Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nasze małe biuro podróży- Środkowa Dalmacja

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pomorzanka zachodnia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1454
Dołączył(a): 18.08.2017
Nasze małe biuro podróży- Środkowa Dalmacja

Nieprzeczytany postnapisał(a) pomorzanka zachodnia » 30.09.2020 20:56

Witajcie!

Od lat jeździmy na wakacje korzystając niezmiennie z tego samego biura podróży. Jesteśmy nim my – sami dla siebie, tak jak większość Was tutaj na forum :D . Postanowiłam uhonorować to nasze biuro w tytule, gdyż sposób podróżowania miał w tym roku szczególne znaczenie. Bardzo się też cieszę, że wielu z nas szczęśliwie pojechało na wymarzone i wyczekane urlopy i będzie (już jest) mnóstwo świetnych relacji do czytania :lol: :smo: .
Środkowa Dalmacja z Omišem w roli głównej marzyła mi się od momentu powrotu z poprzedniego wyjazdu do Chorwacji 2 lata temu, a takie marzenia trudno jest z mojej głowy tak łatwo wybić :roll: . Na przełomie kwietnia i maja, tak jak wszyscy mieliśmy chwile zwątpienia szykując sobie równolegle alternatywę w postaci całkiem atrakcyjnej Kotliny Kłodzkiej. Szybko jednak, dzięki konsultacjom z Ivanem, właścicielem naszego apartmana, Omiš wrócił do gry. Nasze biuro pozbierało swoje integralne części i na 12 dni wysłało się na niezapomnianą wycieczkę.
Więc zapraszam!

a (107).JPG


b (83).JPG


b (205).jpg


c (54).JPG


d (170).jpg


e (144).jpg


f (74).jpg


g (43)-crop.jpg


h (44).JPG


i (76).jpg


j (82) '.jpg


k (54).JPG


l (36).jpg
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14800
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 30.09.2020 21:16

Pierwsza! :D Ruszam z Waszym biurem!
ruzica
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1808
Dołączył(a): 27.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruzica » 30.09.2020 21:25

Od lat korzystam z usług biura podróży Marta :wink: Jeszcze nigdy mnie nie zawiodło :mrgreen: Widzę, że przemierzałyśmy te same chorwackie ścieżki, ciekawa jestem Twoich wrażeń z tych miejsc :papa:
majkik75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2208
Dołączył(a): 25.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) majkik75 » 30.09.2020 21:38

Ja też mam swoje biuro podróży :mrgreen: :hut: ale chętnie popatrzę co tam u konkurencji :papa:

pozdrawiam, Michał
ventus
Croentuzjasta
Posty: 174
Dołączył(a): 08.07.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) ventus » 30.09.2020 21:50

Chciałbym nawiązać stałą współpracę jesteśmy na rynku od 12 lat. Pozdrawiam i witam
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 01.10.2020 09:05

Jeśli biuro ma jeszcze wolne miejsce na tę wycieczkę to poproszę!!! :papa:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 01.10.2020 09:29

Duża konkurencja na rynku. Moje biuro Misiaki z Suchej także działa, w tym roku nawet większą ekipę zorganizował :twisted:
:papa:
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 01.10.2020 12:48

Omis to moje okolice:), niedaleko od tego miasteczka jest nasz "2 dom:)"
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 01.10.2020 17:42

Biuro podróży P....uk Travel melduje się :D
Abakus68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 19.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Abakus68 » 01.10.2020 17:59

Siędę sobie, popatrzę, poczytam... Się czegoś nauczę... A co! Jak za darmo dają :D :D
elka21
Mistrz Europy UEFA
Posty: 9102
Dołączył(a): 20.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka21 » 01.10.2020 19:14

Z biurem podróży, jeszcze nie jeździłam, a więc chyba najwyższa pora. :lol: :oczko_usmiech: :papa:
pomorzanka zachodnia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1454
Dołączył(a): 18.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) pomorzanka zachodnia » 01.10.2020 21:04

:mrgreen: Wiedziałam, że też jesteście takimi biurami :D :!:

maslinka napisał(a):Pierwsza! :D Ruszam z Waszym biurem!


:papa: Bardzo się cieszę. Ruszamy niedługo.

ruzica napisał(a):Od lat korzystam z usług biura podróży Marta :wink: Jeszcze nigdy mnie nie zawiodło :mrgreen: Widzę, że przemierzałyśmy te same chorwackie ścieżki, ciekawa jestem Twoich wrażeń z tych miejsc :papa:


Zauważyłam! Nawet nieraz chciałam się tymi wrażeniami bardziej podzielić, ale musiałam coś zostawić do relacji :wink: .

majkik75 napisał(a):Ja też mam swoje biuro podróży :mrgreen: :hut: ale chętnie popatrzę co tam u konkurencji :papa:

pozdrawiam, Michał



Tutaj konkurencja bardzo mile widziana :D .

ventus napisał(a):Chciałbym nawiązać stałą współpracę jesteśmy na rynku od 12 lat. Pozdrawiam i witam


Witam :papa: . Chętnie podzielę się doświadczeniem i przyjmę trochę bezcennych informacji.

Kapitańska Baba napisał(a):Jeśli biuro ma jeszcze wolne miejsce na tę wycieczkę to poproszę!!! :papa:


:papa: Hej! U mnie tak nie buja, ale też fajnie będzie!

piekara114 napisał(a):Duża konkurencja na rynku. Moje biuro Misiaki z Suchej także działa, w tym roku nawet większą ekipę zorganizował :twisted:
:papa:


To już wyższa szkoła jazdy :wink: . Witam serdecznie.

amatus1 napisał(a):Omis to moje okolice:), niedaleko od tego miasteczka jest nasz "2 dom:)"


No właśnie :wink: . Pod Lokvą przejeżdżaliśmy nie raz.

travel napisał(a):Biuro podróży P....uk Travel melduje się :D


Zapraszam biuro z Kłodzka :D :wink: .

Abakus68 napisał(a):Siędę sobie, popatrzę, poczytam... Się czegoś nauczę... A co! Jak za darmo dają :D :D


Siadaj śmiało. Relacja oczywiście darmowa. :oczko_usmiech:

elka21 napisał(a):Z biurem podróży, jeszcze nie jeździłam, a więc chyba najwyższa pora. :lol: :oczko_usmiech: :papa:


Witaj, niedługo wyjazd. :wink:
karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 03.10.2020 13:55

Dopisuję się ....siedzę w pierwszym rzędzie :papa: :D
labusm
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3282
Dołączył(a): 11.12.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) labusm » 03.10.2020 21:20

To może jeszcze ja jako przedstawiciel mojego biura dosiądę, zwłaszcza że w tym dziwnym roku w tych okolicach organizowałem pobyt ;)
pomorzanka zachodnia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1454
Dołączył(a): 18.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) pomorzanka zachodnia » 03.10.2020 21:44

karin74 napisał(a):Dopisuję się ....siedzę w pierwszym rzędzie :papa: :D


Witaj, zapraszam. To prawda, cały czas jeszcze pierwszy rząd :D .

labusm napisał(a):To może jeszcze ja jako przedstawiciel mojego biura dosiądę, zwłaszcza że w tym dziwnym roku w tych okolicach organizowałem pobyt ;)


Siadaj, właśnie zamykamy pierwszy rząd i wyruszamy. :wink:
Następna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Nasze małe biuro podróży- Środkowa Dalmacja
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone