Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Issa Mia! Here We Go Again! (oraz Montenegro i Sarajewo)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bbee88
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 266
Dołączył(a): 13.04.2023

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bbee88 » 05.02.2024 16:27

Przepiękne Dolomity!
Jeszcze nigdy nie widziałam gór zimą na żywo :roll: zawsze "planuje" ale albo kasa albo zdrowie albo auto "się nie zgadza".
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14800
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 05.02.2024 21:45

Bbee88 napisał(a):Przepiękne Dolomity!
Jeszcze nigdy nie widziałam gór zimą na żywo :roll: zawsze "planuje" ale albo kasa albo zdrowie albo auto "się nie zgadza".

Mnie się marzą Dolomity latem. Kontrast zielonej trawy i "białych" skał jest niesamowity. Przynajmniej tak to wyglądało na zdjęciach, które oglądałam ;)

Ze względu na miejsce, w którym mieszkamy, często jesteśmy w górach (polskich, czeskich, słowackich). Zimą zazwyczaj trafia się dużo większa przejrzystość powietrza (a co za tym idzie - widoczność) niż latem :)
W Polsce (szczególnie w czasie ferii) wolę łazikowanie niż jazdę na nartach, czyli w zasadzie stanie w kolejkach :hut:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 05.02.2024 22:05

Ja lubię nasze góry wiosną jak zieleń jest soczysta oraz jesienią - nie ważne czy w mgle czy z kolorowymi liśćmi. I na mniej uczęszczanych trasach, nawet jak są mniej spektakularne widokowo.
Zachęcam na wypad piątek - niedziela np. na 11 listopada, brak tłumów gwarantowane.
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14800
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 06.02.2024 12:19

piekara114 napisał(a):Ja lubię nasze góry wiosną jak zieleń jest soczysta oraz jesienią - nie ważne czy w mgle czy z kolorowymi liśćmi. I na mniej uczęszczanych trasach, nawet jak są mniej spektakularne widokowo.
Zachęcam na wypad piątek - niedziela np. na 11 listopada, brak tłumów gwarantowane.

Złota Polska Jesień jest genialna, szkoda tylko, że trwa tak krótko.
Bratwojciech
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 478
Dołączył(a): 31.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bratwojciech » 09.02.2024 11:50

Region narciarsko wyśmienity. Do tego większa gwarancja dobrej pogody. Niestety w dzisiejszych czasach naturalny śnieg to rarytas.
croktoś
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 66
Dołączył(a): 07.12.2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) croktoś » 12.02.2024 17:16

Dopiero teraz nadrobiłam Twoją relację i jak zwykle nie zawiodłam się!
Przy obecnej aurze miło jest ogrzać się wspominając swoje i podglądając Wasze inspirujące wakacje
:coool:
pomorzanka zachodnia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1454
Dołączył(a): 18.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) pomorzanka zachodnia » 13.02.2024 19:08

Super się patrzy na te zimowe pejzaże bez deszczu błota i chlapy. ;)
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14800
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 16.02.2024 15:28

Bratwojciech napisał(a):Region narciarsko wyśmienity. Do tego większa gwarancja dobrej pogody. Niestety w dzisiejszych czasach naturalny śnieg to rarytas.

Chmury kończyły się na Austrii, tak to zwykle tam wygląda... Ale coś za coś - w Italii śniegu na trasach zdecydowanie mniej niż u północnych sąsiadów.
Za to błękit nieba i widoki - wspaniałe :idea:

croktoś napisał(a):Dopiero teraz nadrobiłam Twoją relację i jak zwykle nie zawiodłam się!
Przy obecnej aurze miło jest ogrzać się wspominając swoje i podglądając Wasze inspirujące wakacje
:coool:

Dzięki za miłe słowa :D

pomorzanka zachodnia napisał(a):Super się patrzy na te zimowe pejzaże bez deszczu błota i chlapy. ;)

Dzisiaj pogoda prawdziwie wiosenna, ale to też nie jest normalne w połowie lutego :|
Wolałabym jeszcze z miesiąc zimy, a potem od razu lato :mg:
zumila
Odkrywca
Posty: 115
Dołączył(a): 03.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) zumila » 26.02.2024 00:31

Jak zwykle świetna relacja. Uwielbiam czytać je w Twoim wykonaniu :)
Co do fobii - do Szkoderskiego za nic bym nie weszła, za dużo tych różnych pływających ... ;)
Pozdrawiam i czekam na kolejną relację :)
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14800
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 26.02.2024 00:52

zumila napisał(a):Jak zwykle świetna relacja. Uwielbiam czytać je w Twoim wykonaniu :)
Co do fobii - do Szkoderskiego za nic bym nie weszła, za dużo tych różnych pływających ... ;)

Dzięki za miłe słowa :D
Z fobiami trudno walczyć, coś na ten temat wiem ;) Akurat węży jakoś bardzo się nie brzydzę, więc nie miałam problemu z wchodzeniem do Jeziora.

zumila napisał(a):Pozdrawiam i czekam na kolejną relację :)

Już jest! :D Zapraszam 8)
zumila
Odkrywca
Posty: 115
Dołączył(a): 03.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) zumila » 26.02.2024 03:17

Węże to pół biedy, ale to zielsko :wymiotuje:
Nowa relacja już na bieżąco :)
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Issa Mia! Here We Go Again! (oraz Montenegro i Sarajewo) - strona 40
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone