Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tajemniczy,intrygujący Hvar 2015...

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 15.07.2015 08:41

loverosa napisał(a):Najpierw idę do słynnego drzewka...

Obrazek


Nie spacerowałabyś tam tak spokojnie, gdybyś wiedziała jak to wygląda pod wodą :)
Niejeden inżynier by się zdziwił :lol:
Opiszę to na pewno, przy okazji sprawozdania z nurkowania w okolicach Sv. Niedjelji ;)
GOLDEN
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1756
Dołączył(a): 12.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) GOLDEN » 15.07.2015 09:24

loverosa napisał(a):Kucharz nas żegna... :papa:

Obrazek


......i osiołek. :wink:
:papa:
loverosa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 750
Dołączył(a): 22.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) loverosa » 15.07.2015 09:39

Nie spacerowałabyś tam tak spokojnie, gdybyś wiedziała jak to wygląda pod wodą :)
Niejeden inżynier by się zdziwił :lol:
Opiszę to na pewno, przy okazji sprawozdania z nurkowania w okolicach Sv. Niedjelji ;)[/quote]

O kurczę,no to nieźle,bardzo jestem ciekawa Twojego sprawozdania z podwodnego nurkowania :wink:

GOLDEN napisał(a):
loverosa napisał(a):Kucharz nas żegna... :papa:

Obrazek


......i osiołek. :wink:
:papa:


Osiołek również... :D
Agasz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 371
Dołączył(a): 13.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agasz » 15.07.2015 09:50

loverosa napisał(a):....
Pamiętam,że miałaś jechać na Hvar...i na Pagu też chyba byliście prawda?
Wspaniale napisałaś relację ze Stanici,dlatego tam się zjawiłam.Mam nadzieję,że dokończysz Hvar i puścisz w obieg...wiem,że to zajmuje dużo czasu,ale tak po jednym odcinku chociaż....please 8)
Lawenda mnie na Hvar przywiodła,śniłam o niej i jest udało się :D


Tak, Hvar był dwa lata temu, rok temu Pag, w tym roku będzie Peljesac :D

Pisz dalej. Super się czyta i ogląda :)
loverosa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 750
Dołączył(a): 22.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) loverosa » 15.07.2015 09:59

Aga Peljesac to wisienka na torcie :D Kiedy jedziecie?
Agasz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 371
Dołączył(a): 13.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agasz » 15.07.2015 10:18

Wyjeżdżamy 14.08 Cel Kuciste-Perna ze względu na szkołę windsurfingu ;)
Monte Christo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 793
Dołączył(a): 04.01.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monte Christo » 15.07.2015 10:58

Fajne klimaty....

A co tam Roxi takiego jest ze strach ??? Skakałem z tej skały niejednokrotnie, nurkowałem również, ot po prostu skały stoją jak stały od 10000 lat albo i dłużej.....i będą stać przez najbliższe 100000..... po co tu panikować, chyba, że ktoś ma taką naturę ;) Pozdrawiam.... ;)
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 15.07.2015 12:02

Ach jak fajnie się ogląda już teraz znajome kąty :) jeszcze nie tak dawno byłam w grocie i patrzyłam na to wszystko z góry .Też jestem ciekawa relacji Roxi ,bo i ja siedziałam pod drzewkiem :)
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 15.07.2015 12:43

Hej :)

Zawód w Pelago? Ale jak to :?: :!:
Byliśmy tam kilka razy, na przełomie kilku lat... Zawsze było super. No i ekipa kelnerska - to był super mocny punkt... Wiesz - w Dalmacji sos czosnkowy, to najczęściej jest właśnie oliwa z czosnkiem (plus pietruszka) - może po prostu nieporozumienie? :wink: Ja bym nie skreślała tego miejsca :)

Roxi napisał(a):Nie spacerowałabyś tam tak spokojnie, gdybyś wiedziała jak to wygląda pod wodą :)
Niejeden inżynier by się zdziwił :lol:
Opiszę to na pewno, przy okazji sprawozdania z nurkowania w okolicach Sv. Niedjelji ;)


:?:

No teraz to i moja ciekawość została uruchomiona :lol:
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 15.07.2015 13:03

Monte Christo napisał(a):Fajne klimaty....

A co tam Roxi takiego jest ze strach ??? Skakałem z tej skały niejednokrotnie, nurkowałem również, ot po prostu skały stoją jak stały od 10000 lat albo i dłużej.....i będą stać przez najbliższe 100000..... po co tu panikować, chyba, że ktoś ma taką naturę ;) Pozdrawiam.... ;)


Tutaj nawet nie o skałę chodzi, a o betonowe zabudowanie marinki przy konobie. Od strony wody widać, że niektóre odcinki są mocno popękane, a pod wodą wygląda to w ogóle bardzo ciekawie... :)
Nikt tu nie mówi o panikowaniu, jam daleka od takich stanów :mrgreen:
loverosa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 750
Dołączył(a): 22.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) loverosa » 15.07.2015 13:09

Agasz napisał(a):Wyjeżdżamy 14.08 Cel Kuciste-Perna ze względu na szkołę windsurfingu ;)


Super wakacje przed Wami,lekko zazdroszczę,bo my mamy to już za sobą :)

andeo napisał(a):Ach jak fajnie się ogląda już teraz znajome kąty :) jeszcze nie tak dawno byłam w grocie i patrzyłam na to wszystko z góry .Też jestem ciekawa relacji Roxi ,bo i ja siedziałam pod drzewkiem :)


Też ciekawość mnie zżera 8)

minimartini napisał(a):Hej :)

Zawód w Pelago? Ale jak to :?: :!:
Byliśmy tam kilka razy, na przełomie kilku lat... Zawsze było super. No i ekipa kelnerska - to był super mocny punkt... Wiesz - w Dalmacji sos czosnkowy, to najczęściej jest właśnie oliwa z czosnkiem (plus pietruszka) - może po prostu nieporozumienie? :wink: Ja bym nie skreślała tego miejsca :)

Już nie chodzi o ten sos,tylko o wiszący placek zamiast prawdziwej pizzy...hmmm to tylko moje zdanie:)

Roxi napisał(a):Nie spacerowałabyś tam tak spokojnie, gdybyś wiedziała jak to wygląda pod wodą :)
Niejeden inżynier by się zdziwił :lol:
Opiszę to na pewno, przy okazji sprawozdania z nurkowania w okolicach Sv. Niedjelji ;)


:?:

No teraz to i moja ciekawość została uruchomiona :lol:
Roxi napisał(a):
Monte Christo napisał(a):Fajne klimaty....

A co tam Roxi takiego jest ze strach ??? Skakałem z tej skały niejednokrotnie, nurkowałem również, ot po prostu skały stoją jak stały od 10000 lat albo i dłużej.....i będą stać przez najbliższe 100000..... po co tu panikować, chyba, że ktoś ma taką naturę ;) Pozdrawiam.... ;)


Tutaj nawet nie o skałę chodzi, a o betonowe zabudowanie marinki przy konobie. Od strony wody widać, że niektóre odcinki są mocno popękane, a pod wodą wygląda to w ogóle bardzo ciekawie... :)
Nikt tu nie mówi o panikowaniu, jam daleka od takich stanów :mrgreen:


ciekawa sprawa...na pewno od strony głębinowej mogłaś inaczej na to spojrzeć :wink:
Pewnie zrobiłaś fotki....;)
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 15.07.2015 13:13

Loverosa, no jak ciasto, to faktycznie kiepska sprawa :wink: a ja wspominam tamtejsze cudnie wypieczone, pachnące, cieniutkie. Tam jadałam najlepszą pizzę z owocami morza :wink:
Pelago to było jedno z naszych ulubionych miejsc kulinarnych na wyspie - gdzie my teraz będziemy jeść :wink: :lol:
A Antikę (Stari Grad) może odwiedziliście?
loverosa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 750
Dołączył(a): 22.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) loverosa » 15.07.2015 14:18

Martynko powiem Ci szczerze,że byłam bardzo zawiedziona.Po przeczytanych,pozytywnych opiniach na forum prowadziłam rodzinkę na pewniaka.Z każdym kęsem to przekonanie malało.
Szynka na cieście to wyglądała jak najtańsza z bloku...może to jednorazowy niefart?
Nie skreślam od razu...może jeszcze ktoś inny się wypowie z czasem?
Antika w Starim Gradzie....tam jedliśmy,w odcinku z tej miejscowości oczywiście wyrażę swoją opinię na jej temat :wink:
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 15.07.2015 20:18

loverosa napisał(a):Martynko powiem Ci szczerze,że byłam bardzo zawiedziona.Po przeczytanych,pozytywnych opiniach na forum prowadziłam rodzinkę na pewniaka.Z każdym kęsem to przekonanie malało.
Szynka na cieście to wyglądała jak najtańsza z bloku...może to jednorazowy niefart?
Nie skreślam od razu...może jeszcze ktoś inny się wypowie z czasem?
Antika w Starim Gradzie....tam jedliśmy,w odcinku z tej miejscowości oczywiście wyrażę swoją opinię na jej temat :wink:


Pozostaje mi mieć nadzieję, że w Antice Was zacnie nakarmiono :smo: Ona jest w naszej tzw. wielkiej wyspowej 4 :wink:
Siedzę już cichutko i czekam na ciąg dalszy.
loverosa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 750
Dołączył(a): 22.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) loverosa » 20.07.2015 22:45

minimartini napisał(a):
loverosa napisał(a):Martynko powiem Ci szczerze,że byłam bardzo zawiedziona.Po przeczytanych,pozytywnych opiniach na forum prowadziłam rodzinkę na pewniaka.Z każdym kęsem to przekonanie malało.

Pozostaje mi mieć nadzieję, że w Antice Was zacnie nakarmiono :smo: Ona jest w naszej tzw. wielkiej wyspowej 4 :wink:
Siedzę już cichutko i czekam na ciąg dalszy.

Pozostaje mi mieć nadzieję, że w Antice Was zacnie nakarmiono :smo: Ona jest w naszej tzw. wielkiej wyspowej 4 :wink:
Siedzę już cichutko i czekam na ciąg dalszy.


Martynko to się okaże, a na razie odcinek z VRBOSKI :papa:

25czerwiec czwartek

Ranek przywitał nas cudowną,słoneczną pogodą...oczywiście koniecznie plaża i kąpiel ,a następnie wycieczka do Vrboski,którą zawsze chciałam zobaczyć,a była tak blisko Jelsy.

Obrazek

Obrazek

Kierunek obrany i jest ...

Obrazek

Auto postawiliśmy na górze,choć mogliśmy wjechać do samej mieścinki...teraz już wiem :)

Pierwsze wrażenia

Obrazek

Cisza,spokój,to co lubię,znów puste miejsca przy barach i kafejkach...
Dzieci po kąpieli głodne,a i my coś byśmy zjedli....no to co wybieramy?
PIZZA :D Ok niech będzie,mam nadzieję,że tu smacznie zjemy.

Obrazek

Niestety nie zdążyłam zrobić fotki,ale pizza była przepyszna,duża,polecam :)

Syci i zadowoleni ruszamy pooglądać zaułki Vrboski...już mi się podoba,sennie,sielsko...ach jak tu ładnie :D
Nasze dzieci przebąkują,że strasznie im gorąco i marzą o schłodzeniu...przy okazji poszukamy plaży.
Ale zaraz przecież nie wzięliśmy kąpielówek i strojów...i co teraz?
Ja na to,że najpierw pozwiedzamy,a potem coś poszukamy...mokrego :boss:

Obrazek

Nasz yorasek został z dziadkami ,a moja córcia tęskniąc za swoim czworonogiem spotkała psiaka i zapoznała się z nim ,czy chciał,czy nie...:)

Obrazek

Obrazek

Pasażer na gapę...

Obrazek

Malutki kościółek...

Obrazek

Gorąc niesamowity...człapiemy zmęczeni szukając mini plażyczki,czegokolwiek,oby choć stopy zamoczyć.
Kelner w Jelsie powiedział nam,że we Vrbosce jest piękna,długa plaża....szukamy jej koniecznie.
Jednak czym dalej ,tym gorzej,coraz ciężej,nogi spieczone,mała mówi,że ona już nie da rady...
Pocieszam ją,że jeszcze trochę,na pewno coś znajdziemy...

Mijamy po drodze

Obrazek

tam gdzie lawenda to ujęcie musi być...

Obrazek

Obrazek

Po drodze mijamy ogródek z lawendą...oczywiście sesja musi być:)

Obrazek

Obrazek

Idziemy jeszcze spory kawałek...i jest udało się,mamy wodę,będzie kąpiel hurra :D

Obrazek

Jak tu płytko....cudnie,jest kilku ludzi,ale co tam,najwyżej ...

Obrazek

Zatoczka idealna do kąpieli...i jest piasek

Obrazek

Nie ma strojów ...ale co tam,szybko pozdejmowali ubrania i nagle ulga niesamowita...

-Mamo jak tu jest fajnie:)
-No widzicie ...mówiłam,że znajdziemy wodę:)

Chyba z godzinę się chlapali,a ja na kamieniu odpoczywałam i moczyłam stopy...super chwile...

Czas wracać,ale to miejsce na długo zostanie nam w pamięci.Zaczęłam nawet myśleć,że następne wakacje może tutaj? Zauważyłam,że tam są wspaniałe ścieżki rowerowe i nawet jeśli kwatera nie jest nad linią brzegową,to spokojnie rowerkiem można się wybrać na pobliskie plaże,czy tez zatoczki...

-To co idziemy teraz na lody?

Najlepsze lody....smak Naranca pychota

Obrazek

Ta pani to ma klawe życie:)

Obrazek

Obrazek

Nie ma ludzi...puste ulice...cudnie tu,można odpocząć od zgiełku,wrzasku ech ...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Wąskie przejścia...

Obrazek

To co mi się najbardziej podoba w CRO to,że każdy kawałek miejsca jest wykorzystany na uprawę:)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Vrboska bardzo nam się spodobała,uwielbiam to miejsce...
W powrotnej drodze wstąpiliśmy na zakupy do Konzuma i jak zobaczyłam kosmetyki z serii Olea to troszkę wrzuciłam do koszyka,kremiki są super:)

Obrazek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Tajemniczy,intrygujący Hvar 2015... - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone