Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Nasze małe biuro podróży- Środkowa Dalmacja

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mchrob
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mchrob » 13.04.2021 18:10

Ja też dziękuję Ci za Twoją relację, miło było uczestniczyć w wycieczce zorganizowanej przez Wasze Biuro. Do zobaczenia na kolejnych ścieżkach :papa:
Katerina
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 13.04.2021 19:12

Błędne Skały na koniec...idealne miejsce - ja zawsze chodzę jak błędna jeszcze dwa tygodnie po powrocie z Cro :lol:
Dzięki za relację - na pewno jest wyjątkowa, bo pandemiczna, a w dodatku sama powiedziałaś,że to Wasze najlepsze wakacje :D
Było bardzo aktywnie - dużo wycieczek i chodzenia po miejscach, które znam dobrze ze zdjęć i opisów, ale w nich nie byłam. Brawo Wy 8)
Pół roku pisałaś, powiadasz... :nice: To co ja mam powiedzieć :oops: :oczko_usmiech:
Bardzo dobrze, że pół roku, było co czytać w najtrudniejszych - jesienno - zimowych miesiącach :D

Oby tegoroczne wakacje były jeszcze wspanialsze :papa:
megidh
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) megidh » 13.04.2021 20:49

Pół roku to wcale nie jest tak długo (moja relacja też się ciągnie dosyć ślamazarnie).

Dziękuję za fajną relację, dzięki której mogłam nie tylko powspominać nasze pobyty w Chorwacji, ale także zobaczyć coś nowego.
Bardzo przyjemnie było podróżować z taką przemiłą rodzinką.

PS. Jak Wam się spodobały Błędne Skały to następnym razem polecam odwiedzić sąsiadujący z nimi Szczeliniec. Na mnie zrobił on większe wrażenie niż Błędne Skały. O istnieniu tych dwóch wspaniałych miejsc dowiedziałam się bardzo dawno temu podczas lektury książki "Boczne drogi" (napisanej przez moją ulubioną autorkę Joannę Chmielewską), która akcja toczy się między innymi w tych okolicach.
pomorzanka zachodnia
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) pomorzanka zachodnia » 18.04.2021 21:07

Kapitańska Baba napisał(a):Kochana - relacja szła Ci bardzo dobrze a ja z uśmiechem czytałam każdy odcinek :idea: Tym bardziej, że pokazywałaś miejsca nie odwiedzone przez nas. Wycieczka do pochmurnego Supetaru też była całkowicie w moim klimacie - w końcu tylko takie dni tam spędzam - deszczowe albo wietrzne :mrgreen:
A Góry Stołowe - jej, ileż lat temu tam byliśmy 8O W ubiegłym tysiącleciu 8O 8O 8O Więc tym bardziej z radością przypomniałam sobie odwiedzony kiedys szlak :hearts:

Dzięki za każdy odcinek, za super zdjecia i Wasze uśmiechy i do zobaczenia mam nadzieje wkrótce w tegorocznej Twojej opowieści :papa: :papa: :papa:

Dzięki, Beatko. Cieszę się, że podobało. My w Górach Stołowych byliśmy pierwszy raz, ale może jeszcze wrócimy :D .

mchrob napisał(a):Ja też dziękuję Ci za Twoją relację, miło było uczestniczyć w wycieczce zorganizowanej przez Wasze Biuro. Do zobaczenia na kolejnych ścieżkach :papa:

Biuro poleca się na przyszłość :papa: .

Katerina napisał(a):Błędne Skały na koniec...idealne miejsce - ja zawsze chodzę jak błędna jeszcze dwa tygodnie po powrocie z Cro :lol:
Dzięki za relację - na pewno jest wyjątkowa, bo pandemiczna, a w dodatku sama powiedziałaś,że to Wasze najlepsze wakacje :D
Było bardzo aktywnie - dużo wycieczek i chodzenia po miejscach, które znam dobrze ze zdjęć i opisów, ale w nich nie byłam. Brawo Wy 8)
Pół roku pisałaś, powiadasz... :nice: To co ja mam powiedzieć :oops: :oczko_usmiech:
Bardzo dobrze, że pół roku, było co czytać w najtrudniejszych - jesienno - zimowych miesiącach :D

Oby tegoroczne wakacje były jeszcze wspanialsze :papa:

Wakacje faktycznie były jednymi z najlepszych, ale... z perspektywy czasu pobyt w Zadarze jawi mi się jako coś absolutnie cudnego i niepowtarzalnego. Po pierwsze dlatego, że pierwszy raz w Chorwacji, a po drugie: wtedy było tak normalnie :!: :cry: Po ponad roku życia z tą koszmarną pandemią moja tęsknota za normalnością jest niewyobrażalna. A przez mój zawód nawet na jeden dzień nie da się o niej nie myśleć, odpocząć. To dlatego w swojej relacji nie miałam ochoty do pandemii się odnosić :| No i ciężko było pisać systematycznie i szybko :wink:

megidh napisał(a):Pół roku to wcale nie jest tak długo (moja relacja też się ciągnie dosyć ślamazarnie).

Dziękuję za fajną relację, dzięki której mogłam nie tylko powspominać nasze pobyty w Chorwacji, ale także zobaczyć coś nowego.
Bardzo przyjemnie było podróżować z taką przemiłą rodzinką.

PS. Jak Wam się spodobały Błędne Skały to następnym razem polecam odwiedzić sąsiadujący z nimi Szczeliniec. Na mnie zrobił on większe wrażenie niż Błędne Skały. O istnieniu tych dwóch wspaniałych miejsc dowiedziałam się bardzo dawno temu podczas lektury książki "Boczne drogi" (napisanej przez moją ulubioną autorkę Joannę Chmielewską), która akcja toczy się między innymi w tych okolicach.

Bardzo mi miło, że mogłam Cię tu gościć. O Szczelińcu na pewno nie zapomnę w najbliższym czasie :) . "Bocznych dróg" właśnie nie czytałam, pewnie nie ma ich mojej bibliotece :wink: , ale będę musiała poszukać. :)
piotrf
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 25.04.2021 09:42

Bardzo dziękuję za możliwość podróżowania z Waszym biurem , to była dla mnie czysta przyjemność i już cieszę się na tegoroczną wyprawę ( wyprawy :?: ) i oczywiście relację z niej :D
Pandemia - cóż , po pierwsze wymusza na nas zmianę zachowania , po drugie - ogranicza , ale tym większą wartość mają relacje z podróży pomimo niej :idea:

Bardzo lubię Błędne Skały , również jesienią ubiegłego roku je odwiedziliśmy

IMG_5032.jpg

pomorzanka zachodnia napisał(a):My w Górach Stołowych byliśmy pierwszy raz, ale może jeszcze wrócimy :D .

Moim zdaniem warto . Cały dolny Śląsk ma do zaoferowania mnóstwo ciekawych miejsc , wystarczy ich na wiele wypraw , a Szczeliniec Wielki również do tej listy należy

IMG_4985.jpg

IMG_4983.jpg

IMG_4980.jpg

Jeszcze raz dziękuję , życzę normalności w otaczającym nas świecie i wielu wspaniałych wakacyjnych wypraw

Pozdrawiam
Piotr
pomorzanka zachodnia
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) pomorzanka zachodnia » 28.04.2021 20:48

Dzięki za piękne jesienne zdjęcia i za życzenia. Zastanawiam się nad Szczelińcem czyli znów ostatnim noclegiem w drodze powrotnej w Kotlinie Kłodzkiej. A już na pewno na Dolnym Śląsku :D .
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Nasze małe biuro podróży- Środkowa Dalmacja - strona 16
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2021