Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Issa Mia! Here We Go Again! (oraz Montenegro i Sarajewo)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bbee88
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 266
Dołączył(a): 13.04.2023

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bbee88 » 16.01.2024 11:38

Dzięki za super relację! Sama przyjemność przemierzać z Tobą kajakiem Jezioro Szkoderskie i Adriatyk oraz spacerować po Sarajewie :)
Mam nadzieję, że już wyzdrowiałaś :) Ja za to ze zdrowiem poległam trochę...
Co do kawy też jej nie piję raczej. Czasem do towarzystwa z mężem w weekendy piję pół filiżanki, ale tylko z kafeterki lub ekspresu :D Za to herbaty piję morze, jedną za drugą.

Jak widzę Waszą powrotną podróż to Wam mega zazdroszczę tej bliskości do południowej granicy Polski! :jezykukos:
majkik75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2208
Dołączył(a): 25.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) majkik75 » 16.01.2024 13:01

Bardzo dziękuję Ci za relację i za poświęcony czas :proszedzieki: Jak zwykle super :hearts:

pozdrawiam, Michał :papa:
Kasia i Krzyś
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1080
Dołączył(a): 15.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasia i Krzyś » 16.01.2024 16:15

Dzięki za relację. Zwłaszcza Sarajewo było mi miło odwiedzić Twoimi oczami.

Zazdroszczę zimowego Splitu i okolic (szkoda, że nie będzie relacji, ale rozumiem, jak dużo czasu i zaangażownia Cię to kosztuje), od kilku lat chodzi mi po głowie taki wypad. Nie znoszę śniegu, zwłaszcza w mieście, nie jeżdżę na nartach, więc może to będzie nasz sposób na ferie szkolne, pierwsze już za dwa lata :cojest:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14802
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 17.01.2024 20:07

megidh napisał(a):Dzięki za kolejną wspaniałą relację, bardzo dokładną i dla tych, którzy będą chcieli skorzystać z Waszych doświadczeń, lepszą od przewodników. Od jakiegoś czasu stwierdzam, że relacje forumowe są dużo lepsze, niż najlepsze, polecane przewodniki, w których może i jest sporo informacji, ale są one bardzo pobieżne, bez interesujących szczegółów. A ponadto forumowe relacje przewyższają przewodniki tym, że zawsze można dopytać autora o jakieś szczegóły.

Od dawna już nie kupuję przewodników :) Dzięki za obecność :D

Nefer napisał(a):
maslinka napisał(a):Co będzie później, zobaczymy ;)

Oczywiście, będziemy czekać, co przyniesie przyszlość :D.

:mg:

empire13 napisał(a):Jak zwykle fajnie się czytało.
Vis jak zawsze cudowny.

Vis idealnie nadaje się na leniwe wakacje na wodzie i w wodzie 8)

morgana napisał(a):Również bardzo dziękuję - to była bardzo przyjemna podróż :hearts: .
Szczególnie sarajevska część, ale nie tylko, oczywiście.

Sarajewska część była bardzo krótka, ale rozciągnęłam ją w czasie ;)

ZytaS napisał(a):Czytałam dwa razy, podzielam zdanie, sprawia wrażenie, jakby się tam było

Kolejna rekomendacja :idea: Dzięki!

Bbee88 napisał(a):Mam nadzieję, że już wyzdrowiałaś :)

Tak, od poniedziałku jestem w pracy i dlatego nie mam na nic czasu...

Bbee88 napisał(a):Ja za to ze zdrowiem poległam trochę...

Zdrówka! :cmok:

Bbee88 napisał(a):Jak widzę Waszą powrotną podróż to Wam mega zazdroszczę tej bliskości do południowej granicy Polski! :jezykukos:

Fakt, z tym mamy dobrze :mg:

majkik75 napisał(a):Bardzo dziękuję Ci za relację i za poświęcony czas :proszedzieki: Jak zwykle super :hearts:

Cieszę się, że Ci się podobało :D

Kasia i Krzyś napisał(a):Zazdroszczę zimowego Splitu i okolic (szkoda, że nie będzie relacji, ale rozumiem, jak dużo czasu i zaangażownia Cię to kosztuje), od kilku lat chodzi mi po głowie taki wypad. Nie znoszę śniegu, zwłaszcza w mieście, nie jeżdżę na nartach, więc może to będzie nasz sposób na ferie szkolne, pierwsze już za dwa lata :cojest:

Na razie w pracy mam jeden z trzech najgorszych okresów w roku... Później - zobaczymy ;)

Jeśli nic Cię z zimą nie łączy ;), to tylko bardziej południowe kierunki :D
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 18.01.2024 10:46

Dziękuję za całą relację ale szczególnie za Twoją atrakcję numer 1 bo dla mnie też była NAJ ze wszystkiego co pokazałaś :hearts:
Klimat tego jeziora - roślinność, ptaki, widoki - absolutnie piękny!
Mam nadzieję, że jeszcze tam wrócisz a ja razem z Tobą w kolejnej relacji :cmok:
crooopka
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 01.10.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) crooopka » 18.01.2024 17:39

Piękna to była podróż... i relacja :hearts:

Być może znajdziesz kiedyś czas i chęci aby przybliżyć nam (około)sylwestrową Chorwację? :proszedzieki: Sama chciałabym zorganizować taki wyjazd, ale moja druga połówka kręci nosem...
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13781
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 18.01.2024 21:30

Aga, dzięki za kolejną (którą to już) super wspaniałą relację. Skadarsko i Sarajewo to są jednak miejsca, ktore muszę odwiedzić

APA, IPA - lubuję się i próbuje różnych browarów lokalnych - mamy dwa takie sklepy z bogatą ofertą

hejka! :)
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14802
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 19.01.2024 21:35

Kapitańska Baba napisał(a):Dziękuję za całą relację ale szczególnie za Twoją atrakcję numer 1 bo dla mnie też była NAJ ze wszystkiego co pokazałaś :hearts:
Klimat tego jeziora - roślinność, ptaki, widoki - absolutnie piękny!
Mam nadzieję, że jeszcze tam wrócisz a ja razem z Tobą w kolejnej relacji :cmok:

W tym roku tam raczej nie wrócimy, ale myślę, że za parę lat będzie trzeba ;) :mg:
Dzięki za obecność :D

crooopka napisał(a):Być może znajdziesz kiedyś czas i chęci aby przybliżyć nam (około)sylwestrową Chorwację? :proszedzieki: Sama chciałabym zorganizować taki wyjazd, ale moja druga połówka kręci nosem...

W naszym przypadku to był pomysł mojego męża. Nie sądziłam, że będzie mu się chciało jechać tak daleko tylko na tydzień ;) (Zawsze jeździmy do Cro na minimum 3 tygodnie :mg:) Zaskoczył mnie, bo zazwyczaj ja jestem od szalonych pomysłów :mg:

tony montana napisał(a):Aga, dzięki za kolejną (którą to już) super wspaniałą relację. Skadarsko i Sarajewo to są jednak miejsca, ktore muszę odwiedzić

Serdecznie Ci polecam :D

A relacja dziewiętnasta :bojesie:, z Chorwacji, tych pozostałych nie liczę ;) Z CROrelacjami jest łatwiej, bo wiem, że nie napisałam tylko z pierwszego wyjazdu (w 2006 roku) i z tego ostatniego, grudniowego ;) :mg:
AgaGy
Odkrywca
Posty: 63
Dołączył(a): 14.06.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) AgaGy » 19.01.2024 22:30

Ja też dziękuję za relację. Nie komentowałam co prawda, ale czytałam na bieżąco. Zresztą od dawna, bo bardzo lubię Twoje relacje i jeszcze kilku użytkowników. :tak:
lawenda80
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 164
Dołączył(a): 12.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) lawenda80 » 20.01.2024 14:16

Dziękuję za relacje .Bardzo się przyda na czerwcowy Vis :hearts: Notatki zrobiłam.Fajnie opisane okolice Oključnej i Pritiscina idealnie bo chcemy właśnie się tam wybrać .Twoja relacja idealnie wpisała się w nasze plany tegoroczne .Coś czuję ,że wyspa Vis będzie dużą konkurencją dla otok Hvar :hut: Sarajewo niesamowite miasto jak i cała Bośnia .Miałam okazję dwa dni być w Sarajewie .Mam piękne wspomnienia :serduszka:
pomorzanka zachodnia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1454
Dołączył(a): 18.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) pomorzanka zachodnia » 20.01.2024 18:41

Oczywiście ja też dziękuję za wspaniałą relację :hearts:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14802
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 21.01.2024 14:16

AgaGy napisał(a):Ja też dziękuję za relację. Nie komentowałam co prawda, ale czytałam na bieżąco. Zresztą od dawna, bo bardzo lubię Twoje relacje i jeszcze kilku użytkowników. :tak:

Dzięki za miłe słowa :)

lawenda80 napisał(a):Dziękuję za relacje .Bardzo się przyda na czerwcowy Vis :hearts: Notatki zrobiłam.Fajnie opisane okolice Oključnej i Pritiscina idealnie bo chcemy właśnie się tam wybrać .Twoja relacja idealnie wpisała się w nasze plany tegoroczne .Coś czuję ,że wyspa Vis będzie dużą konkurencją dla otok Hvar :hut:

Oj, zdecydowanie jest! :D Zavisujecie się kompletnie :mg:

lawenda80 napisał(a):Sarajewo niesamowite miasto jak i cała Bośnia .Miałam okazję dwa dni być w Sarajewie .Mam piękne wspomnienia :serduszka:

To prawda, cała BiH jest świetna! Trochę egzotyczna, trochę swojska ;)

pomorzanka zachodnia napisał(a):Oczywiście ja też dziękuję za wspaniałą relację :hearts:

Kamilla, dzięki za obecność! :D

Wczoraj (wreszcie! rekordowo późno) rozpoczęliśmy sezon narciarski - w moich ulubionych czeskich Jesenikach, na Ramzovej :D

2024-01-20-11h29m00.JPG

2024-01-20-12h04m52.jpg

2024-01-20-13h47m04.JPG

2024-01-20-14h38m15.jpg


Pogoda piękna, ale warunki dość trudne - bardzo twardo, a miejscami lodowo :? Trzeba sobie radzić ;)
Mam nadzieję na długą zimę :jezykukos:, a potem niech od raz przyjdzie lato :mg: Lubię "konkretne" pory roku, za tymi przejściowymi (wiosna, jesień) nie przepadam, chociaż oczywiście mają swoje zalety 8)

:papa:
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12745
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 28.01.2024 19:28

Dzięki z świetną (jak zwykle 8) wakacyjną relację, liczę na to, że kiedyś wrócę do niej po inspiracje :). Póki co, moja Gocha z rodziną mają w zamiarze w tym roku kolejny wypad w te strony :), na razie jednak jeszcze nie przystąpili do planowania, jakie konkretnie miejsca odwiedzić. Może to będą któreś z Twoich?
wiola2012
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2497
Dołączył(a): 26.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiola2012 » 28.01.2024 20:40

Chyba te wakacje nie były aż tak krótkie :), dużo zobaczyliście i moc wrażeń przywieźliście, a najważniejsze, że potrafisz je opisać i przekazać. Dzięki za relację :tak:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14802
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 05.02.2024 13:11

dangol napisał(a):Dzięki z świetną (jak zwykle 8) wakacyjną relację, liczę na to, że kiedyś wrócę do niej po inspiracje :). Póki co, moja Gocha z rodziną mają w zamiarze w tym roku kolejny wypad w te strony :), na razie jednak jeszcze nie przystąpili do planowania, jakie konkretnie miejsca odwiedzić. Może to będą któreś z Twoich?

Danusiu, dzięki za miłe słowa :)
Polecam Vis :idea: Jeśli Gocha będzie bliżej planowania i pójdzie w tę stronę, śmiało - pytajcie :D

wiola2012 napisał(a):Chyba te wakacje nie były aż tak krótkie :), dużo zobaczyliście i moc wrażeń przywieźliście, a najważniejsze, że potrafisz je opisać i przekazać. Dzięki za relację :tak:

Zdecydowanie zbyt szybko minęły ;) i jednak były krótsze niż poprzednie dwa urlopy :mg: Ale wrażeń mieliśmy moc! :D
Dzięki za obecność! :D

Mnóstwo pięknych doznań dostarczył nam również ubiegły tydzień, który spędziliśmy, szusując po trasach słonecznych Dolomitów 8) :D Było cudnie! :hearts: Garść wspomnień:

2024-01-28-08h38m10.jpg

2024-01-28-10h44m39.jpg

2024-01-29-12h52m16.jpg

2024-01-30-10h10m56.jpg

2024-01-30-11h01m36.jpg

2024-01-30-15h02m14.jpg

2024-01-30-17h32m54.jpg

2024-01-31-10h52m50.jpg

2024-01-31-14h05m29.jpg

2024-02-01-14h46m10.jpg

2024-02-02-07h48m29.JPG

2024-02-02-09h06m13.jpg

2024-02-02-09h23m19.jpg

2024-02-02-09h47m01.jpg

2024-02-02-10h06m57.jpg

2024-02-02-13h18m33.JPG

2024-02-03-14h03m58.jpg


:papa: :papa: :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Issa Mia! Here We Go Again! (oraz Montenegro i Sarajewo) - strona 39
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone