Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Przez Czechy, przez Austrię, przez Słowację, przez Węgry

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bledzik
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) bledzik » 11.08.2022 10:06

dids76, 100 % zgody z argumentami, ale ja jeżdże A1 w Chorwacji często, ruch tam w lecie duży ale korków praktycznie nigdy nie ma ( za Karlovac) Może dlatego, że nie jeżdże w nocy piątek/sobota i soboty albo.. mam szczęście. Za to Wiednia nie polecam, a "ekolodzy" blokują non stop rozwiązania antykorkowe ( obwodnice, tunel )
Marsallah
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marsallah » 12.08.2022 11:28

bledzik napisał(a):Nie wiem czemu z kierunku Gliwic jeździcie przez tą Zilinę. Przecież do Bratysławy ( i dalej ) o wiele lepiej i szybciej jedzie się przez Ostrava- Olomouc - Brno.
Google maps zawsze pokazuje 20-30 min szybciej. Zresztą jest cały czas autostrada , a tu nie da się "nadrobić " tej krajówki

Kiedyś jeździłem od Gliwic przez Brno, potem przez lata przez Żylinę. Rok temu pojechałem znów przez Czechy i...nigdy więcej! Ta fatalna nawierzchnia, te korki, te braki autostrad, to fatalne oznakowanie... Kto raz pojechał przez Żylinę, ten wie
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi

Przez Czechy, przez Austrię, przez Słowację, przez Węgry - strona 337
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2022