Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Albania (Ksamil) a później do Grecji (Sarti)...

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
marcines
Croentuzjasta
Posty: 152
Dołączył(a): 24.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcines » 21.10.2015 16:46

marcin1978 napisał(a):witam wszystkich czy możecie pomóc w szukaniu fajnej kwatery prywatnej we vlora Albania niedaleko od morza. Planuje w 2016r. wybrać sie na przełomie lipca i sierpnia wraz z żoną i 10 letnim synem w tamte rejony. A może ktoś był i moze coś polecić w tym temacie.


Vlory nie polecam,duży kurort z hotelami 10 pietrowymi przy plaży, przypomina mi Złote Piaski w Bułgarii, plaże niespecjalne, juz Saranda lepsza, ja polecam Himare, mały kurort, jest duzo ofert w internecie
Anesia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 122
Dołączył(a): 12.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anesia » 21.10.2015 17:45

Vlore nie jest tak piękne jak południe Albanii,moim zdaniem Vlore to takie blokowisko i morze nie jest tak ciepłe,a i kolor wody nie tak piękny,ale to tylko moje zdanie...
marcin1978
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 21.10.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcin1978 » 21.10.2015 19:52

Chętnie poczytam wszystkie rady. W tym roku byliśmy w bułgarii w słonecznym brzegu osobiście mega jak dla mnie a byliśmy już w różnych krajach w okresie letnim i bg fajne mogę polecić i odwdzięczyć. Się fajnym nr. Tel do osoby prywatnej dużo taniej za apart.
Poprzednia strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe

cron
Albania (Ksamil) a później do Grecji (Sarti)... - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone