Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

O ćakuli na Korčuli - małe co nieco - rok 2021

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Abakus68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 19.09.2017
O ćakuli na Korčuli - małe co nieco - rok 2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) Abakus68 » 01.07.2021 21:58

Zajawka
Tegoroczny urlop spędziliśmy na Korčuli - odmiennie niż zwykle - w czerwcu. Od kiedy poznawaliśmy Chorwację wiedzieliśmy, że kiedyś staniemy na tej wyspie. Marzenie żony ziściło się w tym roku.
Od razu uprzedzam, że z dwóch powodów zdjęcia będą tym razem takie sobie – powód wyjaśnię gdzieś tam w treści...
Nie będzie to też relacja sensu stricte, a raczej epatowanie różnymi tematami. A to na przykład przyroda – i tu parę zdań a zdjęcia z kilku dni. A to za dni parę na tapet pójdą widoki czy w innym temacie konoby – jednakże podobnie spisane i opisane. Nie będzie powodów, dla których to, czy tamto. Tak wyszło, lub taką podjęliśmy decyzję, czyli właściwie tak jak u wszystkich.
A gdzie byliśmy? A tutaj pod czerwoną strzałką.

FOTO1.jpg

A kto był? Ano Mariola i Zdzisław lżejsi dzięki ponad 5 miesięcznemu programowi dietetycznemu każde o jakieś 15-16 kg. (Może to dlatego średnie zużycie paliwa wyszło w tym roku o jakieś 0,1l/100km mniej ha, ha, ha!)

FOTO2.jpg

A co widzieli? Poniżej parę średniej jakości zdjęć dokumentujących nasze „lijeno putovanje”.

FOTO3.jpg

FOTO4.jpg

FOTO5.jpg

FOTO6.jpg

FOTO7.jpg

FOTO8.jpg

FOTO9.jpg

FOTO10.jpg

FOTO11.jpg

FOTO12.jpg

FOTO13.jpg

FOTO14.jpg

FOTO15.jpg

FOTO16.jpg

FOTO17.jpg

FOTO18.jpg

FOTO19.jpg

FOTO20.jpg

FOTO21.jpg

FOTO22.jpg

FOTO23.jpg

A zatem jak się komuś chce i ma czas to zapraszamy

FOTO24.jpg
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14799
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 01.07.2021 22:01

ZdziHu, jak miło Cię widzieć :D

Pierwsza :mrgreen:
ruzica
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1808
Dołączył(a): 27.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruzica » 01.07.2021 22:29

Melduję się obowiązkowo :D Nie mogę się doczekać dalszego ciągu. Co do tych zdjęć i ich domniemanej średniej jakości to chyba się domyślam jednego powodu :?
No i ciekawa jestem wrażeń co do czerwcowego terminu. Mnie trochę rozczarowała pogoda w tym drugim tygodniu :roll:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 01.07.2021 22:47

Podium zaliczone :smo: :lol:
megidh
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4699
Dołączył(a): 03.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) megidh » 01.07.2021 23:45

Na podium się już nie załapałam, ale zawsze mam spóźniony zapłon.
Bardzo mnie zadziwiają te pola "ryżowe" w dolinie Neretwy, które pokazałeś na trzecim zdjęciu od końca.
Ale oprócz Korčuli bardzo mnie interesuje ten Wasz program dietetyczny. Może być coś zdradził na jego temat, bo mnie też by się przydało zrzucić małe co nieco.
Crofanki
zbanowany
Posty: 7
Dołączył(a): 02.07.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crofanki » 02.07.2021 12:46

siadam i już nie gadam
Ostatnio edytowano 02.07.2021 18:33 przez Crofanki, łącznie edytowano 1 raz
emarylka
Croentuzjasta
Posty: 175
Dołączył(a): 12.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) emarylka » 02.07.2021 14:28

Korčula u mnie też wciąż w marzeniach, dlatego dołączam i podziwiam.
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10885
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 02.07.2021 15:11

Jest ładnie i połknąłem haczyk.
mchrob
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1913
Dołączył(a): 06.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) mchrob » 02.07.2021 16:22

Świetnie że znów nadajesz. Jestem.
lawenda80
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 164
Dołączył(a): 12.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) lawenda80 » 02.07.2021 17:33

Zdjęcia cudne.Korczule mam w planach w przyszłym roku ale tegoroczny Hvar czołówka jak dla mnie i na pewno wróce
Pewnie tydzien Korczula i tydzień Hvar.
Jestem ciekawa Korczuli.
AdamZ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1618
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamZ » 02.07.2021 22:40

Chce mi się i mam czas :mrgreen: . Jak patrzę na te zdjęcia to już wiem że nie mam się z czym pokazywać. A był plan na Sutivan pozasezonowo :?
Wytrwałości w pisaniu życzę :hut:
loverosa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 750
Dołączył(a): 22.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) loverosa » 03.07.2021 07:06

Byłam na Korculi i chętnie powspominam ten piękny czas :D
Nefer
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5744
Dołączył(a): 06.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nefer » 03.07.2021 08:42

Chętnie popatrzę, poczytam, może jakiś komentarz zamieszczę. :)
lesko_cro
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 23.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) lesko_cro » 03.07.2021 08:49

Wybieramy się w tym roku, chętnie "posłucham" opowieści.
Abakus68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 19.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Abakus68 » 03.07.2021 14:09

maslinka napisał(a):ZdziHu, jak miło Cię widzieć :D
Pierwsza :mrgreen:

Z pełną wzajemnością Maslinko.

ruzica napisał(a):Melduję się obowiązkowo :D Nie mogę się doczekać dalszego ciągu. Co do tych zdjęć i ich domniemanej średniej jakości to chyba się domyślam jednego powodu :?
No i ciekawa jestem wrażeń co do czerwcowego terminu. Mnie trochę rozczarowała pogoda w tym drugim tygodniu :roll:

Pewnie się dobrze domyślasz. Zgrzeszyłbym narzekając na pogodę zwłaszcza po ostatnim roku i końcówce w Postirze.

Janusz Bajcer napisał(a):Podium zaliczone :smo: :lol:

Brązowy medal już niosę na tacy :D

megidh napisał(a):Na podium się już nie załapałam, ale zawsze mam spóźniony zapłon.
Bardzo mnie zadziwiają te pola "ryżowe" w dolinie Neretwy, które pokazałeś na trzecim zdjęciu od końca.
Ale oprócz Korčuli bardzo mnie interesuje ten Wasz program dietetyczny. Może być coś zdradził na jego temat, bo mnie też by się przydało zrzucić małe co nieco.

Trzecie zdjęcie od końca to nie są pola w dolinie Neretwy ale winnice w dolinie w okolicach Vrgoraca. O diecie coś tam wspomnę... :lol:

Crofanki napisał(a):siadam i już nie gadam

Ależ odzywaj się jak najczęściej :D

emarylka napisał(a):Korčula u mnie też wciąż w marzeniach, dlatego dołączam i podziwiam.

Nie będę od początku ukrywał, że będzie celem naszego kolejnego wyjazdu.

te kiero napisał(a):Jest ładnie i połknąłem haczyk.

Mam nadzieję, że masz kartę EKUZ i ubezpieczenie od połykania metalowych elementów :D

mchrob napisał(a):Świetnie że znów nadajesz. Jestem.

Tak. Takie radio prawie Zet :D Witaj.

lawenda80 napisał(a):Zdjęcia cudne.Korczule mam w planach w przyszłym roku ale tegoroczny Hvar czołówka jak dla mnie i na pewno wróce
Pewnie tydzien Korczula i tydzień Hvar.
Jestem ciekawa Korczuli.

Hvaru nie znam, ale pewnego dnia poznam. Co nieco o Korculi subiektywnie będzie.

AdamZ napisał(a):Chce mi się i mam czas :mrgreen: . Jak patrzę na te zdjęcia to już wiem że nie mam się z czym pokazywać. A był plan na Sutivan pozasezonowo :?
Wytrwałości w pisaniu życzę :hut:

A powiem ci, że jeśli się nasza młoda na wrzesień z przyjacielem zdecyduje razem z wapniakami jechać, to kto wie, kto wie, czy nie zobaczę w tym roku również Sutivanu. Ale ja na jej miejscu ze staruszkami i nowym nabytkiem to bym nie jechał.
Wytrwałem na redukcji masy więc jakieś tam umiejętności trwania mam :lol: :lol: :lol:

loverosa napisał(a):Byłam na Korculi i chętnie powspominam ten piękny czas :D

Wpraszam się do takiego klubu :D :D

Nefer napisał(a):Chętnie popatrzę, poczytam, może jakiś komentarz zamieszczę. :)

Ale dlaczego "może" - koniecznie zamieść!! :)

lesko_cro napisał(a):Wybieramy się w tym roku, chętnie "posłucham" opowieści.

Może zatem przydadzą się niektóre informacje, które wygeneruję.
Następna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
O ćakuli na Korčuli - małe co nieco - rok 2021
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone