Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tam i z powrotem czyli HRVATSKA 2008

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
janusz07
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 260
Dołączył(a): 20.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz07 » 23.02.2009 23:06

Leszku, pozdrawiam serdecznie i dziękuję za wspaniała relacje z Chorwacji, dopiero teraz przeczytałem bo długo mnie nie było na forum. Przypomniałem sobie swój urlop. Ja w tym samym czasie mieszkałem na kempingu Ciste. I byłem w Plitwicach i Dubrowniku i na Śv. Jure. Fajnie było. Czytając relację wróciły wspomnienia, ciekawe jak wyjdzie urlop w tym roku... jeszcze raz pozdrawiam.
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 07.03.2009 13:41

Jarek999 napisał(a):...utwierdziłem się w przekonaniu, że trzeba odwiedzić Mostar i Mjedugorie...

Zdecydowanie polecam :D
jarop11 napisał(a):Właśnie skończyłam. Przeczytałam jednym tchem. Jestem pod wrazeniem :D Relacj- rewelacja. :D
Nie moge doczekać się sierpnia.
Pozdrawiam

Dzięki :D
kleeberg napisał(a):Witam serdecznie :papa:
Mam zaszczyt dołączyć do szacownego grona "cro" którzy zachwycili się relacją i zdjęciami Leszka.
Podziwiam i gratuluję autorowi za pomysł.Dziękuję za możliwość uczestniczenia w tak wspaniałej wyprawie :D
Jeszcze raz bardzo dziękuję.
Gratuluję

Pomysły i marzenia są od tego, żeby je realizować... nam się udało ;)
janusz07 napisał(a):Leszku, pozdrawiam serdecznie i dziękuję za wspaniała relacje z Chorwacji, dopiero teraz przeczytałem bo długo mnie nie było na forum. Przypomniałem sobie swój urlop. Ja w tym samym czasie mieszkałem na kempingu Ciste. I byłem w Plitwicach i Dubrowniku i na Śv. Jure. Fajnie było. Czytając relację wróciły wspomnienia, ciekawe jak wyjdzie urlop w tym roku... jeszcze raz pozdrawiam.

Zazdraszczam wjazdu na Sv. Jure... a Kondorów Chorwackich nie widziałeś :?: :lol:


Pozdrav svima :papa:
kmusial
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 364
Dołączył(a): 19.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmusial » 18.03.2009 15:46

Przeczytałem dzisiaj całą relację, fajnie się czytało.
Pozdrawiam, Krzysiek.
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 18.03.2009 15:57

kmusial napisał(a):Przeczytałem dzisiaj całą relację, fajnie się czytało.
Pozdrawiam, Krzysiek.

Rany :D... trzeba mieć naprawdę sporo czasu :D... Na urlopie jesteś :?:

Cieszę sie, że się podobało :D

Pozdrav :papa:
kmusial
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 364
Dołączył(a): 19.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmusial » 18.03.2009 16:04

Niestety nie, miałem spokojną dniówkę :D
Pozdrawiam, Krzysiek.
rbogi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 731
Dołączył(a): 25.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) rbogi » 26.03.2009 00:51

Ahoj
Leszku dopiero dzisiaj trafiłem na Twoją relację z ostatniego urlopu - świetna narracja - a fotki niczego sobie. Z wielką przyjemnościa czytałem Twoje wspomnienia - w słuchawkach Deep Purple , w szklaneczce "spieniony Leszek" Twoje opowieści budzą moje wspomnienia - ech jeszcze tylko 3.5 miesiąca do wyjazdu.
intruzik
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 85
Dołączył(a): 05.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) intruzik » 31.03.2009 13:55

Witaj Leszku!
Bardzo ciekawa i barwna relacja z Waszego ostatniego pobytu w Chorwacji. Jak pisałeś tę relację na forum (Otok Murter) to my w tym czasie przemierzaliśmy jedną z Twoich wycieczek, mianowicie byliśmy na Hvarze. Promem z Drvenika a następnie zwiedzaliśmy Jelse, Stari Grad oraz Hvar, co prawda nie mieliśmy takich pseudoprzygód na drodze ale trasa naprawdę robi wrażenie.
Jak dla mnie jeden dzień na Hvarze to zdecydowanie za mało i to co widzieliśmy to tylko namiastka jej piękna i tego co można tam zobaczyć (z pewnością możemy mieć podobne odczucia). Do tego wszystkiego temperatura dała nam tak popalić że zwiedzanie Hvaru ograniczyliśmy do minimum. Powrót to długie czekanie na promie w Securaju i krótka podróż do naszej bazy w Tucepi.
Mam kilka pytań odnośnie Twojej relacji, mianowicie czy wiesz w którym miejscu znajduje się ta piękna zatoczka uwieczniona przez was na zdjęciu?

Leszek Skupin napisał(a):

Obrazek

Ja też zostałem uwieczniony :D
Obrazek


Może wiesz czy jest tam jakiś kamping, ze zdjęcia wynika że są tam jakieś zabudowania? I jeszcze jedno pytanie, mianowicie który oczywiście wg Twojej opinii kamping mógłbyś polecić w Pakostane? Pozdrawiam Intruzik!
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 03.04.2009 10:41

rbogi napisał(a):...ech jeszcze tylko 3.5 miesiąca do wyjazdu.

Szczęściarz :devil:

intruzik napisał(a):...Może wiesz czy jest tam jakiś kamping, ze zdjęcia wynika że są tam jakieś zabudowania? I jeszcze jedno pytanie, mianowicie który oczywiście wg Twojej opinii kamping mógłbyś polecić w Pakostane? Pozdrawiam Intruzik!

Jejku dopiero teraz zobaczyłem pytanie... przepraszam.
To Uvala i autocamp Kosirina (oczywiście Otok Murter). Nie byłem tam i nie widzialem go dokładnie. Jeśli będziesz jechał do Murteru (miejscowość) to na 100% nie pominiesz tego widoku... Jak pisałem, żeby się zatrzymać tam przejechałem przez ciągłą linię :oops:, a nie zastanawiałem się ani sekundy... to tak jakbyś na skrzyżowaniu zobaczył czerwone światło :lol: Tam jest poprostu pięknie. Co do campingu w pobliżu Pakostane to jest ich tam trochę... Musisz pojeździć i pooglądać. W tamtym roku koło Drage (kilka km od Pakostane) był nawet jeden plac za darmo :lol:, ale bez WC, wody i prądu. Tyle, że można się na nim było rozbić ;), ale jest tam również taki wypasiony camping jak Kozarica, który odbiega od moich wyobrażeń o campingu... dla mnie to kolonia była :lol:, ordung, ład, porządek i asfaltowe alejki pod kątem prostym :lol:.

Pozdrav :papa:
intruzik
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 85
Dołączył(a): 05.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) intruzik » 13.05.2009 21:30

Dziękuję za informacje. Pozdrawiam intruzik!
korfu01
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 181
Dołączył(a): 01.11.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) korfu01 » 03.06.2009 15:52

moje pytanko to takie -- możecie podac namiary na kemping Dole - w necie nie moge nic odnależć-- sensownego, a może właśnie tam się wybiore z rodzinką
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 03.06.2009 16:00

Dojeżdżasz do Zivogosce Blato i za zjazdem na centrum masz pierwszy zjazd na camping Dole :D. Nie mam niestety namiarów GPS :( A kolega miał navi :(
korfu01
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 181
Dołączył(a): 01.11.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) korfu01 » 03.06.2009 17:00

a cenowo jak to wygladało-- jade z zoną dzieciakami lat 11 i 8 oczywiście samochód, namiot i podlączenie prądu
ufokking
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 561
Dołączył(a): 21.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ufokking » 04.06.2009 10:45

ja tez sie zaczytałem zajęło mi to 2 dni 8) bardzo ciekawa relacja naprawdę super sie czyta, czas jaki na to musiałeś poświecić, mi pomogłeś przez wiele istotnych informacji jeszcze raz wielkie dzięki :wink:
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 04.06.2009 14:27

korfu01 napisał(a):a cenowo jak to wygladało...

Sądzę, że koło 200 kn za dobę będziesz musiał dać nie ma siły.
ufokking napisał(a):...mi pomogłeś przez wiele istotnych informacji jeszcze raz wielkie dzięki :wink:

Molim :cool:
korfu01
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 181
Dołączył(a): 01.11.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) korfu01 » 04.06.2009 22:16

Leszek jestes tu opiekunem ale zarazem znawcą. Powiedz mi, wiem , że może zaśmiecam, ale sam się głubie -- jeżeli nie tu - napisz czy podaj linki na poczte adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.
Powiem o co chodzi, chcę jechac, z rodzinka ( jaką już wiesz) , gdzieś w okolice Podgory -- powiedzmy tamte rejony, co polecesz z campingów a dla mnie z pól namiotowych bo tym razem chcemy skromnie noclegowo--( za dużo włozyłem w działke rekreacyjna i powiem jest bardzo cienko, ale rodzina nie wyobraża sobie bez Chorwacji). Oczywiście nie żądam luksusów, ale w miare fajne warunki. Jak możesz a żeby nie zaśmiecać podeślij na meila , bo uwież przeczytałem ogromnie dużo relacji chyba nawet z 2007 i już sie głubie, a potrzebuje coś w rym rejonie za przyzwoitą cenę. Z poważaniem
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Tam i z powrotem czyli HRVATSKA 2008 - strona 19
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone