Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

NA OBCASACH przez Vis Pelješac i Brač

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 22.02.2018 11:39

CROnikiCROpka napisał(a):
Marsallah napisał(a):w odniesieniu do Peljeszczaka chyba nabawiłem się jaskry analnej - nie widzę swojej dupy na półwyspie :mrgreen:


Muszę zapamiętać to stwierdzenie :lol: :lol: :lol:

Hhehee :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Stwierdzenie bardzo ciekawe ;) Też je muszę zapamiętać :D
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 22.02.2018 11:43

Katerina napisał(a):A ja się spodziewałam,że zechcesz zapamiętać jakie tajemnice skrywa jaskinia Illirów :mrgreen: :mrgreen:

Kapitan wczoraj już liczył odległości do tej jaskini ale strasznie daleko mu wyszło, piechotą nie bardzo da radę :cry:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5004
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 22.02.2018 11:45

Abakus68
Nie po to pod orzechową łupiną łba dojrzewa cudnie poskręcany, wyszyty zakamarkami mózg, by nie pozwalać mu za życia zajść "pleśnią" wszystkich widoków, zapachów, dźwięków, wspomnień i przemyśleń... Ja tam mogę "spleśnieć" do cna...


Marsallah
w odniesieniu do Peljeszczaka chyba nabawiłem się jaskry analnej - nie widzę swojej dupy na półwyspie :mrgreen:


Poezja i medycyna , normalnie :lol: :mrgreen:

Był w literaturze barokowej taki nurt - turpizm :wink: Tak mi się skojarzyło wszystko razem :lol:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5004
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 22.02.2018 13:49

gusia-s
Katerina: Ja tam lubię podjechać do baru na plaży, zamówić zacne przekąski (o nich też jeszcze będzie), popatrzeć na pięknych, wysportowanych ludzi

A jakby tak doprecyzować ... to jakiej pci :?: :mrgreen:


Obojga płci - jak artysta :wink: (ale ze wskazaniem na..silną płeć)

beatabm
Kapitan wczoraj już liczył odległości do tej jaskini ale strasznie daleko mu wyszło, piechotą nie bardzo da radę


Ja dałam radę z chorą nogą :) Kapitan wygląda na takiego ,co może :wink:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 22.02.2018 13:54

Katerina napisał(a):beatabm
Kapitan wczoraj już liczył odległości do tej jaskini ale strasznie daleko mu wyszło, piechotą nie bardzo da radę


Ja dałam radę z chorą nogą :) Kapitan wygląda na takiego ,co może :wink:

Musielibyśmy ruszać z zatoki Loviste z buta, nie będzie daleko??
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5004
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 22.02.2018 14:08

beatabm napisał(a):
Katerina napisał(a):beatabm
Kapitan wczoraj już liczył odległości do tej jaskini ale strasznie daleko mu wyszło, piechotą nie bardzo da radę


Ja dałam radę z chorą nogą :) Kapitan wygląda na takiego ,co może :wink:

Musielibyśmy ruszać z zatoki Loviste z buta, nie będzie daleko??


:oops: :oops: Zapomniałam,że jachtem nie podpłyniecie do podnóża tych gór :mrgreen:
Policzyłam i wyszło mi w lini prostej do Nakovany mielibyście około 12km...
.... ale niestety pod górę :roll:
A potem jeszcze wspinaczka do jaskini - około 0,5h.
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 22.02.2018 15:34

beatabm napisał(a):Kapitan wczoraj już liczył odległości do tej jaskini ale strasznie daleko mu wyszło, piechotą nie bardzo da radę :cry:
Katerina napisał(a):Ja dałam radę z chorą nogą :) Kapitan wygląda na takiego ,co może :wink:
beatabm napisał(a): Musielibyśmy ruszać z zatoki Loviste z buta, nie będzie daleko??
Katerina napisał(a):Policzyłam i wyszło mi w lini prostej do Nakovany mielibyście około 12km...
.... ale niestety pod górę :roll:
A potem jeszcze wspinaczka do jaskini - około 0,5h.
12 km w obie strony. Podejście od Loviste do Nakovana ponad 5 km główną droga bez pobocza :? Przewyższenie prawie 300 m w górę. Tam i spowrotem z jaskinią min. 4 h, sporo ... bo to o 4 h mniej na jachcie.
Kapitańska, Wy musicie po prostu jechać na normalne lądowe wakacje jak normalni ludzie to robią :mrgreen:
Ostatnio edytowano 22.02.2018 15:38 przez gusia-s, łącznie edytowano 2 razy
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 22.02.2018 15:35

Katerina napisał(a): :oops: :oops: Zapomniałam,że jachtem nie podpłyniecie do podnóża tych gór :mrgreen:
Policzyłam i wyszło mi w lini prostej do Nakovany mielibyście około 12km...
.... ale niestety pod górę :roll:
A potem jeszcze wspinaczka do jaskini - około 0,5h.

12 w jedną, 12 w drugą, nici z oglądania chu.....jaskini :roll: :mrgreen:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 22.02.2018 15:36

gusia-s napisał(a):Kapitańska, Wy musicie po prostu jechać na normalne lądowe wakacje jak normalni ludzie to robią :mrgreen:

Kobieto, czy Ty oszalałaś? My na lądowych wakacjach????? 8O 8O 8O 8O 8O
To niewykonalne :roll: :roll: :roll: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 22.02.2018 15:46

beatabm napisał(a):
gusia-s napisał(a):Kapitańska, Wy musicie po prostu jechać na normalne lądowe wakacje jak normalni ludzie to robią :mrgreen:

Kobieto, czy Ty oszalałaś? My na lądowych wakacjach????? 8O 8O 8O 8O 8O
To niewykonalne :roll: :roll: :roll: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Taki żarcik a co :oczko_usmiech:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 22.02.2018 19:36

Katerina napisał(a): :oops: :oops: Zapomniałam,że jachtem nie podpłyniecie do podnóża tych gór :mrgreen:
Policzyłam i wyszło mi w lini prostej do Nakovany mielibyście około 12km...
.... ale niestety pod górę :roll:
A potem jeszcze wspinaczka do jaskini - około 0,5h.

Tak sobie teraz pomyślałam....skoro Doktor katamaranem po Świętoduskiej w Lublinie pływa to i do jaskini jachtem da radę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 22.02.2018 22:25

Katerina napisał(a):Abakus68
Nie po to pod orzechową łupiną łba dojrzewa cudnie poskręcany, wyszyty zakamarkami mózg, by nie pozwalać mu za życia zajść "pleśnią" wszystkich widoków, zapachów, dźwięków, wspomnień i przemyśleń... Ja tam mogę "spleśnieć" do cna...


Marsallah
w odniesieniu do Peljeszczaka chyba nabawiłem się jaskry analnej - nie widzę swojej dupy na półwyspie :mrgreen:


Poezja i medycyna , normalnie :lol: :mrgreen:


A precyzyjniej prokto-neurologia :oczko_usmiech:


Katerina napisał(a):Był w literaturze barokowej taki nurt - turpizm :wink: Tak mi się skojarzyło wszystko razem :lol:
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4910
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 22.02.2018 23:09

Fajna ta trasa na Vela Prapratna 8)
Na plaży przy campie byłem kilka razy,kilka razy też zbierałem się na dojechanie tam...
Przenajpiekniejsza moja- niczym ta Ewa z Edenu,za każdym razem skusiła mnie owocowymeliksiremjakimśtam... :roll: :wink:
"-Zostań tu z nami -w cieniu palm napijemy się wina.
Tam na pewno kiepski szuter,jeszcze opony uszkodzisz..."
Jak widzę twoje fotki 8) to,tamte wina kwaśno wspominam... :twisted: :mrgreen:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5004
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 23.02.2018 17:45

beatabm napisał(a):
Katerina napisał(a): :oops: :oops: Zapomniałam,że jachtem nie podpłyniecie do podnóża tych gór :mrgreen:
Policzyłam i wyszło mi w lini prostej do Nakovany mielibyście około 12km...
.... ale niestety pod górę :roll:
A potem jeszcze wspinaczka do jaskini - około 0,5h.

12 w jedną, 12 w drugą, nici z oglądania chu.....jaskini :roll: :mrgreen:


Możecie złapać stopa z Lovište :idea: - tam jest kemping - na pewno ktoś będzie się przyczepką jakąś wybierał w teren, to zabrałby Załogę :roll: ..A z powrotem macie z górki :wink:

tomekkulach
medycyna , normalnie :lol: :mrgreen:



A precyzyjniej prokto-neurologia :oczko_usmiech:


:mrgreen: W punkt :)

CROberto
Przenajpiekniejsza moja- niczym ta Ewa z Edenu,za każdym razem skusiła mnie owocowymeliksiremjakimśtam... :roll: :wink:
"-Zostań tu z nami -w cieniu palm napijemy się wina.


Następnym razem musisz mówić w takiej sytuacji, że tam dokąd chcesz Ją zabrać będzie ambrozję prosto z krzaka spijać, i w mleku oślic kąpać :oczko_usmiech: (mam takie podejrzenie,że tam osły się pasą, ale ktoś tu na forum twierdzi,że byki widział na plaży Jezero)
Fajnie,że wpadłeś :papa:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 23.02.2018 22:08

Właśnie przeczytałam naszej Margot Twoją relacje z Queen. Prawie się popłakaliśmy ze śmiechu :mrgreen:
Pijemy Cyca, Twoje zdrowie :mrgreen:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
NA OBCASACH przez Vis Pelješac i Brač - strona 69
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone