Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Trasa przez Słowację, Węgry, Rumunię, Serbię, Bośnię...

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
dodi79
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) dodi79 » 03.07.2019 07:07

Witam. Wiem, że tytuł może niektórych trochę zaskoczyć :) W tym roku w drodze do Chorwacji postanowiłem zrobić małą objazdówkę. Link do trasy poniżej. Dlaczego tak? Ano dlatego, że chciałbym przejechać się słynną trasą Transfogarską w Rumunii, po drodze też jest parę miejsc do zobaczenia. Tam będę miał jeden nocleg. Drugi nocleg planuje w Sarajewie. W Sarajewie już byłem ale tylko przejazdem a chciałbym zwiedzić to miasto dokładniej - zasługuje na to. Być może ktoś już tak jechał w całości bądź odcinkami. Jeżeli tak to podsuńcie jakieś swoje przemyślenia nt. mojej trasy. Pozdrawiam

link do trasy - https://goo.gl/maps/VhEren8pAqZDB8SN7
Ostatnio edytowano 03.07.2019 07:41 przez dodi79, łącznie edytowano 2 razy
koval
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) koval » 03.07.2019 07:30

Popraw linka z Map Google, bo pokazuje ci zwykłą trasę przecz Czechy, Austrię i Słowenię :oczko_usmiech:
dodi79
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) dodi79 » 03.07.2019 07:34

koval napisał(a):Popraw linka z Map Google, bo pokazuje ci zwykłą trasę przecz Czechy, Austrię i Słowenię :oczko_usmiech:

hmmm... ja otwieram z tego linka i jest ok... :?
koval
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) koval » 03.07.2019 07:38

Może to wina tego, że patrzę na telefonie
dodi79
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) dodi79 » 03.07.2019 07:42

koval napisał(a):Może to wina tego, że patrzę na telefonie

miałeś rację... już poprawiłem...
memaka
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) memaka » 27.07.2019 20:20

Z gogle map jest tak, że jak przesuwamy trasę ręcznie, nie odzwierciedla tego w linkach na telefon itp. Trzeba więcej punktów trasy wrzucić i wtedy się pokrywa, ot taki minusik map z gogle. Ogólnie są ok.
leszekadamek
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) leszekadamek » 28.07.2019 20:29

Witam wszystkich forumowiczów - to mój pierwszy post na forum - i od razu pytanie:
Dodi79, jak udała się wycieczka? Warto pojechać tą samą drogą?
Pozdrawiam
Leszek

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019