Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Montenegro 2008 - relacja

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
Ela50
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ela50 » 16.11.2008 19:23

dianka napisał(a):anjas nie bałam się, lubie jak mi troche adrenalinka podskakuje ;) ale moja mama która ma troche lęk wysokości nie mogła patrzez przez okno ;]
SoftRM mieliśmy jeden pokój z 3 łóżkami i łazienke, nic sami nie gotowaliśmy także kuchnia nam nie była potrzebna, a wode na kawe gotowaliśmy na dole w kuchni. Taras mieliśmy jeden na 2 pokoje. Płaciliśmy 45euro za pokój za noc


Dianka. Bardzo proszę, podaj coś więcej na temat cen produktów spożywczych, paliwa i innych codziennego użytku.
Czy dostępne są bankomaty, by wybierać pieniądze, czy trzeba wieźć ( o zgrozo ) gotówkę ze sobą.
A czy masz namiary na tą kwaterę, w której mieszkałaś, my nigdy nie jeździmy w ciemno i chciałabym zrobić jakąś rezerwację na przyszłe lato.
Czy były tam apartamenty z aneksem kuchennym?
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 17.11.2008 10:13

dianka napisał(a):Obrazek
Jakaś śliczna roślinka w Barze. Może ktoś wie jak się nazywa?

Tak kwitną kapary
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.11.2008 10:40

Kwitnący kapar i nie tylko :lol:
dianka
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 06.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dianka » 19.11.2008 20:49

Ela50 napisał(a):
dianka napisał(a):anjas nie bałam się, lubie jak mi troche adrenalinka podskakuje ;) ale moja mama która ma troche lęk wysokości nie mogła patrzez przez okno ;]
SoftRM mieliśmy jeden pokój z 3 łóżkami i łazienke, nic sami nie gotowaliśmy także kuchnia nam nie była potrzebna, a wode na kawe gotowaliśmy na dole w kuchni. Taras mieliśmy jeden na 2 pokoje. Płaciliśmy 45euro za pokój za noc


Dianka. Bardzo proszę, podaj coś więcej na temat cen produktów spożywczych, paliwa i innych codziennego użytku.
Czy dostępne są bankomaty, by wybierać pieniądze, czy trzeba wieźć ( o zgrozo ) gotówkę ze sobą.
A czy masz namiary na tą kwaterę, w której mieszkałaś, my nigdy nie jeździmy w ciemno i chciałabym zrobić jakąś rezerwację na przyszłe lato.
Czy były tam apartamenty z aneksem kuchennym?

Produkty troche tańsze niż u nas, tylko mam wrażenie, że napoje były ciut droższe ;) Mieliśmy gotówke ze sobą i nie kożystaliśmy z bankomatu więc nie wie jak z tym jest. Nie mam żadnych namiarów na tą kwatere oprócz e-maila syna właściciela ;) ale raczej tak nie zarezerwujesz kwatery ;] Nie było apartamentów z aneksem kuchennym.
Poprzednia strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
Montenegro 2008 - relacja - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone