Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Podroz samolotem (Wakacje 2020)

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 28.07.2020 08:39

Slavko1974 napisał(a):Jeśli chcecie coś zwiedzić bez używania auta to obowiązkowym punktem jest Starówka w Zadarze, szczególnie po zachodzie słońca. Normalnie są tam niezliczone tłumy ale warto zwiedzić, a może teraz w dobie wirusa będzie luźniej.
Byłam teraz 1,5 tyg. temu, nie jest luźno, ludzi na nabrzeżu bardzo dużo, w uliczkach mniejszy tłok, ale jest.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 28.07.2020 09:33

piekara114 napisał(a):
Slavko1974 napisał(a):Jeśli chcecie coś zwiedzić bez używania auta to obowiązkowym punktem jest Starówka w Zadarze, szczególnie po zachodzie słońca. Normalnie są tam niezliczone tłumy ale warto zwiedzić, a może teraz w dobie wirusa będzie luźniej.
Byłam teraz 1,5 tyg. temu, nie jest luźno, ludzi na nabrzeżu bardzo dużo, w uliczkach mniejszy tłok, ale jest.

Morskie organy 17 lipca:
aP1370103.jpg

Ilość ludzi w Zadarze mnie zaskoczyła, gęsto jak na pandemię, nie czułam jakiegoś szczególnego luzu także na ulicach. Może dlatego, że ostatnio byłam tam 8 lat temu na przełomie czerwca / lipca i to był mój jedyny punkt odniesienia.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 28.07.2020 09:51

U mnie 13go było ciut luźniej, ale byłam pod organami na 1,5h przed zachodem....
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 28.07.2020 10:25

Zdjęcie robiłam po 20.00.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 28.07.2020 10:46

To siedzieli i czekali :D
Slavko1974
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 870
Dołączył(a): 17.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slavko1974 » 28.07.2020 19:23

Po fotce mogę stwierdzić, że jest luźno :mrgreen:. W zeszłym roku miałem problem, żeby usiąść na schodach przy organach a w uliczkach było to samo. Ale nie obrzydzajmy Koleżance, bo miejsce bezapelacyjnie warto zwiedzić.

Walkiria napisał(a):Slavko1974 dziękuję ci bardzo za te informacje. Wiem, że większość osób jeździ swoim samochodem i ciężko znaleźć inne informacje. Bijemy się z myślami co robić. zadar-airport hr/en/public-transport o tą stronę może ci chodziło?


M.in. o tą stronę mi chodziło. W zakładce rent a car są linki do kilkunastu wypożyczalni, które podstawią auto na lotnisko. Wybrałem sobie kilka losowo i na 4 dni na początku sierpnia w jednej udało się wypożyczyć VW Up za 258 kun/dzień a w innej opla corsę czy renault clio za 150 euro za całość. Może warto wypożyczyć auto po przylocie na 2-3 dni, zwiedzić i oddać. Tyle, że niektóre wypożyczalnie maja punkty odbioru i zdania auta na lotnisku albo w Zadarze a niektóre tylko na lotnisku. Więc po zdaniu auta problem powróci - jak wrócic z lotniska na kemping...
Zresztą, w tym linku co dał surfing też są podobne ceny...
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 28.07.2020 19:43

Ceny samochodu całkiem normalne jak na pełny sezon. W wielu krajach ceny za najem są sporo wyższe w tym okresie. Najkorzystniej cenowo wychodzi wynajem na min. 7 dni.
Poprzednia strona

Powrót do Alternatywne środki lokomocji



cron
Podroz samolotem (Wakacje 2020) - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone