Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

SHADOW OF THE MOON , czyli Metajna 2011.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
twister07
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3071
Dołączył(a): 24.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) twister07 » 19.09.2011 10:08

Janusz Bajcer napisał(a):Zasiadam, tylko proszę autora o przetłumaczenie tytułu relacji.


Janusz przetłumaczenie jak przetłumaczenie, lepiej poprosić o poprawienie błędów ;)

anakin napisał(a):
Planowanie tego rocznych wakacji rozpoczęło się w w pierwszym możliwym terminie,czyli po............. zakończeniu zeszłorocznych. :oczko_usmiech:


8)
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 19.09.2011 10:47

wojan napisał(a):
anakin napisał(a):
Bocian napisał(a):Anakin, w sumie to mogłeś to pisać w Clubie... 8)


A Ty podobno nie czytujesz i nie piszesz relacji!? :lol:


Czytać, czyta ... Ale z pisaniem u niego nietęgo ... :wink: :lol:

To do którego rzędu trafiłem :D :?:

Mylisz się Andrzejku :) Nie czytam i nie piszę. Wyjątkami były, kilka stron relacji meeg i "sprawozdanie" mojego obozu na Łupawie. Na relację anakina zerknąłem bo to była pierwsza strona. Zobaczyłem to czego się spodziewałem :):) 8)
Tuti
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 640
Dołączył(a): 04.10.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tuti » 19.09.2011 12:41

Ja też jestem :lol:
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 19.09.2011 13:23

twister07 napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):Zasiadam, tylko proszę autora o przetłumaczenie tytułu relacji.

Janusz przetłumaczenie jak przetłumaczenie, lepiej poprosić o poprawienie błędów ;)

Na pewno masz ciekawsze zajęcia niż śledzenie tego jak i co piszę,więc oddaj się może temu co sprawia Ci większą radochę,co?
twister07
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3071
Dołączył(a): 24.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) twister07 » 19.09.2011 13:51

anakin napisał(a):
twister07 napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):Zasiadam, tylko proszę autora o przetłumaczenie tytułu relacji.

Janusz przetłumaczenie jak przetłumaczenie, lepiej poprosić o poprawienie błędów ;)
anakin napisał(a):Planowanie tego rocznych wakacji rozpoczęło się w w pierwszym możliwym terminie,czyli po............. zakończeniu zeszłorocznych. :oczko_usmiech:


8)

Na pewno masz ciekawsze................zajęcia niż śledzenie tego jak i co piszę,więc oddaj się może temu co sprawia Ci większą radochę,co?


Ja nie śledzę tylko czytam i oglądam relacje, tak jak większość osób na tym forum. Skoro zwykłą sugestię traktujesz jak krytykę, to życzę więcej dystansu do siebie. :D
myszkin
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1081
Dołączył(a): 15.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) myszkin » 19.09.2011 15:11

Zapełniam dalsze rzędy :wink:
fidosanok
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 247
Dołączył(a): 27.05.2010
Re: THE POWER IS BACK , czyli Metajna 2011.Part I

Nieprzeczytany postnapisał(a) fidosanok » 19.09.2011 15:14

anakin napisał(a): brak podwyżek w budżetówce :wink:


Coś na ten temat wiem, dlatego ciekawi mnie gdzie w tym "BeUr-dlu" zarabiasz na chleb ;);) :D

Poza tym niecierpliwie czekam na cd...

Niech moc będzie z Tobą ... 8)
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 19.09.2011 17:06

Witam wszystkich,którzy chcą tu być.
Tym,którzy się tu męczą proponuję tematy typu "śmierć na autostradzie.....","kuny czy euro..." czy też "objazd autostrady w Słowenii.."
Lektura ta niewątpliwie wyjdzie na zdrowie wszystkim. :D

Kilka słów a apartamencie
Miał być do apartament typu "studio",a więc jedno pomieszczenie sypialne dla czterech osób ,łazienka i kuchnia.Cena za całość 40 ojro.
Z oferty zamieszczonej na stronie http://www.metajna.com wynikał,że miał być do budynek parterowy,w którym znajdują swa tego typu apartamenty,a więc cały tylko do naszej dyspozycji.
I taki,był choć.....nie do końca.
No,ale o tym później..... 8)
Sama lokalizacja też niezła- jakieś 100 m od plaży (tej gdzie samochody po łbach jeździły :wink: )
Ponieważ wszystko wydawało się być takim jakie chcielibyśmy to mieć....zaliczka poszła!

I nastał..."piękny" polski czerwiec, ;po którym przyszedł równie "piękny" lipiec :roll:

Do wyjazdu w sierpniu zostało tylko co prawda sześć dni,które równie "pieknie" :evil:

No,ale niespełna tydzień nam pozostał,więc nawet na szelkach w kiblu bym wytrzymał :D :wink:

Niemniej jednak... Mocy nie było.:cry:

6 sierpnia godz.18.00- START! :mrgreen:
Ostatnio edytowano 19.09.2011 17:22 przez anakin, łącznie edytowano 1 raz
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 19.09.2011 17:10

No to jak start, to start.
Jestem na starcie i będę też na mecie ;)

Pozdrawiam
trinity
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 421
Dołączył(a): 07.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) trinity » 19.09.2011 19:10

...jeszcze zdążyłam przed startem :twisted:
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 19.09.2011 19:26

Poczytam o tym Pagu , może mnie przekonasz , bo na przyszły rok wprawdzie już wybrałem KRK lub Peljesac .......zależy od przyszłorocznego budżetu , jednak wróciłbym na Riwierę....... :D
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 19.09.2011 19:38

maniust napisał(a):Poczytam o tym Pagu , może mnie przekonasz , bo na przyszły rok wprawdzie już wybrałem KRK lub Peljesac .......zależy od przyszłorocznego budżetu , jednak wróciłbym na Riwierę....... :D


wybrałeś Krk lub Peljesac....
chcesz się przekonać do Pagu...
a pojechał byś na Riwierę...

Ale mieszasz Maniek! :lol:
Aguha
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 875
Dołączył(a): 27.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aguha » 19.09.2011 21:34

Usiądę sobie z tyłu będę siorbać, szeleścić papierkami, szykuje się w końcu imprezka :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.09.2011 21:40

anakin napisał(a):
I nastał..."piękny" polski czerwiec, ;po którym przyszedł równie "piękny" lipiec :roll:


Siemka - z Olsztyna starowałeś w ten deszcz?
Zapodawaj fotki to pooglądamy Metajnę i Pag.

:D :D :D :D :D
Basiulinek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4400
Dołączył(a): 10.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basiulinek » 19.09.2011 21:44

zebik napisał(a):
anakin napisał(a):
I nastał..."piękny" polski czerwiec, ;po którym przyszedł równie "piękny" lipiec :roll:


Siemka - z Olsztyna starowałeś w ten deszcz?
Zapodawaj fotki to pooglądamy Metajnę i Pag.

:D :D :D :D :D


Ani - jakis rajd wkolo Polski robiles przed startem na urlop? ;)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
SHADOW OF THE MOON , czyli Metajna 2011. - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone