Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Małe i duże bałkańskie podróże :-)

Do Grecji przynależy około 2500 wysp, ale tylko nieco ponad 150 jest zamieszkana przez ludzi. Grecja słynie z produkcji marmuru, który jest eksportowany do innych państw. Grecja posiada aż 45 lotnisk. Językiem greckim posługiwano się już cztery tysiące lat temu - to jeden z najstarszych języków w Europie.
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12172
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 11.09.2021 10:58

tony montana napisał(a):... gdzie Wy?

No właśnie.

pzdr :wink:
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12744
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 09.10.2021 21:34

Hmmmm... Zaczęłam się poważnie niepokoić. Cóż może być przyczyną Waszego milczenia? Minął wrzesień, październik zbliża się do połów, a tu :roll: żadnej relacji z Waszych fantastycznych wypraw! Przestaliście lubić :wink: swoich wiernych czytelników? No bo nawet wolę nie myśleć o tym, że przyczyny milczenia mogą być :? znacznie gorsze.. .

..
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10882
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 10.10.2021 07:59

Chętnie bym posłuchał coś o trasie Caddiego, bo Grecja autem za pasem, a u Was zawsze jakieś szczególiki były.
No i cała reszta też oczywiście :D
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 14.11.2021 20:25

Martwi mnie cisza w tym wątku ... :(
ruzica
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1808
Dołączył(a): 27.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruzica » 14.11.2021 20:33

mysza73 napisał(a):Martwi mnie cisza w tym wątku ... :(


Mnie też i to od dłuższego czasu :(
megidh
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4696
Dołączył(a): 03.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) megidh » 14.11.2021 20:46

ruzica napisał(a):
mysza73 napisał(a):Martwi mnie cisza w tym wątku ... :(


Mnie też i to od dłuższego czasu :(

Też się martwię.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 08.12.2021 11:32

Ja jestem cały czas w kontakcie z Pawłem :D i u niego wszystko w porządku, żyje, podróżuje i ma się dobrze...

Zostałam upoważniona do przekazania w jego imieniu informacji, że ze względu na zmiany w życiu kontynuacji jego wątków nie będzie.... czego osobiście bardzo żałuję :( .
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12744
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 08.12.2021 11:50

Szkoda, że :? nie chce się z nami dzielić przygodami. Ale najważniejsze, że wszystko w porządku :D
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 08.12.2021 11:54

Dobrze, że chociaż wszysko ok ...
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10882
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 08.12.2021 19:38

piekara114 napisał(a):Ja jestem cały czas w kontakcie z Pawłem :D i u niego wszystko w porządku, żyje, podróżuje i ma się dobrze...

Zostałam upoważniona do przekazania w jego imieniu informacji, że ze względu na zmiany w życiu kontynuacji jego wątków nie będzie.... czego osobiście bardzo żałuję :( .


Dzięki, szkoda, choć w pewnym sensie to rozumiem, bo u mnie również wiele się dzieje i na razie nie mogę 'zrobić więcej' na forum, a bardzo bym chciał.
kmichal
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8459
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmichal » 08.12.2021 20:29

piekara114 napisał(a):u niego wszystko w porządku, żyje, podróżuje i ma się dobrze...


... no to dobre wieści ... :) ...

piekara114 napisał(a):ze względu na zmiany w życiu kontynuacji jego wątków nie będzie.... czego osobiście bardzo żałuję .


... bardzo będę tęsknił za jego wakacyjnymi opowieściami ... :roll: ...
Pozdrawiam.
megidh
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4696
Dołączył(a): 03.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) megidh » 08.12.2021 20:55

piekara114 napisał(a):Ja jestem cały czas w kontakcie z Pawłem :D i u niego wszystko w porządku, żyje, podróżuje i ma się dobrze...

Zostałam upoważniona do przekazania w jego imieniu informacji, że ze względu na zmiany w życiu kontynuacji jego wątków nie będzie.... czego osobiście bardzo żałuję :( .

Dzięki za przekazanie wiadomości od Pawła.
Szkoda, że nie będzie kontynuacji jego wątków :( .
Ale może rozpocznie nowe relacje z podróży, które nastąpiły po zmianach w jego życiu.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 08.12.2021 21:36

megidh napisał(a):Ale może rozpocznie nowe relacje z podróży, które nastąpiły po zmianach w jego życiu.
Na to raczej nie ma co liczyć... Paweł pisał mi, że prawie wcale nie zagląda na żadne fora, stąd nie-osobiście przekazuje informacje co do swoich wątków...
wawerek
Croentuzjasta
Posty: 205
Dołączył(a): 10.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wawerek » 08.12.2021 22:00

Najpopularniejszy na tym forum Kulka i cisza....

Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 14.01.2022 23:45 przez wawerek, łącznie edytowano 1 raz
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 30.12.2021 22:33

Dobry wieczór WSZYSTKIM :oops: zaglądającym tutaj i tym którzy zostawili swoje komentarze... Dziękuję, to bardzo miłe.
Tak, nie było mnie na forum bardzo długo, jednak z powodu kończącego się roku zajrzałem by złożyć Wam życzenia Noworoczne.

Życzę Wam przede wszystkim ZDROWEGO Nowego 2022 Roku, pełnego wspaniałych podróży, odkrywania nieznanych miejsc i lądów, realizacji zamierzeń, planów i marzeń. Oby wszystko się udawało, fortuna się uśmiechała, koła Waszych pojazdów (czy też skrzydła samolotów :) ) zawsze dotarły tam gdzie odnajdziecie kawałek swojego małego Szczęścia....

Parę słów o mnie...prawdę mówiąc trochę brakowało mi forum, zwłaszcza w ostatnim czasie. Myślę że będę tutaj czasem zaglądać...sprawdzę co u Was, jakie przygody stały się Waszym udziałem. Nie wiem czy będę się udzielać aktywnie tak jak do tej pory :roll: , jeśli już to nie w tym wątku, raczej w Waszych zostawię jakiś komentarz, przeczytam coś ciekawego, znajdę jakąś inspirację. Nadrobię w miarę możliwości to co mnie ominęło a co szczególnie by mnie interesowało.
Poza tym jest tak jak napisała powyżej na moją prośbę Beata...żyję, podróżuję i jakoś tam się mam :roll: . W tym roku udało się odwiedzić trochę miejsc w naszym kraju, nad morzem i na Lubelszczyźnie, poza tym była też "tużprzedsezonowa" upalna (dzika :) ) Chorwacja a także dość kapryśna wrześniowa Grecja, lądowa i wyspiarska. A co przyniesie ten rok - czas pokaże.

Pozdrawiam Wszystkich :) , Paweł
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Grecja - Ελλάδα



cron
Małe i duże bałkańskie podróże :-) - strona 739
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone