koleżanki, po raz pierwszy spaliła mi bezpieczniki w aucie. Potem drugi i trzeci... :evil: . Ponieważ ona była także spakowana i nie było czasu na szukanie przyczyn zwarcia, pojechałem po prostu do sklepu i kupiłem garść bezpieczników.

W końcu..., po perypetiach... wreszcie jesteśmy gotowi do wyjazdu :)

młodsza część wycieczki z obowiązkową, dziurawą w trzech miejscach, ale za to nieodłączną poduszką ;)

Obrazek

"prawie młodzież" ;) z przygotowanymi do odbioru bajkami

Obrazek

rodzeństwo

Obrazek

Tylko po co tu jechać do Cro :wink:

Obrazek

Szarańcza upakowana, rodzina pożegnana. O 16.30 wyjeżdżamy. Oczywiście wstępujemy jeszcze (niestety jak zwykle zawsze czegoś potrzebnego brakuje w ostatniej chwili ;) ) po ''parę'' rzeczy do Jasielskiego marketu. Podopychaliśmy zakupy w różne dziury i wreeeeszcie ruszyliśmy :)
Ostatnio edytowano 11.08.2011 14:34 przez fidosanok, łącznie edytowano 1 raz
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Żyto-w-Gośce bez przygód, wydarzeń czyli norma u mnie ; ) - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019