Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rodzinnie na campie Belvedere i 41 godzin w drodze do domu!

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ewula91
Cromaniak
Posty: 629
Dołączył(a): 06.09.2012
Re: Rodzinnie na campie Belvedere i 41 godzin w drodze do do

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewula91 » 01.11.2016 20:45

agata26061 napisał(a):
ewula91 napisał(a):
Także podziwiam Was za cierpliwość :)

To akurat my jesteśmy tymi, którzy mają dzieci, więc tutaj ukłony raczej należą się reszcie ekipy, którzy nasze dzieci znosili. Myślę, że jakoś dali radę. :lol:

Tak, tak wiem :) Tutaj bardziej mi chodziło o cierpliwość przy tylu osobach na wyjeździe :) tym bardziej, że jak pisałaś byłaś organizatorką i ciężko było wszystkim dogodzić. Jak to się mówi "jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził" :) Ja bym się pewnie tylko zdenerwowała i narzekała. :twisted:

Miril napisał(a):
Ciekawe jakie zdanie ma druga strona. :D

Hi, hi :twisted: Pewnie takie samo tylko w drugą stronę :D Że ci co nie mają dzieci to nie rozumieją jak to jest i se myślą, że wszystko jest takie lekkie, łatwe i przyjemne :D
No, w każdym razie my korzystamy póki możemy i jak na razie staramy się unikać wyjazdów rodzinnych bo rzeczywiście się nie rozumiemy... :|

A zdjęcia ślubne ładne :) I jednak są bez tłumów :)
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: Rodzinnie na campie Belvedere i 41 godzin w drodze do do

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 02.11.2016 09:34

CROnikiCROpka napisał(a):Ładna ta ślubna sesja :)

elka21 napisał(a):Zdjęcia ślubne super :D , i nie tylko ślubne :P, pozostałe też :papa:

Dziękuję :D
ewula91 napisał(a): jak pisałaś byłaś organizatorką i ciężko było wszystkim dogodzić. Jak to się mówi "jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził" :) :twisted:

Łatwo nie było, o czym właśnie już pisałam. Przestroga na przyszłośc jest! :D :D

ewula91 napisał(a):
Miril napisał(a):
Ciekawe jakie zdanie ma druga strona. :D

Hi, hi :twisted: Pewnie takie samo tylko w drugą stronę :D Że ci co nie mają dzieci to nie rozumieją jak to jest i se myślą, że wszystko jest takie lekkie, łatwe i przyjemne :D
No, w każdym razie my korzystamy póki możemy i jak na razie staramy się unikać wyjazdów rodzinnych bo rzeczywiście się nie rozumiemy... :|

Wiecie, jeśli o to chodzi, to u nas wprost reszta składu mówiła, że da się z dzieciakami wytrzymac. Wiadomo, zawsze się coś znajdzie, co może chwilowo wkurzyc przy dzieciakach, ale my (ewula91 w odróżnieniu od Twojej bratowej w Energylandii) nigdy nie narzucaliśmy reszcie, że mają koniecznie chodzic z nami i z naszymi dziecmi. Jeśli mieli ochotę, to szli sami i tyle. Kwestia podejścia do tego odpowiednio.

ewula91 napisał(a):A zdjęcia ślubne ładne :) I jednak są bez tłumów :)

Dzięki, ale to, że są bez tłumów, to tylko zasługa tego, że praktycznie na każdym zdjęciu w całym kadrze jest Para Młoda. Naszykowałam sobie fajniejszy obiektyw Tamron 70-300 mm, ale niestety go nie użyłam, bo musiałabym Parę Młodą fotografowac z większej odległości, a wtedy już tłum ludzi by mi właził bez przerwy w kadr.
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: Rodzinnie na campie Belvedere i 41 godzin w drodze do do

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 04.11.2016 10:59

Odcinek 7 – Spacer po Szybeniku – 6.09.2016

Po wizycie w Parku Narodowym Krka postanowiliśmy odwiedzić Szybenik. Bardzo lubimy to miasto, więc skoro byliśmy tak blisko, to zajechaliśmy na chwilkę :D

Zdjęc tylko kilka, bo sporo zdjęc zrobiliśmy w 2013 roku. Możecie je zobaczyć tutaj :D Więc teraz trochę na spokojnie pospacerowaliśmy.

Oczywiście Katedra św. Jakuba
DSC_0202 (2).JPG
DSC_0210 (2).JPG
DSC_0214 (2).JPG


Trwały jakieś prace remontowe
DSC_0228 (2).JPG


Trochę wąskich uliczek
DSC_0230 (2).JPG
DSC_0231 (2).JPG
DSC_0233 (2).JPG
DSC_0245 (2).JPG


Kotek
DSC_0235 (2).JPG


Podobne zdjęcia mamy z 2013:
DSC_0238 (2).JPG


Po spacerze obiadek w pizzerii Fontana. Byliśmy w niej również w 2013. Wtedy jedzonko nam smakowało. Częśc z nas jadła lasagne, część pizzę, ale oczywiście karlovacko pili wszyscy :D
DSC_0263 (2).JPG


Po pysznej obiado-kolacji wracamy
DSC_0267 (2).JPG


Auto parkowaliśmy przy dworcu autobusowym – tam gdzie 3 lata temu…
Ostatnio edytowano 06.11.2016 15:16 przez agata26061, łącznie edytowano 1 raz
ewula91
Cromaniak
Posty: 629
Dołączył(a): 06.09.2012
Re: Rodzinnie na campie Belvedere i 41 godzin w drodze do do

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewula91 » 04.11.2016 21:44

agata26061 napisał(a):Wiecie, jeśli o to chodzi, to u nas wprost reszta składu mówiła, że da się z dzieciakami wytrzymac. Wiadomo, zawsze się coś znajdzie, co może chwilowo wkurzyc przy dzieciakach, ale my (ewula91 w odróżnieniu od Twojej bratowej w Energylandii) nigdy nie narzucaliśmy reszcie, że mają koniecznie chodzic z nami i z naszymi dziecmi. Jeśli mieli ochotę, to szli sami i tyle. Kwestia podejścia do tego odpowiednio.

Oczywiście masz rację, dużo zależy od podejścia rodziców no i samych dzieci, a także sposobu ich wychowania. Jedne będą spokojne i nawet reszta grupy nie odczuje ich towarzystwa, a jedne będą się zachowywały całkiem odwrotnie. Wiem, że nie można uogólniać. :wink:
Ale ja jakoś tak po tym ostatnim wypadzie jestem nastawiona "anty" :roll:

Wracając do relacji :wink:
Nie byłam nigdy w Szybeniku ale cały czas się zastanawiam jak go wpleść w moje wakacyjne plany :D I Szybenik i Zadar muszę gdzieś wkleić :D
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: Rodzinnie na campie Belvedere i 41 godzin w drodze do do

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 04.11.2016 21:49

agata26061 napisał(a): Szybenik. Bardzo lubimy to miasto

Szczerze powiedziawszy to nie bardzo rozumiem ten wszechobecny zachwyt Šibenikiem. :?
Niezły plac, owszem, ale mi osobiście bardziej odpowiada Trogir.

Ale to pewnie dlatego, że wykształcenia mi brakuje, żeby docenić walory tego pierwszego. :oczko_usmiech:
tyniolek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 850
Dołączył(a): 30.12.2014
Re: Rodzinnie na campie Belvedere i 41 godzin w drodze do do

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyniolek » 05.11.2016 10:27

Bardzo podoba mi się sesja ślubna :) sama bym taką chciała... W Cro... :hearts:
janka.mik.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1437
Dołączył(a): 20.05.2016
Re: Rodzinnie na campie Belvedere i 41 godzin w drodze do do

Nieprzeczytany postnapisał(a) janka.mik. » 05.11.2016 13:42

tyniolek - chcieć, to móc! marzenia są po to, żeby je realizować :wink:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: Rodzinnie na campie Belvedere i 41 godzin w drodze do do

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 06.11.2016 09:23

ewula91 napisał(a):Nie byłam nigdy w Szybeniku ale cały czas się zastanawiam jak go wpleść w moje wakacyjne plany :D I Szybenik i Zadar muszę gdzieś wkleić :D

W Zadarze też nie byłam, ale póki co nie zanosi się, że go zobaczę :?
anakin napisał(a):
agata26061 napisał(a): Szybenik. Bardzo lubimy to miasto

Szczerze powiedziawszy to nie bardzo rozumiem ten wszechobecny zachwyt Šibenikiem. :?
Niezły plac, owszem, ale mi osobiście bardziej odpowiada Trogir.

Ale to pewnie dlatego, że wykształcenia mi brakuje, żeby docenić walory tego pierwszego. :oczko_usmiech:

Wiesz, tak jak napisałam "lubimy", bo to tak bardziej z sentymentu. Czy jest piękne? Powiedzmy tak, że poznałam je bardziej niż Trogir, czy Split, dłużej tam spacerowaliśmy, byliśmy przy zachodzie słońca. A przede wszystkim, właśnie podczas naszych odwiedzin, nie było tam tłumów, więc na pewno zwiedzanie jest wtedy dużo łatwiejsze i przyjemniejsze. Trogir i Split mam do powtórki :D

A wykształcenie zawsze można poprawic :wink: :lol: :oczko_usmiech: :wink: :wink:
tyniolek napisał(a):Bardzo podoba mi się sesja ślubna :) sama bym taką chciała... W Cro... :hearts:
janka.mik. napisał(a):tyniolek - chcieć, to móc! marzenia są po to, żeby je realizować :wink:

Dokładnie. Wiesz z tą sesją to na prawdę nie było problemu. Jak widac Pani Młoda miała sukienkę dośc prostą i lekką, więc zapakowanie jej nie stanowiło żadnego problemu. Wystarczy trochę chęci. Ale od razu mówię, nie ma sensu pchac się z taką sesją w miejsca bardzo popularne wśród turystów, bo nie ma wtedy swobody w wykonywaniu zdjęc. My żałowaliśmy, że nie zrobiliśmy trochę zdjęc przy zachodzie słońca chociażby na kempingu, czy w ogóle gdzieś na plaży. W sumie to sama Para Młoda stwierdziła, że im się już nie chce szykowac, więc jak nie to nie 8O :D :roll:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: Rodzinnie na campie Belvedere i 41 godzin w drodze do do

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 06.11.2016 15:22

Odcinek 8 - DESZCZ! DESZCZ! DESZCZ! - 7.09.2016


No, cóż! Z tego dnia mogę wrzucic tylko jedno zdjęcie:
DSC_0324 (2).JPG

Lało cały dzień, więc odkopaliśmy w torbach podróżnych karty do gry, zakupiliśmy w Tomy Balantajsa i tak się cały dzień toczył. Dobrze chociaż, że kryty taras był, więc nie trzeba było w czterech ścianach siedziec.
Ale jutro wynajmujemy łódki z silnikiem, więc będzie ciekawiej.
Zapraszam na kolejny odcinek

P.S. A tymczasem proszę się częstowac...
elka21
Mistrz Europy UEFA
Posty: 9086
Dołączył(a): 20.08.2015
Re: Rodzinnie na campie Belvedere i 41 godzin w drodze do do

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka21 » 06.11.2016 15:37

agata26061 napisał(a):Odcinek 8 - DESZCZ! DESZCZ! DESZCZ! - 7.09.2016


No, cóż! Z tego dnia mogę wrzucic tylko jedno zdjęcie:
DSC_0324 (2).JPG



P.S. A tymczasem proszę się częstowac...

Jedno, ale za to jakie wymowne :wink:
Skoro nie ma chętnych, to ja pierwsza się poczęstuję :mrgreen:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: Rodzinnie na campie Belvedere i 41 godzin w drodze do do

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 06.11.2016 15:41

Kurczę, coli nie mam... Wybiorę limoncello z Włoch :mrgreen:

Dzieciaki chyba coś innego piły :oczko_usmiech:
tyniolek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 850
Dołączył(a): 30.12.2014
Re: Rodzinnie na campie Belvedere i 41 godzin w drodze do do

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyniolek » 06.11.2016 17:12

agata26061 napisał(a):
tyniolek napisał(a):Bardzo podoba mi się sesja ślubna :) sama bym taką chciała... W Cro... :hearts:
janka.mik. napisał(a):tyniolek - chcieć, to móc! marzenia są po to, żeby je realizować :wink:

Dokładnie. Wiesz z tą sesją to na prawdę nie było problemu. Jak widac Pani Młoda miała sukienkę dośc prostą i lekką, więc zapakowanie jej nie stanowiło żadnego problemu. Wystarczy trochę chęci. Ale od razu mówię, nie ma sensu pchac się z taką sesją w miejsca bardzo popularne wśród turystów, bo nie ma wtedy swobody w wykonywaniu zdjęc. My żałowaliśmy, że nie zrobiliśmy trochę zdjęc przy zachodzie słońca chociażby na kempingu, czy w ogóle gdzieś na plaży. W sumie to sama Para Młoda stwierdziła, że im się już nie chce szykowac, więc jak nie to nie 8O :D :roll:


Ja mam ten problem, że raczej chcielibyśmy się za rok wybrać na podróż z cyklu "Jak nie Chorwacja to..." , tylko ta sesja w Cro tak kusi :roll:
problemy pierwszego świata :lol:
ewula91
Cromaniak
Posty: 629
Dołączył(a): 06.09.2012
Re: Rodzinnie na campie Belvedere i 41 godzin w drodze do do

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewula91 » 06.11.2016 19:09

tyniolek napisał(a):Ja mam ten problem, że raczej chcielibyśmy się za rok wybrać na podróż z cyklu "Jak nie Chorwacja to..." , tylko ta sesja w Cro tak kusi :roll:
problemy pierwszego świata :lol:

To zachowaj suknię i następnym razem... 8)
ruzica
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1808
Dołączył(a): 27.03.2014
Re: Rodzinnie na campie Belvedere i 41 godzin w drodze do do

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruzica » 08.11.2016 17:49

anakin napisał(a):Szczerze powiedziawszy to nie bardzo rozumiem ten wszechobecny zachwyt Šibenikiem. :?
Niezły plac, owszem, ale mi osobiście bardziej odpowiada Trogir.


Ja też nie :roll: Nawet zostałam już kiedyś pouczona, że trzeba się wrócić, dać drugą szanse i takie tam, ale puki co to jak dla mnie jest kilka miejsc w Cro znacznie ciekawszych. Jednakże fajną knajpę dla lokalsów kiedyś tam wyczailiśmy.
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: Rodzinnie na campie Belvedere i 41 godzin w drodze do do

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 08.11.2016 20:37

elka21 napisał(a):Jedno, ale za to jakie wymowne :wink:
Skoro nie ma chętnych, to ja pierwsza się poczęstuję :mrgreen:

Mam nadzieje, ze smakowalo
piekara114 napisał(a):Kurczę, coli nie mam... Wybiorę limoncello z Włoch :mrgreen:

Dzieciaki chyba coś innego piły :oczko_usmiech:

Dzieciaki oczywiscie swoje napoje :) owy trunek tak w sumie pila tylko zenska czesc ekipy. Mezczyzni raczyli sie swoimi ulubionymi, nieco innymi niz nasze ;)
tyniolek napisał(a):
Ja mam ten problem, że raczej chcielibyśmy się za rok wybrać na podróż z cyklu "Jak nie Chorwacja to..." , tylko ta sesja w Cro tak kusi :roll:
problemy pierwszego świata :lol:

Tam, gdzie chcecie sie wybrac tez na pewno bedzie pieknie, wiec w kazda podroz mozna zabrac stroje slubne i sesje sobie zrobic. Nawet jak pojedziecie sami, to ze statywu tez cos z pewnoscia uda sie zrobic
ruzica napisał(a):
Ja też nie :roll: Nawet zostałam już kiedyś pouczona, że trzeba się wrócić, dać drugą szanse i takie tam, ale puki co to jak dla mnie jest kilka miejsc w Cro znacznie ciekawszych. Jednakże fajną knajpę dla lokalsów kiedyś tam wyczailiśmy.

Tak jak pisalam, u nas to kwestia sentymentu raczej. Moze dlatego wlasnie, ze Szybenik nie jest az tak bardzo popularny wsrod turystow, jak Trogir czy Split, to jest tam mniej turystow i to wedlug mnie pozwala w spokoju zwiedzic to miasto. My tam duzo czasu spedzilismy, wiec poznalismy je dosc dobrze. Split i Trogir widzielismy powierzchownie, tak samo Jelse na Hvarze, czy Bol na Braczu, wiec do powtorki :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Rodzinnie na campie Belvedere i 41 godzin w drodze do domu! - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone