Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tajemniczy,intrygujący Hvar 2015...

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
renatalato
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4919
Dołączył(a): 04.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) renatalato » 20.07.2015 23:48

Vrboska jest bardzo klimatyczna :D , też bardzo mi się podobała :lol:, śliczne fotki, pozdrawiam
Czesiek63
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 658
Dołączył(a): 20.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Czesiek63 » 21.07.2015 08:00

Uwielbiam to miejsce na Hvarze byłem 2 razy ...Vrboska jest BOSKA ...a Pizza rzeczywiście najlepsza na wyspie :D Magia i czar tego miejsca i tej wyspy powoduje że człowiek chce tu wracać ....przynajmniej w ten sposób dzięki za fotki pozdrawiam :papa:
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 21.07.2015 08:54

I tam właśnie nie byliśmy :) Dzięki za Vrboską, na pewno podjedziemy tam w przyszłym roku, bo warto!
Widziałam w Konzumie kosmetyki tej firmy i nawet zastanawiałam się nad kupnem kremiku... i w zasadzie to nie wiem czemu nie kupiłam ;)
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 21.07.2015 09:18

Czesiek63 napisał(a):Uwielbiam to miejsce na Hvarze byłem 2 razy ...Vrboska jest BOSKA ...a Pizza rzeczywiście najlepsza na wyspie :D Magia i czar tego miejsca i tej wyspy powoduje że człowiek chce tu wracać ....przynajmniej w ten sposób dzięki za fotki pozdrawiam :papa:



Tak, dla nas też miejsce magiczne, cudowne 8) Byliśmy na Hvarze już 3 razy i za każdym razem Vrboska to miejsce obowiązkowe :D
I pizza przepyszna :D

Roxi, czyli powtórka z Hvaru już pewna??? :wink:
edajta
Odkrywca
Posty: 96
Dołączył(a): 11.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) edajta » 22.07.2015 13:39

Wracam wspomnieniami do Hvaru i czytam dalej.

A swoją drogą mamusia wygląda jak siostra swoich dzieci.
beagm
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 605
Dołączył(a): 17.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) beagm » 22.07.2015 14:22

Piękne zdjęcia, piękna wyspa. Byłam tylko na chwilkę w Jelsie podczas rejsu z Breli , dawno temu :)
Magdalena S.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 920
Dołączył(a): 03.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magdalena S. » 25.07.2015 12:56

loverosa napisał(a):W powrotnej drodze wstąpiliśmy na zakupy do Konzuma i jak zobaczyłam kosmetyki z serii Olea to troszkę wrzuciłam do koszyka,kremiki są super


Ja też bardzo je lubię :) Zawsze przywożę sobie kilka.
Kasia i Krzyś
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1080
Dołączył(a): 15.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasia i Krzyś » 25.07.2015 15:50

zaznaczam swoją obecność :)
najwyższy czas planować kolejny urlop, a Hvar jest wysoko na liście 8)
Iza&Krzysiek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 115
Dołączył(a): 25.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iza&Krzysiek » 25.07.2015 20:34

cudowny Hvar :) :) bardzo miło wrócić wspomnieniami do tych cudownych miejsc :D :D

pozdrawiam :papa:
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 25.07.2015 21:17

Magdalena S. napisał(a):
loverosa napisał(a):W powrotnej drodze wstąpiliśmy na zakupy do Konzuma i jak zobaczyłam kosmetyki z serii Olea to troszkę wrzuciłam do koszyka,kremiki są super


Ja też bardzo je lubię :) Zawsze przywożę sobie kilka.


Dotąd na kosmetyki nie zwracałam uwagi, sama nie wiem czemu :roll: ale skoro chwalicie to może w sierpniu kupię, jeśli spotkam :wink: czy coś jest szczególnie warte wypróbowania?
loverosa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 750
Dołączył(a): 22.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) loverosa » 25.07.2015 21:22

renatalato napisał(a):Vrboska jest bardzo klimatyczna :D , też bardzo mi się podobała :lol:, śliczne fotki, pozdrawiam


Miło mi i dziękuję :D

Czesiek63 napisał(a):Uwielbiam to miejsce na Hvarze byłem 2 razy ...Vrboska jest BOSKA ...a Pizza rzeczywiście najlepsza na wyspie :D Magia i czar tego miejsca i tej wyspy powoduje że człowiek chce tu wracać ....przynajmniej w ten sposób dzięki za fotki pozdrawiam :papa:


Witaj :) Zgadzam się w 100 %,że Vrboska to ma jakąś magię,taki spokój,cisza,nikomu nigdzie się nie spieszy,można się zatapiać w tym cudnym klimacie...

Roxi napisał(a):I tam właśnie nie byliśmy :) Dzięki za Vrboską, na pewno podjedziemy tam w przyszłym roku, bo warto!
Widziałam w Konzumie kosmetyki tej firmy i nawet zastanawiałam się nad kupnem kremiku... i w zasadzie to nie wiem czemu nie kupiłam ;)


Roxi czytam,że planujecie za rok wyruszyć ponownie na Hvar :) Nie dziwię się temu wyborowi,ja gdybym mogła już zaraz spakowałabym walizki i znów przemierzyłabym kupę kilometrów,by poczuć zapach Hvaru,ziół,lawendy...ech rozmarzyłam się :lol:
Kremy wypróbuj,ciekawa linia produktów na bazie naturalnych składników...

AniaJ. napisał(a):
Czesiek63 napisał(a):Uwielbiam to miejsce na Hvarze byłem 2 razy ...Vrboska jest BOSKA ...a Pizza rzeczywiście najlepsza na wyspie :D Magia i czar tego miejsca i tej wyspy powoduje że człowiek chce tu wracać ....przynajmniej w ten sposób dzięki za fotki pozdrawiam :papa:



Tak, dla nas też miejsce magiczne, cudowne 8) Byliśmy na Hvarze już 3 razy i za każdym razem Vrboska to miejsce obowiązkowe :D

Aniu 3 razy na wyspie to pewnie dużo więcej widzieliście...
I pizza przepyszna :D

edajta napisał(a):Wracam wspomnieniami do Hvaru i czytam dalej.

A swoją drogą mamusia wygląda jak siostra swoich dzieci.


Zapraszam....siostra moich dzieci? No teraz to mi pojechałaś :D

beagm napisał(a):Piękne zdjęcia, piękna wyspa. Byłam tylko na chwilkę w Jelsie podczas rejsu z Breli , dawno temu :)


Dziękuję za miły wpis,ale Hvar jest tak ciekawą wyspą,że wszędzie tam jest pięknie...
Brela już dawno za mną chodzi,pewnie i tam się wybierzemy jednego roku...ale pewnie przed albo po sezonie:)

Magdalena S. napisał(a):
loverosa napisał(a):W powrotnej drodze wstąpiliśmy na zakupy do Konzuma i jak zobaczyłam kosmetyki z serii Olea to troszkę wrzuciłam do koszyka,kremiki są super


Ja też bardzo je lubię :) Zawsze przywożę sobie kilka.


U nas ich nie ma,więc warto zrobić zapasy :)

Kasia i Krzyś napisał(a):zaznaczam swoją obecność :)
najwyższy czas planować kolejny urlop, a Hvar jest wysoko na liście 8)


Hvar kusi swoją tajemniczością,jeszcze wiele nie widziałam,ale może kiedyś tam wrócimy? kto wie?
Jednak i Brać i Korcula mnie kuszą 8)

Iza&Krzysiek napisał(a):cudowny Hvar :) :) bardzo miło wrócić wspomnieniami do tych cudownych miejsc :D :D

pozdrawiam :papa:


Miło,że moja relacja może innym przywrócić cudne wspomnienia :)
Magdalena S.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 920
Dołączył(a): 03.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magdalena S. » 27.07.2015 01:01

AniaJ. napisał(a):Dotąd na kosmetyki nie zwracałam uwagi, sama nie wiem czemu :roll: ale skoro chwalicie to może w sierpniu kupię, jeśli spotkam :wink: czy coś jest szczególnie warte wypróbowania?


Najbardziej lubię kremy w okrągłych pudełeczkach oliwkowy, miodowy i lawendowy.
Kupuję też świetny tonik w białej butelce z jakąś zieleniną na obrazku :papa:
loverosa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 750
Dołączył(a): 22.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) loverosa » 28.07.2015 10:25

26 czerwiec niedziela

Tej nocy wiał silny wiatr,a okiennice drewniane waliły z całej siły,obok po wyjeździe Czechów ...nie wyspałam się,wstałam rano i zaglądam ...jest słonko to najważniejsze :D Wszyscy jeszcze śpią jak zwykle,wypiję sobie kawkę na tarasie i podumam...
Nie mieliśmy czajnika,ale taki mały rondelek,nawet mi to nie przeszkadzało,byleby napić się czegoś energetyzującego,ziewam....kawa dobrze mi zrobi.Jest tak cicho,cudnie,codziennie ptaszek śpiewa jakby na specjalne życzenie,ta chwila może trwać :)

Siedziałam tak chyba z godzinkę,jednak trzeba budzić rodzinkę,nie przyjechaliśmy tu przecież spać.
Stari Grad czeka,ciałka mocno opalone,nie przyjmą więcej słońca,namówię ich na wycieczkę...

-Mamo ale my chcemy na plażę...
Dziś ma być bardzo gorąco,sprawdzałam pogodę,nie możemy być na słońcu...

Trochę żałuję,że nie mieliśmy parasola od słońca,następnym razem znajdzie się na liście.

Po śniadaniu wyruszyliśmy do auta,jedziemy .....

Obrazek


Upał coraz bardziej doskwiera,uciekamy w uliczki,szukamy cienia...

Już od początku witają nas takie obrazki....ten pies jakby nieobecny,nawet się nie ruszył,kiedy go podziwialiśmy...

Obrazek

I to co lubię uliczki wszędobylskie...

Obrazek

Gdzie nie spojrzę kwiaty..

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jak tu pusto,czuję się jak w labiryncie...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Puste kafejki...

Obrazek

Obrazek

Super pomysł...chyba zgapię

Obrazek

Obrazek

Schodki...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Wszystko co lawendowe musi być zapisane w historii

Obrazek

-Mamo czy musisz robić zdjęcie każdej uliczce?-pyta mój synio :D

Obrazek

Nie mieli ze mną łatwo...w końcu przyszedł czas na głód ...szukamy Antiki

Obrazek

Jedna parka oczekuje na zamówienie.Siadamy w uliczce pod gołym niebem,nie czuję zapachu dań,dziwne...
Jednak to przecież tutaj jest smacznie...co by tu zamówić?

Obrazek

Zamawiamy gnoochi,makaron gorgonzola i dla mnie małą przekąskę bruschetta.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I coś do picia:)

Obrazek

Moje wrażenie nijakie,nie było smaku,zjedliśmy bo zapłaciliśmy,ale szału nie było,drugi raz nie pójdziemy :)

Chlebek przed daniami był najsmaczniejszy...

Obrazek

A może zrobisz mi Mężu zdjęcie w tej pięknej uliczce?

Obrazek

Parę migawek...

Obrazek

gdyby komuś było smutno

Obrazek

Ciekawe drzwi

Obrazek

Obrazek

Szukaliśmy pałacu Hektorovica,bardzo chciałam go zwiedzić,ale moja córcia zbiła sobie kolano i szybko trzeba było wrócić do domu.

Obrazek

Czuję niedosyt....i mam do Was prośbę :D
Przy marinie w jednym ze sklepików na wystawie jedna pani miała w sprzedaży fartuszki w kolorze czarnym z napisem Hvar i chyba z motywem lawendy.Nie wiem dlaczego wtedy go nie kupiłam.
Moja mała prośba...może ktoś z Was kto będzie w Starim Gradzie zakupi mi takowy,a po powrocie wyśle?
Mam nadzieję,że ktoś z Was to przeczyta :D

Z góry Hvala :papa:
21monika
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2918
Dołączył(a): 25.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) 21monika » 28.07.2015 16:33

Nadrobiłam swą nieobecność.
Czasami popłaca, bo tak dużo tego.
Achy i Ochy same na usta się cisną.
Czesiek63
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 658
Dołączył(a): 20.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Czesiek63 » 28.07.2015 20:10

no ładny ten Stari grad :D wiecie czemu pisany osobno a nie razem ???? ..... ciekawe ??? :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Tajemniczy,intrygujący Hvar 2015... - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone