Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Trpanj - Peljesac

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
armar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) armar » 11.01.2010 09:41

dasuch napisał(a):Zobacz camp w zatoce Divna (ok. 8 km od Trpanji) - tam jest po prostu jak w bajce. Niestety po zakupy do Trpanji, ale piwko jest w knajpce na plaży


W tamtym roku w knajpce pracowała jakaś skośnooka kucharka , ale dania ( właściwie przekąski na ciepło) były chorwackie ,pamiętam całkiem niezłe smażone małe rybki ( hmm wyszła mi z głowy nazwa tego przysmaku , rybarice ? :roll: ) - moja ulubiona przekąska do piwka :D
gego
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1114
Dołączył(a): 13.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gego » 11.01.2010 10:21

armar napisał(a):
...pamiętam całkiem niezłe smażone małe rybki ( hmm wyszła mi z głowy nazwa tego przysmaku , rybarice ? :roll: ) - moja ulubiona przekąska do piwka :D


Stronka nr.2
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=261 ... c&start=15
"GAWUNI"
gego
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1114
Dołączył(a): 13.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gego » 11.01.2010 10:25

A to już "u nas".

Rybki przyniesione przez "naszego" właściciela


Obrazek

Obrazek
mirek111
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 144
Dołączył(a): 16.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirek111 » 11.01.2010 10:55

gego napisał(a):Ktoś na tym forum napisał iż wyspa Korcula, Hvar i półwysep Peljesac to najpiękniejsze trzy miejsca w Chorwacji.
Podpisuję się pod tym wszystkimi paluchami :D


Gego byłem w wymienionych miejscach, podzielam tę opinię, dodam jeszcze jedno CROcudo: Vis.
Jak nie wierzysz, looknij do tego wątku. :)

POZDRAViam!

Mirek
armar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) armar » 11.01.2010 11:02

gego napisał(a):Stronka nr.2
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=261 ... c&start=15
"GAWUNI


hehe ale gapa ze mnie .... :oops:
to datego że czytam ten wątek z doskoku
grunt że nasze opinie się potwierdzają :D
zoohha
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1195
Dołączył(a): 07.12.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) zoohha » 11.01.2010 11:23

Na Divnej pani skośnooka podaje pyszne GIRICE :-)
gego
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1114
Dołączył(a): 13.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gego » 11.01.2010 13:03

mirek111 napisał(a):
..byłem w wymienionych miejscach, podzielam tę opinię, dodam jeszcze jedno CROcudo: Vis. ...


Ano cudo.
Chyba mi urlopu i życia nie starczy.
mimik
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 164
Dołączył(a): 14.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mimik » 11.03.2010 16:46

Witam.
I ja przyłączam się do piewców piękna Trpani.
Jeśli ktoś jest zainteresowany jakimiś informacjami na temat campu Vrila to służę zdjęciami i swoją wiedzą. Spędziłem tam piękne wakacje w 2006 i 2007. Chętnie prześlę zdjęcia na maila.
Pozdrawiam
gego
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1114
Dołączył(a): 13.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gego » 11.03.2010 20:13

mimik napisał(a):Witam.
I ja przyłączam się do piewców piękna Trpani...
...Chętnie prześlę zdjęcia na maila.
Pozdrawiam


Wstawiaj tutaj, niech wszyscy się pozachwycają :lol: :D :lol: :D
mirek111
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 144
Dołączył(a): 16.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirek111 » 11.03.2010 22:08

gego napisał(a):
mimik napisał(a):Witam.
I ja przyłączam się do piewców piękna Trpani...
...Chętnie prześlę zdjęcia na maila.
Pozdrawiam


Wstawiaj tutaj, niech wszyscy się pozachwycają :lol: :D :lol: :D



mimik nie daj się dłużej prosić - przyłączam się do apelu: wstawiaj fotki :!: :!: :) :)

POZDRAViam!
Mirek

PS. W wątku http://cro.pl/forum/viewtopic.php?p=484049#484049
caja2 krytykuje Vrilę, może jako człowiek bywały tamże odniósłbyś się do Jego opinii?
mimik
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 164
Dołączył(a): 14.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mimik » 24.03.2010 17:45

Sorki że tak długo kazałem czekać ale dopiero musiałem się nauczyć jak wklejać zdjęcia na forum.
Jeśli jeszcze coś mi nie poszło to proszę o wyrozumiałość
java:emoticon(':)')

Oto kilka zdjęć które zrobiłem podczas pobytu na tym campie.
Odnosząc się do krytyki. No cóż mnie się podobało. Może faktycznie sanitariaty nie są (a może były, trochę czasu już jednak minęło) jak na campach z czterema gwiazdkami ale czyste zawsze rano sprzątane. Z ciepłą wodą wieczorem czasem był problem zwłaszcza jak już zjechało dużo ludzi ale dało się wytrzymać.
Camp może faktycznie robić wrażenie trochę zapuszczonego, przynajmniej na początku lipca, ale potem wraz z najazdem urlopowiczów jest systematycznie oczyszczany i powiększany poprzez wycinkę porastających go miejscami chaszczy.
Co do wielkości kwater. No cóż. Nasz namiot do małych się nie zalicza, myślę że nawet raczej jest wielgachny, a miejsca mieliśmy dość i jeszcze auto stało obok.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazek
Obrazek
Obrazek

Na razie tyle.
Później jeszcze coś dopiszę lub odpowiem na pytania.
pozdrawiam
Tomcroek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 101
Dołączył(a): 06.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomcroek » 07.05.2010 23:38

mimik napisał(a):Sorki że tak długo kazałem czekać ale dopiero musiałem się nauczyć jak wklejać zdjęcia na forum.
Jeśli jeszcze coś mi nie poszło to proszę o wyrozumiałość
java:emoticon(':)')

Odnosząc się do krytyki. No cóż mnie się podobało. Może faktycznie sanitariaty nie są (a może były, trochę czasu już jednak minęło) jak na campach z czterema gwiazdkami ale czyste zawsze rano sprzątane. Z ciepłą wodą wieczorem czasem był problem zwłaszcza jak już zjechało dużo ludzi ale dało się wytrzymać.
Camp może faktycznie robić wrażenie trochę zapuszczonego, przynajmniej na początku lipca, ale potem wraz z najazdem urlopowiczów jest systematycznie oczyszczany i powiększany poprzez wycinkę porastających go miejscami chaszczy.
Co do wielkości kwater. No cóż. Nasz namiot do małych się nie zalicza, myślę że nawet raczej jest wielgachny, a miejsca mieliśmy dość i jeszcze auto stało obok.


Na razie tyle.
Później jeszcze coś dopiszę lub odpowiem na pytania.
pozdrawiam


Czy posiada on swoją stronę internetową ?
Jakie ceny obowiązywały podczas Twojego pobytu (wiem to było w 2006 i 2007), a może znasz cennik na 2010r?
Może ktoś inny z forum ma świeże informacje?
Pozdrawiam :D
mimik
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 164
Dołączył(a): 14.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mimik » 09.05.2010 22:23

Witam
Szczerze powiedziawszy nie pamiętam jakie były wtedy ceny ale nie były jakieś strasznie wysokie. W 2006 byliśmy wcześniej na Pagu i tam były mniej więcej połowę albo nawet lepiej wyższe.
Jeśli chodzi o stronę internetową to camp jej nie posiada. Znalazłem za to taką stronkę http://pl.camping.info/chorwacja/dalmac ... g-vrila-20
na której podane są orientacyjne ceny zdaje się z 2009 roku.
Generalnie polecam ten camp :D :D
Pozdrawiam
braciaka1
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 19.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) braciaka1 » 19.05.2010 21:50

:papa:
mimik
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 164
Dołączył(a): 14.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mimik » 19.05.2010 21:59

:papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Trpanj - Peljesac - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone