Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

NA OBCASACH przez Vis Pelješac i Brač

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 29.07.2018 11:32

Ja i tak pójdę, chyba jutro :)
Kasiu, dojrzałe piękne pomarańczowe pomarańcze na drzewach widziałam na początku lipca w Hvarze i Jelsie ... one były chyba jeszcze zeszłoroczne, nie zerwane.
Co do innych przekłamań i spostrzeżeń, kiedy widziało się dane miejsce na żywo, to śmieszne uczucie ;)
Też to robiłam w serialu Anna German gdzie Pula, Rovinj czy Vodjan udawały włoskie miasteczka. Pamietam taką scenę, gdy German jechała autem jedną z uliczek do placu na końcu niej a w efekcie na plac wjeżdża zupełnie z innej strony :D Takie tam tiki filmowców. Myślę, że mają również sposoby na podkręcanie i dodawanie kolorów. We wrześniu faktycznie Vis spowity był rdzą, sceny kręcili już od początku sierpnia więc może im się udało jeszcze zielenie złapać.

Ten Twój stoliczek ... no oby nie został po filmie osobno biletowany ;) albo co gorsza ogrodzony jako eksponat! ;)
pomorzanka zachodnia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1454
Dołączył(a): 18.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) pomorzanka zachodnia » 29.07.2018 13:10

Katerina napisał(a):
I właśnie ta scena z filmu jest moją ulubioną, bowiem Colin Firth siedzi przy "moim" stoliku w łuku...

P9071881.JPG


...i w pewnym momencie wpada z tym krzesełkiem do wody :mrgreen:

Także, z sentymentem popatrzyłam na od tej pory kultowy stolik :boss: , jak też na mieszkańców Komiży - była to jedna z nielicznych scen z lokalnymi statystami.. :(



Przyznaj się, majstrowałaś coś przy tym krzesełku i dlatego Colin wypadł? :mrgreen: :oczko_usmiech:

Chętnie bym poszła na ten film, nawet jeśli "szmirowaty", to miły dla oka. Ale oczywiście przed urlopem trzeba się "narobić", żeby na niego zasłużyć :?
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5004
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 30.07.2018 11:44

gusia-s
We wrześniu faktycznie Vis spowity był rdzą, sceny kręcili już od początku sierpnia więc może im się udało jeszcze zielenie złapać.

Od 8-ego września , bo wtedy przyjechała obsada aktorska. Wcześniej przygotowywali plany od strony technicznej, budowali gigantyczne namioty i konstrukcje w różnych miejscach.
Ten Twój stoliczek ... no oby nie został po filmie osobno biletowany ;) albo co gorsza ogrodzony jako eksponat! ;)

Fajne uczucie wiedzieć, że przy tym stoliczku jadło dwóch cenionych przeze mnie aktorów - Colin Firth i John Malkovich - ten drugi gościł w Jastożerze kilka lat temu :)

Opis sceny z " Anny German" pamiętam z Twojej istryjskiej relacji :)

beatabm
Może to dobrze że nie odnalazłaś w filmie Komizy tak do końca? Moze inni też nie odnajdą i Komiza zostanie nieskażona produkcją? :wink:

Mój mąż dokładnie to samo powiedział. I na to też liczę :P

pomorzanka zachodnia
Przyznaj się, majstrowałaś coś przy tym krzesełku i dlatego Colin wypadł? :mrgreen: :oczko_usmiech:

Chętnie bym poszła na ten film, nawet jeśli "szmirowaty", to miły dla oka. Ale oczywiście przed urlopem trzeba się "narobić", żeby na niego zasłużyć :?

Nie zdradzę w jaki sposób Colin wpadł do wody, sama zobaczysz :lol:
A film dla oka przyjemny - jak to określiłaś, zapewne też dla niektórych uszu...Piosenki Abby lubię, ale nie wszystkie aranże mi się podobały.

Zapomniałam też wspomnieć o ważnej rzeczy - zawód sprawi swoim fanom Meryl Streep - bo jej tam prawie nie ma 8O :roll:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 31.07.2018 20:26

Melduję się, że nadrobiłam swoje zaległości! Jakoś ostatnio nie miałam czasu, żeby na forum "buszować", ale właśnie czas się znalazł, więc oto jestem. Faktycznie dużo udało Wam się zobaczyć na tym Braczu, mimo tak krótkiego pobytu.
Zastanawiałam się, czy iść na ten film, ale chyba póki co odpuszczę, bo nie lubię takich ckliwych romansideł. Korci mnie oczywiście zobaczyć Cro w takiej produkcji, ale chyba poczekam aż puszczą go w tv :D ;)
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5004
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 01.08.2018 09:28

agata26061
Melduję się, że nadrobiłam swoje zaległości!

Cześć Agatko :papa:
Zastanawiałam się, czy iść na ten film, ale chyba póki co odpuszczę, bo nie lubię takich ckliwych romansideł. Korci mnie oczywiście zobaczyć Cro w takiej produkcji, ale chyba poczekam aż puszczą go w tv :D ;)

Jak najbardziej - możesz spokojnie poczekać. Ja poszłam z obowiązku :oczko_usmiech: i ciekawości, bo w mojej ulubionej miejscówce kręcono :D
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5004
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 01.08.2018 09:31

Taki filmik wpadł mi w ręce - oto jak Brač i Šolta żegnały wczoraj Olivera Dragojevća i oddawały mu hołd

https://www.facebook.com/visitsutivan/v ... 1MjkwMzYx/
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 01.08.2018 09:42

Katerina napisał(a):Taki filmik wpadł mi w ręce - oto jak Brač i Šolta żegnały wczoraj Olivera Dragojevća i oddawały mu hołd

https://www.facebook.com/visitsutivan/v ... 1MjkwMzYx/

Piękne chociaż smutne.....
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 01.08.2018 14:12

beatabm napisał(a):
Katerina napisał(a):Taki filmik wpadł mi w ręce - oto jak Brač i Šolta żegnały wczoraj Olivera Dragojevća i oddawały mu hołd
https://www.facebook.com/visitsutivan/v ... 1MjkwMzYx/

Piękne chociaż smutne.....
Takie wzruszające ...
Ogólnie kondukt żałobny wyruszył drogą morską ze Splitu na Korcule. W Splicie na całej rivie tłumy ... takiego pożegnania nie miał chyba żaden z polskich artystów.
Wśród najbliższego otoczenia oczywiście był Stjepan Hauser - Luki nie wypatrzyłam. Relacji foto i video jest cała masa w chorwackich mediach. Co tam się działo, na lądzie i na morzu 8O
Bywają różni artyści ale nie często się zdarza, by artysta miał fanów, dla których mógłby być dziadkiem, pradziadkiem.
Pamiętam jak byłam na koncercie 2 Cellos w Zagrzebiu, na którym również śpiewał Oliver jako gość specjalny chłopaków ... gdy śpiewał to nawet taka bardzo młodziutka młodzież ;) była wpatrzona w Olivera jak w obrazek. Śpiewali z Nim wszystkie piosenki, trzymając w uniesionych rękach płonące zapalniczki. Bez wątpienia był niezwykłą postacią.

Można to poczuć
https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatsk ... a/7675497/

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatsk ... i/7674156/

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatsk ... i/7676238/

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatsk ... n/7676316/

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatsk ... a/7676139/
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5004
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 01.08.2018 16:17

Kondukt na filmie...

agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 01.08.2018 22:20

Katerina napisał(a):agata26061
Melduję się, że nadrobiłam swoje zaległości!

Cześć Agatko :papa:
Zastanawiałam się, czy iść na ten film, ale chyba póki co odpuszczę, bo nie lubię takich ckliwych romansideł. Korci mnie oczywiście zobaczyć Cro w takiej produkcji, ale chyba poczekam aż puszczą go w tv :D ;)

Jak najbardziej - możesz spokojnie poczekać. Ja poszłam z obowiązku :oczko_usmiech: i ciekawości, bo w mojej ulubionej miejscówce kręcono :D

Tak też chyba zrobię, ale nie powiem... korci, żeby zobaczyć Chorwację na wielkim ekranie... Gdyby to był jakiś thriller, kryminał, sensacja, to bym się nie wahała... Tylko wtedy bałabym się znów, że Cro do końca życia będzie kojarzyć mi się z jakimś seryjnym mordercą, psychopatą, czy cholercia wie z kim... :roll: :oczko_usmiech:
pomorzanka zachodnia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1454
Dołączył(a): 18.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) pomorzanka zachodnia » 02.08.2018 15:23

Znalazłam wczoraj czas i wybrałam się z córką na film :P . Postać młodej Donny wg mnie sprawia, że wiele można temu filmowi wybaczyć :) . Nie żałuję. Sympatię do Colina Firtha też podzielam. :lol:
bonaz
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 28.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) bonaz » 02.08.2018 23:21

Zgadzam się z pomorzanką zachodnią. Film w sam raz na letni, wakacyjny wieczór. Piosenki Abby lubię, obsada świetna i te ciepłe barwy lata....
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 06.08.2018 10:29

Kaśkuuuu ... co z tym powrotem?
Wracamy ino zostajemy na następny raz :?: , który to już tuż tuż :mrgreen:

Na Mamma Mia byłam oczywista :)
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5004
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 06.08.2018 18:34

pomorzanka zachodnia
wiele można temu filmowi wybaczyć :) . Nie żałuję.
Jak dobrze, że nie żałujesz 8) Miałabym wyrzuty sumienia... :wink: :lol:

bonaz
Film w sam raz na letni, wakacyjny wieczór. Piosenki Abby lubię, obsada świetna i te ciepłe barwy lata..

Też go tak odebrałam. Miło mi Cię gościć w relacji :papa: , chociaż...to już prawie koniec :roll:

gusia-s
Kaśkuuuu ... co z tym powrotem?
Wracamy ino zostajemy na następny raz :?: , który to już tuż tuż :mrgreen:

Ano,wracamy :? Dzisiaj mija równe 9 miesięcy od rozpoczęcia relacji :roll: :oczko_usmiech: Nie mogę pozwolić, by ta ciąża była mocno przechodzona :mrgreen: Mam nadzieję dzisiaj wrzucić ostatni odcineczek :)
Na Mamma Mia byłam oczywista :)

I co??? Ile Visu w Visie się dopatrzyłaś? :lol: :lol:
ruzica
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1808
Dołączył(a): 27.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruzica » 06.08.2018 20:00

Katerina napisał(a):Ano,wracamy :? Dzisiaj mija równe 9 miesięcy od rozpoczęcia relacji :roll: :oczko_usmiech: Nie mogę pozwolić, by ta ciąża była mocno przechodzona :mrgreen: Mam nadzieję dzisiaj wrzucić ostatni odcineczek :)
:


To mam nadzieję, że poród nastąpi dziś wieczorem :lool: Czekam z niecierpliwością :!: :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
NA OBCASACH przez Vis Pelješac i Brač - strona 121
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone