Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

[CROnika I] Peljesac 2015

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012
Re: [tutaj powstaje nowa relacja] Peljesac 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 12.02.2016 14:17

Koenig napisał(a):Te zdjęcia uliczek są fantastyczne. Sam robiłem podobne w ubiegłym roku ale moje takie fajne nie wyszły :cry:


Ze mnie to żaden fotograf. Cykałam jak leci, ale fajnie, że się podoba :oczko_usmiech:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: [tutaj powstaje nowa relacja] Peljesac 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 12.02.2016 14:33

EithelAmarth napisał(a): ... Zdaję sobie sprawę, że to nie jest plaża miejska ani typowo publiczna. Niemniej napala się na nią człowiek, bo na tylu zdjęciach i w tylu opiniach uchodzi za najpiękniejszą plażę w Cro. A potem przychodzi co do czego i nawet nie masz jak tyłka wcisnąć... :cry:

Tak to już jest z pięknymi miejscami gdy zdobędą popularność ... dzięki temu Wasza Duba, która nie jest aż tak popularna stała się dla Was tą piękniejszą prawda :?:
Nas na Divnej też zastał tłok :( ale trochę i tak na niej pobyliśmy, super dno, piękny kolor wody :). Potem na Waszą Dube tylko zerknęliśmy bo mi się zachciało odkrywania tych plaż za Dubą. Nie dość, że podrapałam nogi bo się lekko pogubiliśmy w gaju oliwnym robiąc skrót, to plaże te nie wyrwały nas z butów. Pierwsza była wąska i mocno zaśmiecona suchymi trawami, trzcinami i wodorostami a na kolejną dotarliśmy ok. 17 ej akurat jak się przychmurzyło i zaczęło wiać. Woda momentalnie oziębła a plaża straciła na urodzie :(.
Ech ... trzeba było zostać na Dubie :|
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012
Re: [tutaj powstaje nowa relacja] Peljesac 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 12.02.2016 14:41

gusia-s napisał(a):
EithelAmarth napisał(a): ... Zdaję sobie sprawę, że to nie jest plaża miejska ani typowo publiczna. Niemniej napala się na nią człowiek, bo na tylu zdjęciach i w tylu opiniach uchodzi za najpiękniejszą plażę w Cro. A potem przychodzi co do czego i nawet nie masz jak tyłka wcisnąć... :cry:

Tak to już jest z pięknymi miejscami gdy zdobędą popularność ... dzięki temu Wasza Duba, która nie jest aż tak popularna stała się dla Was tą piękniejszą prawda :?:
Nas na Divnej też zastał tłok :( ale trochę i tak na niej pobyliśmy, super dno, piękny kolor wody :). Potem na Waszą Dube tylko zerknęliśmy bo mi się zachciało odkrywania tych plaż za Dubą. Nie dość, że podrapałam nogi bo się lekko pogubiliśmy w gaju oliwnym robiąc skrót, to plaże te nie wyrwały nas z butów. Pierwsza była wąska i mocno zaśmiecona suchymi trawami, trzcinami i wodorostami a na kolejną dotarliśmy ok. 17 ej akurat jak się przychmurzyło i zaczęło wiać. Woda momentalnie oziębła a plaża straciła na urodzie :(.
Ech ... trzeba było zostać na Dubie :|


Nie miałam pojęcia, że Duba jest mniej popularna. Myślałam, że po prostu nam się tak udało, że były puchy :) Ale fakt, w zasadzie był na niej codziennie ten sam, albo podobny skład osobowy plażowiczów :) A, i jednego dnia jakaś Polka mierzyła temperaturę. Podsłuchałam - woda miała 30 stopni 8O , nie wiem czy to możliwe, ale wiem jedno - Duba, Duba i jeszcze raz Duba ;)
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: [tutaj powstaje nowa relacja] Peljesac 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 12.02.2016 14:58

EithelAmarth napisał(a):Nie miałam pojęcia, że Duba jest mniej popularna. Myślałam, że po prostu nam się tak udało, że były puchy :) ...
Wszyscy osiadają na Divnej, mało kto pokusi się jechać dalej, po tej relacji może się to zmienić bo ochów Dubie nie żałujesz :mrgreen: więc już może przestańńńńń - jak następnym razem pojedziesz to może być już pełna :oczko_usmiech:
viltob08
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 09.05.2011
Re: [tutaj powstaje nowa relacja] Peljesac 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 12.02.2016 15:01

gusia-s napisał(a):
EithelAmarth napisał(a):Nie miałam pojęcia, że Duba jest mniej popularna. Myślałam, że po prostu nam się tak udało, że były puchy :) ...
Wszyscy osiadają na Divnej, mało kto pokusi się jechać dalej, po tej relacji może się to zmienić bo ochów Dubie nie żałujesz :mrgreen: więc już może przestańńńńń - jak następnym razem pojedziesz to może być już pełna :oczko_usmiech:


No widzisz, a nas jakoś Duba nie urzekła.... wtedy, kiedy tam byliśmy ludzi było od groma :wink: żeby dotrzeć do knajpki na końcu plaży, trzeba było się przedzierać między rozłożonymi ludziskami... Dla nas była to jednorazowa wizyta....
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: [tutaj powstaje nowa relacja] Peljesac 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 12.02.2016 15:29

viltob08 napisał(a):
gusia-s napisał(a):
EithelAmarth napisał(a):Nie miałam pojęcia, że Duba jest mniej popularna. Myślałam, że po prostu nam się tak udało, że były puchy :) ...
Wszyscy osiadają na Divnej, mało kto pokusi się jechać dalej, po tej relacji może się to zmienić bo ochów Dubie nie żałujesz :mrgreen: więc już może przestańńńńń - jak następnym razem pojedziesz to może być już pełna :oczko_usmiech:


No widzisz, a nas jakoś Duba nie urzekła.... wtedy, kiedy tam byliśmy ludzi było od groma :wink: żeby dotrzeć do knajpki na końcu plaży, trzeba było się przedzierać między rozłożonymi ludziskami... Dla nas była to jednorazowa wizyta....


My byliśmy tam jakoś w drugiej poł. lipca 2014 ... nie powiem, żeby było całkiem pusto ale jednak bardzoooo luźno, dosłownie kilkanaście osób.
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012
Re: [tutaj powstaje nowa relacja] Peljesac 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 12.02.2016 16:22

gusia-s napisał(a):My byliśmy tam jakoś w drugiej poł. lipca 2014 ... nie powiem, żeby było całkiem pusto ale jednak bardzoooo luźno, dosłownie kilkanaście osób.



Widzę, że nie tylko ja ją chwalę :wink:

Ale faktycznie, jak ktoś się chce sugerować moją relacją, to musi pamiętać, że my jechaliśmy koniec sierpnia/początek września, więc to nie jest szczyt sezonu :)
Ustronianka
Croentuzjasta
Posty: 207
Dołączył(a): 29.04.2009
Re: [tutaj powstaje nowa relacja] Peljesac 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ustronianka » 12.02.2016 19:34

O jej o jej widzę że ktoś pisze relacje o cudnym Peljesacu gdzie my byliśmy też w 2015 r tylko w lipcu :)
Idę zatem do strony 1 i zatapiam się w lekturze.

powspominać dobra rzecz by moc czekać....niecierpliwie do wakacji.
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012
Re: [tutaj powstaje nowa relacja] Peljesac 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 12.02.2016 21:46

Ustronianka napisał(a):O jej o jej widzę że ktoś pisze relacje o cudnym Peljesacu gdzie my byliśmy też w 2015 r tylko w lipcu :)
Idę zatem do strony 1 i zatapiam się w lekturze.

powspominać dobra rzecz by moc czekać....niecierpliwie do wakacji.



Dla osób, które trafiły tu dopiero teraz, w pierwszym poście zrobiłam spis treści. Myślę, że się przyda :)
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015
Re: [tutaj powstaje nowa relacja] Peljesac 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 12.02.2016 21:46

Wiem, że się powtarzam...ale nie śpię i czekam :oczko_usmiech: dobrze czasem wstać wcześniej i być sam na sam z przecudnej urody widokami :mrgreen:
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012
Re: [tutaj powstaje nowa relacja] Peljesac 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 12.02.2016 21:51

słoma79 napisał(a):Wiem, że się powtarzam...ale nie śpię i czekam :oczko_usmiech: dobrze czasem wstać wcześniej i być sam na sam z przecudnej urody widokami :mrgreen:


Oj tak. Żałuję, że jeszcze wcześniej nie wstawałam, można by się było gdzieś dalej wypuścić. W tym roku nie odpuszczę tak łatwo :mrgreen:
Ustronianka
Croentuzjasta
Posty: 207
Dołączył(a): 29.04.2009
Re: [tutaj powstaje nowa relacja] Peljesac 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ustronianka » 12.02.2016 22:23

już z mężem i dziećmi przeczytaliśmy i napatrzyliśmy sie na wszystko i czekamy na ciąg dalszy.
A byliście na pece w Kunie u Antunovica?? Jako, że w czasie naszych akacji mialam zarówno imieniny jak i urodziny tydzień po tygodniu nie omieszkaliśmy zamowić peki w Kunie i wygłaskać osiołków nieopodal.

My stacjonowaliśmy w Trpanj właśnie na Vrili 3 boskie tygodnie
uwielbiam ten czas kiedy jesteś TAK wymęczony plażowaniem i temperaturą że powrót do domu na własny kawałek trawy przed domem wydaje sie fajny :P
Gdybym umiała wstawiłabym parę naszych fot z Vrili itp.
I choć jestem tu parę już lat to nie rozkminiłam tego JAK to zrobić :P

Niestety nie było nam dane zwiedzić Trstenika gdyż my byliśmy włas ie w apogeum pożarów gdyż to był akurat srodek lipca :(
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010
Re: [tutaj powstaje nowa relacja] Peljesac 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 13.02.2016 11:10

Ustronianka napisał(a):Gdybym umiała wstawiłabym parę naszych fot z Vrili itp.
I choć jestem tu parę już lat to nie rozkminiłam tego JAK to zrobić :P
(


Przepraszam, że w tym wątku, ale ze względu na niewielką ilość fotek z tego kempingu, poproś męża niech pomorze ci je wrzucić np. do tego tematu: camp-vrila-pytania-o-szczegoly-t28897.html?hilit=vrila
Ustronianka
Croentuzjasta
Posty: 207
Dołączył(a): 29.04.2009
Re: [tutaj powstaje nowa relacja] Peljesac 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ustronianka » 13.02.2016 11:23

ok posegreguje foty i rozkminimy temat wklejania fot i wrzucę :)
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012
Re: [tutaj powstaje nowa relacja] Peljesac 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 13.02.2016 11:54

Ustronianka napisał(a):A byliście na pece w Kunie u Antunovica?? Jako, że w czasie naszych akacji mialam zarówno imieniny jak i urodziny tydzień po tygodniu nie omieszkaliśmy zamowić peki w Kunie i wygłaskać osiołków nieopodal.



Byliśmy u Munitic - będzie o tym w relacji :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
[CROnika I] Peljesac 2015 - strona 13
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone