Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Niebiańsko, bezludnie, rajsko... - Korčula, Gršćica VI 2014

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Eunike1984
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1407
Dołączył(a): 30.06.2014
Re: Niebiańsko, bezludnie, rajsko... - Korčula, Gršćica VI 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eunike1984 » 07.07.2014 23:11

Zdjęcia śliczne! Ale jak mają nie być śliczne, skoro to Chorwacja? W dodatku moja ukochana Korcula! Czekam na więcej :D

Jacek73 nocowaliście gdzieś w pobliżu Wenecji? Jak tam z kosztami parkingu itp?
Sorki za OT.
Magdalena S.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 920
Dołączył(a): 03.06.2008
Re: Niebiańsko, bezludnie, rajsko... - Korčula, Gršćica VI 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magdalena S. » 08.07.2014 10:49

maslinka napisał(a):
My też, z roku na rok, mamy coraz mniejszy bagażnik :lol:


Coś jest na rzeczy z tymi kurczącymi się bagażnikami :lol:
Nasz zrobił się tak mały, że tym razem sporo ,,niezbędnych" gratów wieźliśmy po prostu na tylnym siedzeniu.
Załączniki:
IMG_5031 (Kopiowanie).JPG
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009
Re: Niebiańsko, bezludnie, rajsko... - Korčula, Gršćica VI 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 08.07.2014 11:06

Ha Magda widzisz jakbyś zredukowała liczbę butelek a także te walizki przełożyła do worków to wchodzi 2x więcej... może trochę siara z workami, ale jak nie mieszkasz na głównej ulicy Hollywood to wiesz da radę
Magdalena S.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 920
Dołączył(a): 03.06.2008
Re: Niebiańsko, bezludnie, rajsko... - Korčula, Gršćica VI 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magdalena S. » 08.07.2014 11:26

Jackuc pierwsze trzy noce mieliśmy zarezerwowane w hotelu, więc walizki były obowiązkowe.
A za nimi w bagażniku są worki z rzeczami na pozostałe dni :)
Na koniec okazało się, że w apartamencie mieliśmy do dyspozycji pralkę i tego całego bałaganu mogliśmy zabrać dużo, dużo mniej...
A z wodą to było tak, że w sklepie wydawało mi się, że takie małe buteleczki wcale nie zajmą nam miejsca :lol:
No i efekt, jak na załączonym obrazku...
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009
Re: Niebiańsko, bezludnie, rajsko... - Korčula, Gršćica VI 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 08.07.2014 11:28

Hahhaa

my też mieliśmy pralkę więc wróciliśmy z czystymi ciuchami w walizce
No cóż z roku na rok jestem coraz bardziej doświadczony i tym razem przywieźliśmy tylko spowrotem tylko dwie małe puszki...
Makarony, ryż itp zeszły całe jak było policzone
Magdalena S.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 920
Dołączył(a): 03.06.2008
Re: Niebiańsko, bezludnie, rajsko... - Korčula, Gršćica VI 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magdalena S. » 08.07.2014 11:50

No to przypomniałeś mi o makaronie...
Zabraliśmy ze sobą jedno opakowanie tagliatelli, które zwiedziło z nami niemal całą Europę.
Kupiliśmy je we włoskim Rapallo, żeby ugotować w domu pyszną ,,italiańską" kolację.
Do Polski wracaliśmy samolotem z Nicei (makaron w walizce).
W domu odleżał swoje i zabraliśmy go do Chorwacji. I ku mojej ogromnej radości, tam go zjedliśmy, pod koniec pobytu, żeby już nie odwozić go z powrotem :lol:
megidh
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4654
Dołączył(a): 03.04.2014
Re: Niebiańsko, bezludnie, rajsko... - Korčula, Gršćica VI 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) megidh » 08.07.2014 14:49

Nie powinnam przy południowej kawie zasiadać do cro.pl Wczoraj relacja Jacka (jackuc) tak mnie wciągnęła, że przesiedziałam przy niej parę godzin, zamiast pracować. Dzisiaj zainteresował mnie tytuł Twojej relacji, myślę - poczytam chwilę i biorę się do roboty. Ale obiecanki cacanki, a głupiemu radość. Od rana gra mi chorwackie radio Ludnica, więc klimat jest. Do tego doszły Twoje piękne zdjęcia. No w takich warunkach to nie da się pracować. Czekam na dalszy ciąg i pozdrawiam.

PS. jak Twoje pieski znoszą podróż, bo nasz to by chyba rozniósł samochód. Na ale on to Twoje przytulanki zjadłby na jeden raz (45 kg żywej wagi).
4-A5AA2CC2-936571-480.jpg
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009
Re: Niebiańsko, bezludnie, rajsko... - Korčula, Gršćica VI 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 08.07.2014 14:53

Ja myślę, że przez Forum oraz bajanie w chmurach i rozmyślanie o Cro Polski produkt krajowy brutto nigdy nie wyjdzie na prostą... Wszyscy zamiast robić to myślami są w Cro... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
megidh
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4654
Dołączył(a): 03.04.2014
Re: Niebiańsko, bezludnie, rajsko... - Korčula, Gršćica VI 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) megidh » 08.07.2014 14:57

jackuc napisał(a):Ja myślę, że przez Forum oraz bajanie w chmurach i rozmyślanie o Cro Polski produkt krajowy brutto nigdy nie wyjdzie na prostą... Wszyscy zamiast robić to myślami są w Cro... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Nadrobię, nie mam wyjścia, tylko będę musiała posiedzieć trochę dłużej w pracy. Ale czytanie o Chorwacji i oglądanie pięknych zdjęć są warte takiego poświęcenia.
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003
Re: Niebiańsko, bezludnie, rajsko... - Korčula, Gršćica VI 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 08.07.2014 15:08

O, Gršćica:) Zaglądaliśmy, podobało nam się, ładna zatoczka i mały camp... W zeszłym roku Korčula gościła nas w sierpniu, pięknie było 8)
Będę śledziła Wasze przygody.
Belluna
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 426
Dołączył(a): 01.04.2014
Re: Niebiańsko, bezludnie, rajsko... - Korčula, Gršćica VI 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) Belluna » 08.07.2014 15:13

jackuc napisał(a):Ja myślę, że przez Forum oraz bajanie w chmurach i rozmyślanie o Cro Polski produkt krajowy brutto nigdy nie wyjdzie na prostą... Wszyscy zamiast robić to myślami są w Cro... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Święta prawda :mrgreen: Też zawaliłam się papierami i udaję, że pracuję, a naprawdę na CRO siedzę i marzę o urlopie. :mrgreen: :hut:
maluszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1213
Dołączył(a): 07.08.2011
Re: Niebiańsko, bezludnie, rajsko... - Korčula, Gršćica VI 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) maluszek » 08.07.2014 15:56

dhmegi napisał(a):Nie powinnam przy południowej kawie zasiadać do cro.pl Wczoraj relacja Jacka (jackuc) tak mnie wciągnęła, że przesiedziałam przy niej parę godzin, zamiast pracować. Dzisiaj zainteresował mnie tytuł Twojej relacji, myślę - poczytam chwilę i biorę się do roboty. Ale obiecanki cacanki, a głupiemu radość. Od rana gra mi chorwackie radio Ludnica, więc klimat jest. Do tego doszły Twoje piękne zdjęcia. No w takich warunkach to nie da się pracować. Czekam na dalszy ciąg i pozdrawiam.

PS. jak Twoje pieski znoszą podróż, bo nasz to by chyba rozniósł samochód. Na ale on to Twoje przytulanki zjadłby na jeden raz (45 kg żywej wagi).
4-A5AA2CC2-936571-480.jpg

to nasz jest jeszcze jakieś pół razy większy... kudłaty leonberger... ale jazdę samochodem uwielbia.... :D śpi całą drogę przekręcając się z boku na bok... psiak Minimartini widać z tego też lubi sobie pospać w czasie jazdy autem... :D czekam na więcej fotek tego czworonoga nad Jadranem.... :D
Belluna
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 426
Dołączył(a): 01.04.2014
Re: Niebiańsko, bezludnie, rajsko... - Korčula, Gršćica VI 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) Belluna » 08.07.2014 16:02

Moje kudłacze to 2x 30 kg, uwielbiają jeździć samochodem i moczyć odwłoki w Jadranie :mrgreen:
Przepraszam za OT :oops:
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010
Re: Niebiańsko, bezludnie, rajsko... - Korčula, Gršćica VI 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 08.07.2014 16:02

maslinka napisał(a):Ale cudnie! Nie mogę się napatrzeć...

My też, z roku na rok, mamy coraz mniejszy bagażnik :lol: Z jazdy Jadranką również się wyleczyliśmy. Można się tylko zdenerwować. Autostrada do oporu, kawałka Jadranki i tak się nie uniknie, a widoki podziwiamy na wyspach ;)


Dziękuję Maslinko! :)

Od dwóch lat to i tak "klamotów" mniej (teoretycznie...), bo jeździmy do apartmanów, ale wcześniej były campy. Także ekwipunek campingowy (tak, jak u Was) + np. kajak/ponton - i... auto wygląda niczym z kultowej reklamy Ikei :lol:

Pozdrawiam Cię serdecznie

jackuc napisał(a):Świetnie, znakomicie, doskonale, Ty to wiesz jak napisać relację ...

:lol: :roll:

Co do zdjęć to chyba mamy podobne :mrgreen:



Rzeczywiście bliźniacze! :mrgreen: Pewnie jeszcze kilka takich znajdziemy przez całe relacje :lol:
No ale... Jest takie jedno wyjątkowe zdjęcie - Ty wiesz jakie :twisted:, które nie przebiję :lol: A drugie z tej serii już sobie zapisałam na dysku :wink:

Ale mi posłodziłeś :wink: aż milutko :lol:

Pozdrav!

truskawka30r napisał(a):Zdjęcia tak jak w poprzedniej relacji (2013) świetne. Dobre kadry i ciekawa obróbka. Gratuluję i czekam na więcej zdjęć :)


Dziękuję serdecznie za docenienie! :D

razpol napisał(a):Również się przyłącze i pooglądam te piękne kolory.. :)


Serdecznie zapraszam :wink:

jacek73 napisał(a):ze ja zawsze muszę się spóźnić :lol: ale już jestem i zasiadam bo zapowiada się ciekawie tym bardziej ze jak widzę z naszej Bydgoszczy jesteście, my tez już po wakacjach niestety :cry: i również druga połowa czerwca tym razem Wenecja i Laguna Wenecka Fazana i Istria a w drodze powrotnej Słowenia i Bled jak się odwarze to morze i ja skubnę jakaś relacje,więc melduje się na pokładzie :papa:


O spóźnieniu nie ma mowy :) To dopiero początek :wink:
Mam nadzieję, że relacja z Twego wyjazdy powstanie - mój mąż byłby ucieszony, zwłaszcza, że tak, jak kiedyś Ci pisałam - mamy podobny plan na kiedyś :D
Pozdrawiam serdecznie
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009
Re: Niebiańsko, bezludnie, rajsko... - Korčula, Gršćica VI 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 08.07.2014 16:10

minimartini napisał(a):No ale... Jest takie jedno wyjątkowe zdjęcie - Ty wiesz jakie :twisted:, które nie przebiję :lol: A drugie z tej serii już sobie zapisałam na dysku :wink:

Ale mi posłodziłeś :wink: aż milutko :lol:



Hahahaa no szkoda, że więcej nie cyknąłem, mogłem się zaczaić gdzieś w krzakach. Taka fota to lepsza niż monidło nad łózkiem :twisted: :twisted: :twisted:

Mi również :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Niebiańsko, bezludnie, rajsko... - Korčula, Gršćica VI 2014 - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone