Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

PODACA 2021

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2674
Dołączył(a): 30.06.2010
PODACA 2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 18.01.2021 08:19

Tradycyjnie jako nieoficjalny :lol: i samozwańczy :D Burmistrz :wink: Podacy, witam w kolejnym już wątku z cyklu PODACA. Zapraszam wszystkich stałych bywalców tej wspaniałej, spokojnej i urokliwej miejscowości o dzielenie się informacjami, wspomnieniami, wrażeniami i przeżyciami, które pozostały w Waszej pamięci :D. Zapraszam także wszystkich tych, którzy wybierają się tam po raz pierwszy o udział w "wątkowej" dyskusji, która mam nadzieję pozwoli na rozwianie Waszych , wątpliwości i dylematów dotyczących ewentualnego wyboru Podacy na spędzenie w niej kilku, kilkunastu a może ..kilkudziesięciu dni w roku 2021 :!:Bądźmy dobrej myśli, że taki sezon jak poprzedni się już nigdy nie powtórzy 8O
pkrzepka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 65
Dołączył(a): 11.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) pkrzepka » 18.01.2021 19:41

Witam Wszystkich serdecznie,
Myślę, że też mogę się nazwać stałym bywalcem Podacy. Bylem tam 7 razy i za każdym odkrywam coś nowego w samym miasteczku, okolicach oraz w Chorwacji. Poprzedni sezon był dziwny ale ze wzgledu na małą ilość turystów w pierwszej polowie lipca tez miał swoje uroki. Miejmy nadzieje jednak, że w 2021 powrócimy do starej normalności. Jeśli wszystko będzie ok to od 11 lipca relaksuje sie z rodziną na plaży.
marpiostr
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 03.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) marpiostr » 19.01.2021 19:29

Witam serdecznie, w tym roku i ja zawitam do Podacy...w drugiej połowie lipca :P
W CRO byłem wiele razy od Istrii po Dubrownik, ale najwięcej razy w okolicach Primisten - teraz czas na zmianę miejscówki.
Mam dwa pytania, czy w okolicach Podacy można wypożyczyć:
- łódź motorową ???
- motor szosowy ???
dzięki za info
pkrzepka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 65
Dołączył(a): 11.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) pkrzepka » 20.01.2021 22:43

Zależy jaką łódkę masz na myśli. W ubiegłym roku wypożyczałem taką 6 osobową z silnikiem zaburtowym w Podacy. Nie był to demon prędkości ale pływało się całkiem przyjemnie. Coś większego i szybszego ewentualnie w Gradac. Co do motoru nie mam pojęcia.
marpiostr
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 03.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) marpiostr » 21.01.2021 22:37

Dzięki za odzew, łódka nie musi być duża...dwa lata temu byłem z rodzina tydzień na katamaranie i wiem ze CRO od strony wody jest trochę inna...choć znalezienie plaży lub zatoki bez ludzi graniczy z cudem, chyba ze daleko na wyspach.
maniek_wroc
Odkrywca
Posty: 67
Dołączył(a): 27.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniek_wroc » 24.01.2021 00:17

Melduję się na pokładzie :D i mam nadzieję że w tym roku uda się zawitać do Podacy. :-)
lesko77
Globtroter
Posty: 52
Dołączył(a): 22.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) lesko77 » 24.01.2021 00:35

Melduję się i ja. Rezerwacja na sierpień wykonana, miejmy nadzieję że nic nie pokrzyżuje planów.

W ubiegłym roku mimo ograniczeń udało się wypocząć w ciepłej Chorwacji - wybór padł na Orebić.
W bieżącym roku wracamy na "stare śmiecie".
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2674
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 24.01.2021 04:52

lesko77 napisał(a):Melduję się i ja. Rezerwacja na sierpień wykonana, miejmy nadzieję że nic nie pokrzyżuje planów.

W ubiegłym roku mimo ograniczeń udało się wypocząć w ciepłej Chorwacji - wybór padł na Orebić.
W bieżącym roku wracamy na "stare śmiecie".

Pozdrawiam.....Podkarpacie.......Damy radę :D :papa:
UwTw
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 20.11.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) UwTw » 30.01.2021 11:22

Hej, Hej....
Nasza 8 będzie w Podaca od 5 lipca do 17 lipca :D :D :D
Już drepczemy w miejscu... Może ktoś jedzie w tym terminie???
sossna
Globtroter
Posty: 59
Dołączył(a): 05.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) sossna » 24.02.2021 22:14

To ja się zamelduję, bo bardzo przyglądamy się Podacy i okolicom (Gradac, Brist). Jestem zaskoczona, jak dużo apartamentów jest już zarezerwowanych... chyba wszyscy jesteśmy spragnieni prawdziwych wakacji ;)
Chciałabym też zapytać stałych bywalców podacy, czy ktoś kojarzy może ten apartman http://www.zakwaterowaniewchorwacji.pl/gradac/-apartments-mk/
Z Waszych relacji w innych wątkach Podaca wydaje się być tym miejscem, którego szukam :D
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2674
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 25.02.2021 08:25

sossna napisał(a):To ja się zamelduję, bo bardzo przyglądamy się Podacy i okolicom (Gradac, Brist). Jestem zaskoczona, jak dużo apartamentów jest już zarezerwowanych... chyba wszyscy jesteśmy spragnieni prawdziwych wakacji ;)
Chciałabym też zapytać stałych bywalców podacy, czy ktoś kojarzy może ten apartman http://www.zakwaterowaniewchorwacji.pl/gradac/-apartments-mk/
Z Waszych relacji w innych wątkach Podaca wydaje się być tym miejscem, którego szukam :D

Kojarzę,...... na Hercegovackiej spędziłem 7 urlopów!!! :D Tylko w apartamentach o numerach 1 i 3....a ten jest 5 :!: Ale lokalizacja wyśmienita!!
sossna
Globtroter
Posty: 59
Dołączył(a): 05.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) sossna » 25.02.2021 14:25

VONPLES napisał(a):
sossna napisał(a):To ja się zamelduję, bo bardzo przyglądamy się Podacy i okolicom (Gradac, Brist). Jestem zaskoczona, jak dużo apartamentów jest już zarezerwowanych... chyba wszyscy jesteśmy spragnieni prawdziwych wakacji ;)
Chciałabym też zapytać stałych bywalców podacy, czy ktoś kojarzy może ten apartman http://www.zakwaterowaniewchorwacji.pl/gradac/-apartments-mk/
Z Waszych relacji w innych wątkach Podaca wydaje się być tym miejscem, którego szukam :D

Kojarzę,...... na Hercegovackiej spędziłem 7 urlopów!!! :D Tylko w apartamentach o numerach 1 i 3....a ten jest 5 :!: Ale lokalizacja wyśmienita!!


Dzięki serdeczne za odpowiedź :D Na street view mało co widać, a zdjęcia właścicieli wiadomo, zawsze wyglądają fajnie ;) Czyli do wody blisko? ;) Muszę poczytać więcej o tym, gdzie najlepiej spacerować, ale też zależy mi, żeby już klepnąć rezerwację, bo niestety, dla pięcioosobowej rodziny wcale nie jest tak łatwo, zwłaszcza jeśli nie chce się z dziećmi w jednej sypialni spać ;)
A może Twoje apartamenty też warte polecenia? :)
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2674
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 25.02.2021 14:59

sossna....Do wody bardzo blisko ....taka mała "dzika" plaża w dół ulicy i po schodkach a do plaży północnej jakieś 200 m.....poczytaj starsze wątki Podaca 2020...2019...2018...itd!!
LUKASQ
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 294
Dołączył(a): 12.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) LUKASQ » 25.02.2021 16:25

lesko77 napisał(a):W ubiegłym roku mimo ograniczeń udało się wypocząć w ciepłej Chorwacji - wybór padł na Orebić.

Wiem że to nie temat na tej grupie ale jak podobał się Wam Orebić ? Plusy minusy ?
sossna
Globtroter
Posty: 59
Dołączył(a): 05.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) sossna » 26.02.2021 00:45

VONPLES napisał(a):sossna....Do wody bardzo blisko ....taka mała "dzika" plaża w dół ulicy i po schodkach a do plaży północnej jakieś 200 m.....poczytaj starsze wątki Podaca 2020...2019...2018...itd!!

Czytam, czytam pilnie :D Będę pewnie dopytywać, co i gdzie najlepiej zjeść (wyczytałam coś o sałatce z ośmiornicy, bosko), żeby najbliższe miesiące móc spędzić planując wakacyjne przyjemności :D
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone