Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Niebiańsko, bezludnie, rajsko... - Korčula, Gršćica VI 2014

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
areq
Odkrywca
Posty: 119
Dołączył(a): 05.06.2013
Re: Niebiańsko, bezludnie, rajsko... - Korčula, Gršćica VI 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) areq » 08.07.2014 23:29

Świetna relacja, cudowne zdjęcia...i chyba za rok będzie właśnie Korcula. Namówiłaś mnie ...haha
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009
Re: Niebiańsko, bezludnie, rajsko... - Korčula, Gršćica VI 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 09.07.2014 07:01

minimartini napisał(a):
Obrazek




Cóż ja mogę więcej dodać, na początku Smiena teraz to ... 8O

Nasza Autorka posiada zwyczajnie duszę Artystki :hut:

Eunike1984 napisał(a):Hahaha... :lol: Z tym testowaniem, to będę musiała trochę zaczekać, bo na razie ma niespełna 4 latka ;) A co do godziny, to o 6 najczęściej ona mnie robi pobudkę, więc z wstawaniem raczej problemu nie będzie miała :mrgreen: O ile w ogóle w naszym domu pomysł z psiakiem przejdzie - na razie ma u babci - Pekińczyka ;)


hahaa pamiętaj, że pora wstawania dzieci opóźnia się wraz z wiekiem. Na przykładzie swoim oraz kilku znajomych powiem Ci w sekrecie, że na koniec wychodzenie z psiakiem będzie na Waszej głowie bo a to szkoła, studa, zajęcia itp...
Niemniej pomimo, że czasem nie chce się wstać i wyjść to mimo wszystko psiak mobilizuje też to odłożenia pilota i wyjścia na spacer z Żoną...
Nasz jest kochany, ale i przydarzyło mu sie kilka kontuzji itp., wrażliwy żółądek więc i koszty utrzymania, leczenia itp są naprawdę spore ...
Monte Christo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 793
Dołączył(a): 04.01.2004
Re: Niebiańsko, bezludnie, rajsko... - Korčula, Gršćica VI 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monte Christo » 09.07.2014 08:06

z psami na wakacje...trzeba miec niezlego ..... ;)
maluszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1213
Dołączył(a): 07.08.2011
Re: Niebiańsko, bezludnie, rajsko... - Korčula, Gršćica VI 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) maluszek » 09.07.2014 08:15

Monte Christo napisał(a):z psami na wakacje...trzeba miec niezlego ..... ;)

z psami na wakacje jak najbardziej... jeśli tylko dobrze znoszą podróż i nie rzucają się na wszystko co idzie obok :mrgreen:
Magda O.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1747
Dołączył(a): 20.07.2010
Re: Niebiańsko, bezludnie, rajsko... - Korčula, Gršćica VI 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda O. » 09.07.2014 10:04

Fajna ta Gršćica. Moim miejscem na Korčuli jest Prižba. Kiedy tam wrócę ( a na pewno wrócę), to tylko tam, do naszej przesympatycznej Dinki :)
Pieski super :)
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010
Re: Niebiańsko, bezludnie, rajsko... - Korčula, Gršćica VI 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 09.07.2014 11:53

areq napisał(a):Świetna relacja, cudowne zdjęcia...i chyba za rok będzie właśnie Korcula. Namówiłaś mnie ...haha


Dziękuję, bardzo mi miło :D

jackuc napisał(a):Cóż ja mogę więcej dodać, na początku Smiena teraz to ... 8O

Nasza Autorka posiada zwyczajnie duszę Artystki :hut:

Na przykładzie swoim oraz kilku znajomych powiem Ci w sekrecie, że na koniec wychodzenie z psiakiem będzie na Waszej głowie bo a to szkoła, studa, zajęcia itp...


Autorka nawet nie będzie zaprzeczać, że jest inaczej :wink:

Co do psiaków - dobrze, że... nasze są "nasze" - co najwyżej my będziemy mogli scedować wychodzenie na spacery kiedyś na dzieciaki :lol:

Monte Christo napisał(a):z psami na wakacje...trzeba miec niezlego ..... ;)


... niezłego... to byśmy mieli, jakbyśmy im np. kółka do pływania kupili :lol: :wink:

Magda O. napisał(a):Fajna ta Gršćica. Moim miejscem na Korčuli jest Prižba. Kiedy tam wrócę ( a na pewno wrócę), to tylko tam, do naszej przesympatycznej Dinki :)
Pieski super :)


Przy Prižbie, Gršćica jest naprawdę maleńka :) Fakt, że człowiek przyzwyczają się do Gospodarzy i potem jeździ już nie w konkretne miejsce - a do Ludzi, których w nim poznał :)
Pozdrawiam serdecznie
Magdalena S.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 920
Dołączył(a): 03.06.2008
Re: Niebiańsko, bezludnie, rajsko... - Korčula, Gršćica VI 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magdalena S. » 09.07.2014 12:27

minimartini napisał(a): Fakt, że człowiek przyzwyczają się do Gospodarzy i potem jeździ już nie w konkretne miejsce - a do Ludzi, których w nim poznał :)

To prawda.
Mamy swoich gospodarzy, z którymi smsujemy, wysyłamy sobie życzenia świąteczne, zwyczajnie tęsknimy...
I nie oglądając się na miejsce, jeździmy po prostu do ludzi :)
Przez to coraz trudniej jest nam odkryć coś nowego ...
Brakuje czasu.
Magda O.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1747
Dołączył(a): 20.07.2010
Re: Niebiańsko, bezludnie, rajsko... - Korčula, Gršćica VI 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda O. » 09.07.2014 14:55

Magdalena S. napisał(a):
minimartini napisał(a): Fakt, że człowiek przyzwyczają się do Gospodarzy i potem jeździ już nie w konkretne miejsce - a do Ludzi, których w nim poznał :)

To prawda.
Mamy swoich gospodarzy, z którymi smsujemy, wysyłamy sobie życzenia świąteczne, zwyczajnie tęsknimy...
I nie oglądając się na miejsce, jeździmy po prostu do ludzi :)
Przez to coraz trudniej jest nam odkryć coś nowego ...
Brakuje czasu.


My jeszcze nie wróciliśmy ani razu w miejsce, w którym już byliśmy, ale Prižba będzie pierwszym takim miejscem za jakiś czas. No, chyba że tegoroczny pobyt przebije wszystkie inne, ale jakoś w to nie wierzę ;)
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009
Re: Niebiańsko, bezludnie, rajsko... - Korčula, Gršćica VI 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 09.07.2014 16:39

minimartini napisał(a):
... niezłego... to byśmy mieli, jakbyśmy im np. kółka do pływania kupili :lol: :wink:



My to jeszcze jesteśmy chyba w miarę normalni, chociaż już niejedno z psem przeżyłem, dodam, że spodnie jeansy dla niego z szelkami to koszt ok 180 zł ... :mrgreen: ... ale ja mu nie kupiłem, ale kurtkę na deszcz już tak...

To jest mój idol

Obrazek

I jeszcze trochę TUTAJ :twisted:
Eunike1984
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1407
Dołączył(a): 30.06.2014
Re: Niebiańsko, bezludnie, rajsko... - Korčula, Gršćica VI 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eunike1984 » 09.07.2014 17:03

Hahaha :lol: dobry jesteś, Jacek ;) Fajnych masz idoli ;)
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009
Re: Niebiańsko, bezludnie, rajsko... - Korčula, Gršćica VI 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 09.07.2014 17:27

No cóż zwierzęta przynajmniej nie są tak podłe jak ludzie... nie wszyscy oczywiście, bo są i dobrzy i porządni ludzie na tym świecie... ale mam wrażenie, że to gatunek ginący, odchodzący w niebyt czy odbyt...
Eunike1984
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1407
Dołączył(a): 30.06.2014
Re: Niebiańsko, bezludnie, rajsko... - Korčula, Gršćica VI 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eunike1984 » 09.07.2014 17:56

Zgadzam się w 100% ! Zwierzęta są najwierniejszymi Przyjaciółmi - szczególnie psy. Też je kocham i strasznie boli mnie, że są tacy, którzy uważają, ze nie mają one uczuć i traktują je nieludzko. Ale sądzę, że prędzej czy później na takich ludziach odbije się to, jak traktują innych. Bo to, jak traktują innych - ludzi czy zwierzęta, świadczy o nich samych...
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010
Re: Niebiańsko, bezludnie, rajsko... - Korčula, Gršćica VI 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 09.07.2014 19:08

Magdalena S. napisał(a):Mamy swoich gospodarzy, z którymi smsujemy, wysyłamy sobie życzenia świąteczne, zwyczajnie tęsknimy...
I nie oglądając się na miejsce, jeździmy po prostu do ludzi :)
Przez to coraz trudniej jest nam odkryć coś nowego ...
Brakuje czasu.


Z drugiej strony, fajnie też wiedzieć, że gdzieś daleko, ktoś na Ciebie czeka i cieszy się na twój przyjazd ;)
Ale z tym odkrywaniem... To fakt.

Jacku,
no to już wiem, w jakim stroju kąpielowym pojadą nasze futrzaki na następne wakacje :roll: :lol:

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009
Re: Niebiańsko, bezludnie, rajsko... - Korčula, Gršćica VI 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 09.07.2014 19:17

8O :oczko_usmiech:

Pisz, pisz dalej i wklejaj please :) to już sadyzm po prostu :lol:
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010
Re: Niebiańsko, bezludnie, rajsko... - Korčula, Gršćica VI 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 09.07.2014 19:59

Właśnie pracuję nad kolejną częścią relacji - sporo zdjęć, mam nadzieję, że uda mi się wrzucić za 2-3 godzinki :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Niebiańsko, bezludnie, rajsko... - Korčula, Gršćica VI 2014 - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone