Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tam i z powrotem czyli HRVATSKA 2008

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mutiaq
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1892
Dołączył(a): 19.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 07.10.2008 23:36

Teraz skończyłam czytać....
No coś fantastycznego :)
Relacja bardzo mi się podobała, zdjęć masa ah, już się nie mogę doczekać sierpnia ;)
Przepraszam za off topa, ale chciałabym się dowiedzieć jak się uzyskuje takie niebieskie niebo na zdjęciach.. (np. na 4 stronie, pierwsze zdjęcie)..
Pozdrawiam serdecznie! :)

=============================
+++++++++++++++++++++++++++++
żeby niepotrzebnie mnożyć posty nie w temacie, Piotrek_B - dziękuję :)
Ostatnio edytowano 08.10.2008 10:31 przez mutiaq, łącznie edytowano 1 raz
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.10.2008 06:36

mutiaq napisał(a):....jak się uzyskuje takie niebieskie niebo na zdjęciach.. (np. na 4 stronie, pierwsze zdjęcie).....

CPL - filtr polaryzacyjny :wink:
Więcej na ten temat znajdziesz np. TU :papa:
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 08.10.2008 11:50

Mibi napisał(a):Leszek,
chłopaki mają po 4 lata. Nigdy im nie dajemy napojów gazowanych. Mamy sąsiada - lekarza który jest wrogiem wszelkich "gazowców" i tak nas nastawił. Ale na drugi raz jak będziemy w podbramkowej sytuacji to spróbujemy z colą :D
Pozdrawiam.


Ja podawałam swojej małej odgazowaną colę.Nie wzdyma brzuszka. Bardziej skuteczny specyfik niż apteczne.
Pozdrawiam.
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 08.10.2008 12:23

waldeq napisał(a):O w mordę!! Aż mnie zatkało!! Chyba zanim sam zacząłem pisać relację powinienem był poczytać jak robią to inni Zdjęcia i opis powalają! Dzięki lekturze takich relacji zdaję sobie sprawę jak mało widziałem i że miejsce w którym byłem nie jest tym jedynym i niepowtarzalnym.

Dzięki za uznanie :D, każde jedno miejsce jest jedyne i niepowtarzalne :mrgreen:
mutiaq napisał(a):Przepraszam za off topa, ale chciałabym się dowiedzieć jak się uzyskuje takie niebieskie niebo na zdjęciach.. (np. na 4 stronie, pierwsze zdjęcie)..

Leszek Skupin napisał(a):...
Obrazek
...

Jeśli o to zdjęcie ci chodziło to to niebo jest akurat tak zachmurzone 8O Wieczorem przetoczyła się niedaleko nas ciężka nawałnica. ;)

Sam polar takiego efektu nie da i faktycznie trzeba by było mieć szarą połówkę ;)

Dziękuję wszystkim za zachwyty :oops:

Pozdrav :papa:
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 08.10.2008 22:39

mutiaq napisał(a):....jak się uzyskuje takie niebieskie niebo na zdjęciach.. (np. na 4 stronie, pierwsze zdjęcie).....



albo pogrzebać w aparacie i wzmocnić nasycenie niebieskiego

Obrazek

Obrazek

Obrazek

wiem, tu są przesycone, ale to kolega tak się bawił new aparatem, za to widać o co chodzi, można dać mniej niebiskiego
Toji
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 51
Dołączył(a): 16.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Toji » 06.01.2009 15:56

super relacja, bardzo mi się podobała, zwłaszcza w zimowy dzień kiedy temperatura za oknem wynosi - 14 stopni :)
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 06.01.2009 22:54

8O Toji 8O Jakżeś to wygrzebał w tłumie tylu ciekawych relacji :?: :D No tym bardziej mi miło :D. Ja sam już prawie o niej zapomniałem :P że tu jest :lol:

Pozdrav :papa:
Toji
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 51
Dołączył(a): 16.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Toji » 07.01.2009 11:14

A widzisz Leszku po nowym roku jakoś sił do pracy nie starcza to się człowiek katuje takim forum o Cro i sobie przypomina jak to było cudownie siedzieć wieczorkiem na tarasie popijając domacie winko i zajadając lokalne przysmaki. Ech byle do wiosny :)
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 07.01.2009 16:27

Leszku dopiero teraz tu zajrzałam..przeczytałam jednym tchem..relacja boska..piękne fotki..
Serdecznie Pozdrawiam :)
Diego10
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 34
Dołączył(a): 07.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Diego10 » 07.01.2009 21:47

Witam
właśnie skończyłem piękna relacja.Panie Leszku amatorem fotografii to Pan chyba nie jest ,tylko profesjonalista pstryka takie zdjęcia?
KrisLukas
Croentuzjasta
Posty: 180
Dołączył(a): 24.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrisLukas » 08.01.2009 02:16

Super lektura!
Watki w niej zawarte na pewno przydadza mi sie przy planowaniu tegorocznych wakacji.
Pozdrawiam.
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 08.01.2009 15:22

Toji napisał(a):... Ech byle do wiosny :)

Ehhh....
ines napisał(a):Leszku dopiero teraz tu zajrzałam..przeczytałam jednym tchem..relacja boska..piękne fotki..
Serdecznie Pozdrawiam :)

Czasem okazuje się, że odgrzewane też jest dobre :oczko_usmiech:
Dzięki :sm:

Diego10 napisał(a):Witam
właśnie skończyłem piękna relacja.Panie Leszku amatorem fotografii to Pan chyba nie jest ,tylko profesjonalista pstryka takie zdjęcia?

No to nie wiem czy zmartwię czy pocieszę... jestem kompletnym amatorem samoukiem :lol:, a i zdaję sobie sprawę z tego gdzie moje miejsce w rankignu fotografii konkursowych... ostatnio 19 i 21 miejsca :P :lol: ;)
cchhee napisał(a):Super lektura!
Watki w niej zawarte na pewno przydadza mi sie przy planowaniu tegorocznych wakacji.
Pozdrawiam.

Miło mi, że komuś się może przydać ta relacja w planowaniu podróży do Cro :D

Pozdrav :papa:
Jarek999
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 473
Dołączył(a): 09.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jarek999 » 27.01.2009 17:22

Leszek Skupin napisał(a):Miło mi, że komuś się może przydać ta relacja w planowaniu podróży do Cro :D

Pozdrav :papa:


Jasne, że może :D
Po przeczytaniu Twojej super relacji i wcześniej Ines utwierdziłem się w przekonaniu, że trzeba odwiedzić Mostar i Mjedugorie ( w zeszłym roku brakło czasu).
Dziękuję za opisy i piękne zdjęcia. Szkoda, że to już koniec.
Pozdrawiam
Jarek
jarop11
Croentuzjasta
Posty: 132
Dołączył(a): 19.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarop11 » 27.01.2009 23:18

Właśnie skończyłam. Przeczytałam jednym tchem. Jestem pod wrazeniem :D Relacj- rewelacja. :D
Nie moge doczekać się sierpnia.
Pozdrawiam
kleeberg
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8036
Dołączył(a): 08.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kleeberg » 22.02.2009 17:12

Witam serdecznie :papa:
Mam zaszczyt dołączyć do szacownego grona "cro" którzy zachwycili się relacją i zdjęciami Leszka.
Podziwiam i gratuluję autorowi za pomysł.Dziękuję za możliwość uczestniczenia w tak wspaniałej wyprawie :D
Jeszcze raz bardzo dziękuję.
Gratuluję
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Tam i z powrotem czyli HRVATSKA 2008 - strona 18
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone