Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Od Pagu po Dubrovnik, czyli Dalmacja 2013

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Nati&MM
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 28.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nati&MM » 06.03.2016 00:11

czy mogę prosić o namiar na kwaterę na Pagu?
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 06.03.2016 00:28

Nati&MM napisał(a):czy mogę prosić o namiar na kwaterę na Pagu?

Oczywiście - wysłałam na PW. :papa:
Nati&MM
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 28.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nati&MM » 06.03.2016 00:52

dziękuję za szybką odpowiedź, będę próbować :)
Malen
Odkrywca
Posty: 118
Dołączył(a): 11.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Malen » 01.09.2018 14:20

Mikromir, przeczytałam część twojej relacji, tej z Pagu :wink: Piękne zdjecia. Mamy w planach kilka dni na tej wyspie w następnym roku. Sporo już przeczytałam o paskich miescinach i te okolice podobają mi się najbardziej. Czy mogłabym prosić cię o namiary na apartament w Sv. Marko. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Magda
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 01.09.2018 14:49

Malen napisał(a):Mikromir, przeczytałam część twojej relacji, tej z Pagu :wink: Piękne zdjecia. (...) Czy mogłabym prosić cię o namiary na apartament w Sv. Marko.

Dziękuję. :-)
Namiary poszły na PW.
:papa:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Od Pagu po Dubrovnik, czyli Dalmacja 2013 - strona 27
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone