Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja samolotem i co dalej...?

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
biagggio
Odkrywca
Posty: 104
Dołączył(a): 01.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) biagggio » 02.04.2019 22:32

Cześć!
Jak wygląda sprawa z wynajęciem auta w Zadarze. Czy auto trzeba odstawić do wypożyczalni czy np. można pojechać do Omiša i tam go zostawić, i firma sama ściąga samochód?
Chodzi o to, żeby polecieć do Zadaru, potem samochodem do Omiša itd.
karir
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 09.06.2019
Transport z lotniska Zadar do Vir

Nieprzeczytany postnapisał(a) karir » 09.06.2019 10:30

Witam
Czy ma ktoś z Was namiary na sprawdzony transfer z lotniska na wyspę Vir.
nie interesuje mnie transport publiczny tylko jakieś prywatne busiki ew. taxi (w dobrej cenie :) )
Pozdrawiam
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.06.2019 13:51

Inde
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 873
Dołączył(a): 07.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Inde » 08.07.2019 11:13

biagggio napisał(a):Cześć!
Jak wygląda sprawa z wynajęciem auta w Zadarze. Czy auto trzeba odstawić do wypożyczalni czy np. można pojechać do Omiša i tam go zostawić, i firma sama ściąga samochód?
Chodzi o to, żeby polecieć do Zadaru, potem samochodem do Omiša itd.


Tak, bardzo dużo wypożyczalni daje możliwość odbioru samochodu na lotnisku, a zwrócenie go gdzie indziej. Jest to zazwyczaj dodatkowo płatne. Przykładowo wypożyczalnia Hertz we Włoszech chciał za taki manewr 30 euro.
Bravik
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 5244
Dołączył(a): 04.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 14.07.2019 20:18

Może komuś się przyda.
Bezpośredni katamaran do Splitu, na Brać (Bol) i Hvar (Stari Grad) ze splitskiego lotniska. Pływa również w drugą stronę.
https://splitexpress.com/hr
Black0405
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 15.07.2019
Re: Rezerwacje apartamentów na 2019.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Black0405 » 15.07.2019 10:02

Witam, potrzebny transport dla 2 osób z lotniska w Split do Vodice 1 sierpnia. Niedrogo :) Może ma ktoś jakieś namiary?
Bravik
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 5244
Dołączył(a): 04.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 17.07.2019 10:16

Dla tych, którzy lądują w Zadarze lub w Rijece
Nowy katamaran - Rijeka – Krk – Lopar (Rab) – Novalja (Pag) – Zadar i z powrotem
https://gv-zadar.hr
bb84
Odkrywca
Posty: 105
Dołączył(a): 17.06.2008
Autobus ?Zadar Lotnisko - Grebastica ( Szybenik,Primoszten )

Nieprzeczytany postnapisał(a) bb84 » 06.08.2019 10:42

Cześć
Mam do Was pytanie o transport publiczny z ktorym w Cro nie mam najmniejszego doswiadczenia a potrzebuje zorganizowac transport w pierwsza srode wrzesnia z Grebasticy na Lotnisko w Zadarze. Bardzo proszę o pomoc i wskazowki. Czy tam cos kursuje regularnie ?

Bartek
bb84
Odkrywca
Posty: 105
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) bb84 » 06.08.2019 22:57

Dzìękuje
Czy ten Bus jest pewny ? Naprawde to jezdzi jakos tak wedł rozkładu ?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 06.08.2019 23:04

Niestety tego nie wiem, nie korzystałem w Chorwacji z komunikacji autobusowej.
Inde
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 873
Dołączył(a): 07.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Inde » 07.08.2019 08:49

bb84 napisał(a):Dzìękuje
Czy ten Bus jest pewny ? Naprawde to jezdzi jakos tak wedł rozkładu ?


Autobus Zadar-Airport, który kursuje jako transfer lotnisko-zadar-lotnisko jeździ praktycznie co godzinę.
Poniżej masz rozkład, nie we wszystkie dni jeździ tak samo:
https://www.zadar-airport.hr/javni-prijevoz

:papa:
bb84
Odkrywca
Posty: 105
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) bb84 » 07.08.2019 09:53

Dziękuje Wam za odzew ,
Mam jeszcze pytanie ... o co chodzi z tymi dwoma kolumnami z godzinami ? ( w przypadku autobusu lotniskowego)

Ps obawiam sie ze dotarcie z Grebasticy na lot na 20:50 wymusi prawie calodzienne manewry z tym zwiazane ... troche dluzej i bez stresu jestem w domu samochodem ... :/ zmierzam do tego ze ten dzien i tak jest stracony to tak a propos dyskusji o lataniu do Cro ... to nie ja lece a juz mam stresa hehe ... nie to nie dla mnie :)
pavewl
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 07.08.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) pavewl » 07.08.2019 10:37

bb84 napisał(a): to nie ja lece a juz mam stresa hehe ... nie to nie dla mnie :)

też mam zawsze stresa, muszę dojechać autem na lotnisko wylotu, a potem z lotniska przylotu do miejsca docelowego, a przy takiej ilości wariatów na drodze, nigdy nie wiadomo czy nie zostanę kaleką albo trupem. Na szczęście większą część podróży odbywam samolotem, gdzie mogę się wyluzować i nie martwić o własne bezpieczeństwo.
Inde
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 873
Dołączył(a): 07.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Inde » 09.08.2019 12:07

bb84 napisał(a):Dziękuje Wam za odzew ,
Mam jeszcze pytanie ... o co chodzi z tymi dwoma kolumnami z godzinami ? ( w przypadku autobusu lotniskowego)


Według tłumacza Google:

A - Wyjazd z półwyspu - centrum (wybrzeże Liburni)

B - Wyjazd z dworca autobusowego w Zadarze (platforma nr 8 )

C - Przejazd przez port promowy Gaženica (możliwość przyjmowania pasażerów na terminalu w pobliskim Crodux BP) *

D - Wylot z lotniska w kierunku półwyspu (wybrzeże Liburni), przez port Gaženica (możliwość wysyłki pasażerów powyżej budynku terminalu pasażerskiego) ** i dworzec autobusowy (peron nr 8 )

:hut:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Alternatywne środki lokomocji



cron
Chorwacja samolotem i co dalej...? - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone