Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

NA OBCASACH przez Vis Pelješac i Brač

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
lew
Cromaniak
Posty: 1425
Dołączył(a): 20.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) lew » 14.08.2018 22:12

........ponieważ , również "co nie co" przeczytałem ,dołączam się do podziękowań , co by nie popełnić cro.pl'owego foux pas
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 16.08.2018 12:09

lew napisał(a):........ponieważ , również "co nie co" przeczytałem ,dołączam się do podziękowań , co by nie popełnić cro.pl'owego foux pas

Ja również pięknie dziękuję za zainteresowanie relacją :) :papa:
lew
Cromaniak
Posty: 1425
Dołączył(a): 20.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) lew » 17.08.2018 22:10

....you welcome. :papa:
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18272
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 18.08.2018 15:45

Boszszszsszszszsze :roll: , chwilę :wink: człowieka nie było , a tu koniec relacji . . . nowe relacje w toku . . . deklaracje nowych relacji . . . na życie szare czasu braknie :mrgreen:

Kasiu , dziękuję pięknie za wspaniałą ( jak zwykle ) relację , śledzenie jej to była dla mnie wielka przyjemność :D
Zaraziłaś nas tą wyspą ( Brać ) pokazując jej ciekawe zakamarki i gdy tylko ponownie przyjdzie jej kolej , będziemy się posiłkować twoimi relacjami . . .

A teraz pędzę do Gdańska :papa:


Pozdrawiam
Piotr
elka21
Mistrz Europy UEFA
Posty: 9098
Dołączył(a): 20.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka21 » 19.08.2018 12:28

Też nadrabiam dwutygodniowe zaległości, i chciałam Ci podziękować za piękną relację, a szczególnie za Brać. Bardzo była pomocna w zwiedzaniu wyspy, choć i tak nie zdążyłam wszystkiego zobaczyć. Cóż, trzeba będzie jeszcze kiedyś tam wrócić, ale to za jakiś czas. Wyspa naprawdę godna polecenia. Jeszcze raz dzięki za szczegółowy opis.
Życzę udanego wypoczynku i zobaczenia ciekawych miejsc tego lata w naszej ukochanej Cro :D :papa: .
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 21.08.2018 09:28

piotrf
Kasiu , dziękuję pięknie za wspaniałą ( jak zwykle ) relację , śledzenie jej to była dla mnie wielka przyjemność :D

Piotrze, Twoje wizyty w relacji również sprawiały mi wielką przyjemność :)Pozdrawiam Cię serdecznie i...oczywiście - wpadaj często do Gdańska - w mojej relacji o Mercedes, ale również w realu :D :papa:

elka21
chciałam Ci podziękować za piękną relację, a szczególnie za Brać. Bardzo była pomocna w zwiedzaniu wyspy, choć i tak nie zdążyłam wszystkiego zobaczyć. Cóż, trzeba będzie jeszcze kiedyś tam wrócić, ale to za jakiś czas. Wyspa naprawdę godna polecenia. Jeszcze raz dzięki za szczegółowy opis. Życzę udanego wypoczynku i zobaczenia ciekawych miejsc tego lata w naszej ukochanej Cro :D

My też nie widzieliśmy nawet połowy, a zwłaszcza plaże bračkie to dla mnie wciąż terra incognita..Dużo sobie obiecuję po kolejnej wizycie, która nastąpi już niedługo. Bardzo dziękuję za śledzenie relacji i życzenia. :) :papa:
Hercklekot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1267
Dołączył(a): 23.10.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hercklekot » 25.08.2018 02:50

Cześć, wrzucam tu mapkę, o której pisaliśmy sobie na PW (jak już się napatrzysz, to mogę usunąć). Masz tu początki obu tras, my wchodziliśmy pomarańczową, schodziliśmy czerwoną.
(Kasia wie o co chodzi, a ja wyjaśniam, że są to zaznaczone na mapie 2 wersje trasy spod hotelu Biševo w Komižy prowadzące do zatoczek Perna i Bajroško...)
Załączniki:
2018-08-25 (2).jpg
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 29.08.2018 17:06

Hercklekot
Cześć, wrzucam tu mapkę, o której pisaliśmy sobie na PW

Dziękuję bardzo, Tomku :) Będzie na pewno pomocna w odnalezieniu drogi do zatoki znanej z " Mamma Mia II " :D :D


A my gotowi do drogi :P
Jeden DDW :nice:

Oprócz oczywistych oczywistości nie omieszkałam spakować pewnych niezbędnych w Cro przedmiotów:

- srebrnej (szarej) taśmy - z listy beatabm, oraz

- metrowej sznurówki ze słynnej listy rzeczy do spakowania Abakusa 68...Wprawdzie Abakus twierdził , że on zabiera brązową, ale u mnie, z braku brązowej, do walizki idzie czarna :lol:

Obydwie te rzeczy są do zadań specjalnych - nigdy nie wiadomo kiedy się przydadzą :mrgreen:

IMG_20180829_164102_1.jpg


Miał jechać z nami flaming (taki jak u Maslinki), ale zmieniłam zdanie i jedzie Tęczowy Jednorożec :oczko_usmiech:
(BTW, laleczka wytypowana w tym roku na wczasy z nami przez moją bratanicę również nosi imię Maslinka 8) )

Tym razem jedzie tylko jedna para obcasów - tak na wszelki wypadek :wink: Ale nastawiam się na urlop BEZ OBCASÓW 8)

So, tomorrow is THE DAY :D Do zobaczenia :papa:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.08.2018 17:31

Katerina napisał(a):
A my gotowi do drogi :P
Jeden DDW :nice:

Miał jechać z nami flaming (taki jak u Maslinki), ale zmieniłam zdanie i jedzie Tęczowy Jednorożec :oczko_usmiech:

To już teraz wiem,kto/co wystąpi w przyszłorocznym happeningu 8) :oczko_usmiech:
Katerina napisał(a):Tym razem jedzie tylko jedna para obcasów - tak na wszelki wypadek :wink:
Ale nastawiam się na urlop BEZ OBCASÓW 8)

Czyli pomogło :?:
Bo nie zdążyłem zapytać,jak o wiele innych rzeczy :oops: :cry:
Katerina napisał(a):So, tomorrow is THE DAY :D Do zobaczenia :papa:


Aż mnie się udzieliła"gorączka przedwyjazdowa" 8)

Sretan put
Obrazek
Odpoczywajcie
Obrazek
See you soon I hope...
Obrazek
:papa:
Abakus68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 19.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Abakus68 » 29.08.2018 19:39

Szanowna Autorko Relacji,
W pierwszych słowach mego listu serdecznie cię przepraszam, że tylko podglądałem Twoją relację, ale jej nie doglądałem. Znasz dokładnie przyczyny mojego długiego rozbratu z forum. Pozwól jednak, że Twoją relację podsumuję inaczej, niż tylko podziękowaniem. Przede wszystkim wielkie chapeau bas za dwie rzeczy. Za chęć podzielenia się z uczestnikami życia tego forum swoimi urlopowymi doznaniami a po drugie za sposób w jaki smakujesz miejsca, które odwiedzasz. Chylę zawsze czoła przed osobami, które potrafią spędzać czas wakacyjny począwszy od "lizania" porannej rosy, przez rozkoszowanie się zapachem opustoszałego w południe centrum, aż po chłonięcie wieczornej bryzy przy dźwiękach kultury miejsca, w którym się znajdują. Ilość informacji, jakie przemyciłaś w swoich opisach, wierność fotograficzna i polot w konstruowaniu myśli są tylko ciekawym dopełnieniem. Zatem chcąc czołem bić przed tobą muszę wykopać przed sobą co najmniej metrową jamę.
Jestem niezmiernie rad, że będzie nam dane spotkać się w Sutivanie już za mniej niż 2 tygodnie, a może nawet wspólnie spędzić czas na zwiedzeniu jakiegoś ciekawego miejsca.

Jeśli chodzi o końcowy etap Twojej relacji znam go bardzo dobrze, ale skomentuję go po swojemu, mając czas, wczytując się po raz wtóry w szczegóły, bowiem nie lubię bylejakości i staram się jej nie okazywać.

Sznurowadło 90 cm było przygotowane, ale racja, miało być metrowe, zatem jutro wyruszę po nie.
Życzę ci spokojnej i bezpiecznej jazdy ale nade wszystko wspaniałej pogody, pustej od AZJATÓW plaży i dużo ciekawych zjawisk godnych fotografii.

Twoja relacja jest jak smakowity deser, mam nadzieję, ze naczynie od deseru nie ma dna...
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 29.08.2018 19:43

Wypoczywajcie Katerinka i już się nie mogę doczekać kolejnej relacji :)
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14779
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 29.08.2018 20:29

Katerina napisał(a):(BTW, laleczka wytypowana w tym roku na wczasy z nami przez moją bratanicę również nosi imię Maslinka 8) )

:lol:
No ładnie! A kto ją tak nazwał :?: :mrgreen:

Z kolei moja chrześnica ma na imię Oliwia (Oliwka) i też była w tym roku w Chorwacji. Gospodarze w apartmanie mówili na nią Maslinka :mrgreen:

Kasiu, niezapomnianych wakacji Wam życzę :D Beztroskich, szalonych i smacznych :D Odpoczywajcie, odkrywajcie, jedzcie i pijcie :oczko_usmiech:

Do zobaczenia :papa:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 29.08.2018 20:41

Sznurówka przyda się do zacumowania jednorożca a srebrną taśmą zakleisz w nim dziurę :mrgreen:
Szerokości i cudownych wakacji :hut: :papa:
lew
Cromaniak
Posty: 1425
Dołączył(a): 20.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) lew » 29.08.2018 21:06

.....z doświadczenia wiem , że niestety metrowa sznurówka nie wystarczy, aby okiełznać tego stwora; u nas potrzebna była cuma 10 metrowa. Jednorożec był tak narowisty ,że zrzucał wszystkich za pierwszym razem , nawet śliczne dwudziestoparoletnie laski, które twierdziły, że tylko one są do tego predystynowane, nie mówiąc o "dziadkach". Jazda na nim przypominało rodeo :D
PS Życzę "ciekawych doznań" na jednorożcu.
pomorzanka zachodnia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1451
Dołączył(a): 18.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) pomorzanka zachodnia » 29.08.2018 22:34

Cudownych wakacji życzę Tobie Katarzyno oraz przy okazji Abakusowi. :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
NA OBCASACH przez Vis Pelješac i Brač - strona 124
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone