Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Trpanj - Peljesac

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mirek111
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 144
Dołączył(a): 16.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirek111 » 03.01.2010 23:36

gego napisał(a):W dali widać piaszczystą plaże z palmami (to zdaje mi się Twoje królestwo dasuch?):

Obrazek


Dasuch może wkleiłbyś jakąś fotkę z Vrila (byłeś tam prawda?).
Może jakieś cenzuralne lub niecenzuralne 8) fotki z plaży przy campie?
Jakieś szczegóły o campie :?: Osy bardzo dokuczały :?:

Jakże zazdroszczę Dasuchowi i Gego :!:
Już nie mogę się doczekać TAKICH wschodów i TAKICH zachodów :lol:

POZDRAViam!
Mirek
dasuch
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1464
Dołączył(a): 03.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dasuch » 04.01.2010 13:24

mirek111 napisał(a):Dasuch może wkleiłbyś jakąś fotkę z Vrila (byłeś tam prawda?)

Czy byłem? No tak, przechodziłem obok plażą. Można powiedzieć że byłem, ale nie mieszkałem na campie. Niestety żadnych zdjęć z campu nie mam. Jedyne co znalazłem to ogólny widok plaży, na końcu której jest camp.
Jeśli czytałeś wspaniałą relację Gego to chyba jesteś już zdecydowany. Moim zdaniem Trpanj to dobry wybór. Pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku.

Obrazek
gego napisał(a):W dali widać piaszczystą plaże z palmami (to zdaje mi się Twoje królestwo dasuch?):

Niestety to nie jest plaża piaszczysta ale taka jak na zdjęciu powyżej.
mirek111
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 144
Dołączył(a): 16.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirek111 » 04.01.2010 14:14

dasuch napisał(a):(...) Moim zdaniem Trpanj to dobry wybór. Pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku. (...)


Dzięki dasuch :!: :!: :!:

Po szeroko zakrojonych poszukiwaniach udało mi się w końcu "ustrzelić" taką :arrow: fotkę:

Obrazek

Czy to jest właśnie Vrila :?:

POZDRAViam noworocznie! :papa:
Mirek
aga_manka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 103
Dołączył(a): 15.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga_manka » 09.01.2010 19:38

Witam ! Bardzo mi się podobała ta relacja i po cichu ze znajomymi rozważam wyjazd do Trpanj , troszkę tylko mnie zniechęciła wypowiedź Jarka z pierwszej strony , no i którego to apartamentu lepiej nie wybierać wg Ciebie ??? :roll: :roll: A masz może jakieś fotki właśnie apartamentu na 10 osób wzywż , byłabym bardzo zobowiązana :) Z góry dziękuję!
gego
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1114
Dołączył(a): 13.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gego » 09.01.2010 20:23

aga_manka napisał(a):Witam ! Bardzo mi się podobała ta relacja i po cichu ze znajomymi rozważam wyjazd do Trpanj , troszkę tylko mnie zniechęciła wypowiedź Jarka z pierwszej strony , no i którego to apartamentu lepiej nie wybierać wg Ciebie ??? :roll: :roll: A masz może jakieś fotki właśnie apartamentu na 10 osób wzywż , byłabym bardzo zobowiązana :) Z góry dziękuję!


W/g mnie jak jedziecie w dziesiątkę to z tej stronki
http://www.zakwaterowaniewchorwacji.pl/ ... a-montana/
A 10 będzie Wam pasował
3 pokoje (jeden 4, i dwa 3 osobowe) dwie łazienki i super olbrzymi taras

Obrazek

Obrazek

To widok na pokoje

Standard nie powalający (w sumie najgorszy w jakim byłem w Cro.), lecz czy po to jedzie się do Cro by siedzieć w pokoju.
Całe życie odbywało się na tarasi a my mieliśmy taras BAJKA

Jak my byliśmy to buło wszystko czyste, wysprzątane, itd.

Ja osobiście nie brał bym pokoju A 5+1 (Chorwat nazywał go "dyrektorskim"
Miał mały taras (najmniejszy ze wszystkich) i w sypialni okno było na skały - jak w piwnicy dla mnie tragedia.

Jak bym miał pojechać do Trpanj jeszcze raz to na pewno do willi montana i do A-10
gego
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1114
Dołączył(a): 13.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gego » 10.01.2010 00:08

aga_manka napisał(a):Witam ! Bardzo mi się podobała ta relacja i po cichu ze znajomymi rozważam wyjazd do Trpanj , troszkę tylko mnie zniechęciła wypowiedź Jarka z pierwszej strony , no i którego to apartamentu lepiej nie wybierać wg Ciebie ??? :roll: :roll: A masz może jakieś fotki właśnie apartamentu na 10 osób wzywż , byłabym bardzo zobowiązana :) Z góry dziękuję!


Tutaj masz więcej zdjęć z naszego apartamentu:

http://cro.pl/forum/viewtopic.php?p=344969#344969
aga_manka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 103
Dołączył(a): 15.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga_manka » 10.01.2010 10:03

Dzięki , dzięki dzięki :D Nie wiem jak się odwdzęczymy ale z tego co widzę jesteśmy prawie ziomalkami:)
dasuch
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1464
Dołączył(a): 03.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dasuch » 10.01.2010 11:45

mirek111 napisał(a):Po szeroko zakrojonych poszukiwaniach udało mi się w końcu "ustrzelić" taką :arrow: fotkę:
Czy to jest właśnie Vrila :?:

Tak, to jest Vrila. Pozdrav
gego
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1114
Dołączył(a): 13.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gego » 10.01.2010 13:03

aga_manka napisał(a):Dzięki , dzięki dzięki :D Nie wiem jak się odwdzęczymy ale z tego co widzę jesteśmy prawie ziomalkami:)


W sumie to rodziną.ObrazekObrazek
aga_manka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 103
Dołączył(a): 15.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga_manka » 10.01.2010 15:36

NIestety nie wiadomo jeszcze czy tam pojedziemy, choć jeśli to by tylko ode mnie zależało wystarczją mi Twoje relacje i opinie ale muszę się jeszcze liczyć ze swoimi znajomymi oni też jeszcze na etapie poszukiwań, w każdym razie bierzemy pod uwagęr Peljesać , Brać no i oni jeszcze coś przebąkiwują o Hvarze, zobaczymy kiedy się dogadamy hihi :)
A Wy w tym roku Hvar? czy dalej Peljesać?
mirek111
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 144
Dołączył(a): 16.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirek111 » 10.01.2010 19:56

dasuch napisał(a):Tak, to jest Vrila. Pozdrav

Dzięki dasuch za danie mi kolejnego powodu by tam pojechać! :)

POZDRAViam!
Mirek
gego
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1114
Dołączył(a): 13.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gego » 10.01.2010 20:33

aga_manka napisał(a):A Wy w tym roku Hvar? czy dalej Peljesać?


Hvar, na 100 procent tam, lecz...

Moim marzeniem jest od doooobrych paru (kilkunastu?) lat KRYM
To będzie jazda bez trzymankiObrazek

A Hvar może w 2011...
dasuch
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1464
Dołączył(a): 03.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dasuch » 10.01.2010 20:36

mirek111 napisał(a):
dasuch napisał(a):Tak, to jest Vrila. Pozdrav

Dzięki dasuch za danie mi kolejnego powodu by tam pojechać! :)

POZDRAViam!
Mirek

A jaki to powód Ci dałem? Potwierdziłem tylko, że to jest Vrila. Jak pisałem wcześniej nie mieszkałem na campie. Sąsiadował z plażą, na którą chodziłem. Camp jest na samym końcu zatoczki. Cisza i spokój, miejsce wspaniałe i wszędzie blisko (knajpka na plaży, sklep w pobliżu). Życzę miłego wypoczynku i pozdrawiam.
mirek111
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 144
Dołączył(a): 16.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirek111 » 10.01.2010 21:28

dasuch napisał(a): A jaki to powód Ci dałem? Potwierdziłem tylko, że to jest Vrila.

Odpowiedziałeś na moje zapytanie (znaleziona w necie fotka była nieopisana - tylko podejrzewałem na podstawie Waszych wskazówek, że może to być to), jakoś nikt inny nie chciał pomóc w identyfikacji, mimo, że pytałem w innym wątku.
Może po prostu Vrila nie jest miejscem zbyt często odwiedzanym przez forumowiczów z Cro.pl.

POZDRAViam!
Mirek
dasuch
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1464
Dołączył(a): 03.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dasuch » 10.01.2010 23:42

mirek111 napisał(a):
dasuch napisał(a): A jaki to powód Ci dałem? Potwierdziłem tylko, że to jest Vrila.

Odpowiedziałeś na moje zapytanie (znaleziona w necie fotka była nieopisana - tylko podejrzewałem na podstawie Waszych wskazówek, że może to być to), jakoś nikt inny nie chciał pomóc w identyfikacji, mimo, że pytałem w innym wątku.
Może po prostu Vrila nie jest miejscem zbyt często odwiedzanym przez forumowiczów z Cro.pl.

POZDRAViam!
Mirek

Nie jestem bywalcem campów, jest to inny sposób przebywania w danym miejscu niż ja preferuję. Nie mogę też w związku z tym oceniać campy, bo się po prostu na tym nie znam. Zobacz camp w zatoce Divna (ok. 8 km od Trpanji) - tam jest po prostu jak w bajce. Niestety po zakupy do Trpanji, ale piwko jest w knajpce na plaży :) Kilka fotek z Divnej poniżej. Pozdrawiam

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Trpanj - Peljesac - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone