Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tydzień z Błękitną Falą – mazurski czerwiec 2018

W Polsce znajduje się największy ceglany zamek świata - pokrzyżacki zamek w Malborku. Radom ma znacznie większą powierzchnię niż stolica Francji – Paryż. Pierwszą polską książkę kucharską, która zachowała się do dnia dzisiejszego wydano w 1698 roku. Polska posiada drugi najstarszy uniwersytet w Europie - Uniwersytet Jagielloński został założony przez króla Kazimierza Wielkiego w 1364 roku. Polska konstytucja była pierwszą w Europie i drugą na świecie - powstała zaraz po konstytucji Stanów Zjednoczonych.
Trajgul
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1776
Dołączył(a): 26.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 18.04.2019 21:37

beatabm napisał(a):Zrobiłam


Ok, dzięki. Ubzdurałem sobie, że startowaliście w Rynie ale nie zanotowałem ani Tałt ani Jagodne, więc już wszystko wiem ;).
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12138
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 19.04.2019 11:03

Trajgul napisał(a):
beatabm napisał(a):Zrobiłam


Ok, dzięki. Ubzdurałem sobie, że startowaliście w Rynie ale nie zanotowałem ani Tałt ani Jagodne, więc już wszystko wiem ;).


Z Rynu ruszaliśmy rok wcześniej rok wcześniej Paparapą:wink:
pomorzanka zachodnia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1451
Dołączył(a): 18.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) pomorzanka zachodnia » 23.04.2019 20:21

Dzięki serdeczne za relację. Piękne widoki! No i fajne te Wasze dziewczyny :wink: . Teraz przenoszę się ochoczo na wątek chorwacki. :papa:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12138
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 24.04.2019 09:08

pomorzanka zachodnia napisał(a):Dzięki serdeczne za relację. Piękne widoki! No i fajne te Wasze dziewczyny :wink: . Teraz przenoszę się ochoczo na wątek chorwacki. :papa:

Dziękuję Ci za obecność :D I oczywiście serdecznie zapraszam do CRO :smo:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 07.05.2019 10:35

Nadrobiłam ;) Z Wami zawsze miło się podróżuje ;)
Z Cromaniakami zawsze miło się spotkać, więc zazdroszczę Wam miłych chwil spędzonych u Gusi ;) Jak będziecie przejazdem w świętokrzyskim zapraszam i do mnie ;)
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12138
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 07.05.2019 12:53

agata26061 napisał(a):Nadrobiłam ;) Z Wami zawsze miło się podróżuje ;)
Z Cromaniakami zawsze miło się spotkać, więc zazdroszczę Wam miłych chwil spędzonych u Gusi ;) Jak będziecie przejazdem w świętokrzyskim zapraszam i do mnie ;)


Dziękuję Agatko :D

Za dobre słowo i za zaproszenie :wink:

Kto wie, na pewno jeśli będziemy w Twoich okolicach odezwiemy się, w sumie nie mamy daleko.

Pamietaj również o nas - gdybyś była w nasze okolicy zawsze wpadnij na małe conieco :papa:
Poprzednia strona

Powrót do Polska


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Tydzień z Błękitną Falą – mazurski czerwiec 2018 - strona 12
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone