Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Moje dziecko chce odwiedzić Triest...

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
Fanka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 734
Dołączył(a): 16.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fanka » 19.08.2014 22:25

Nasza rodzinka lubi na luzie spędzać czas i nie wyrabiamy wielkiej normy w zwiedzaniu. Muzea raczej odpadają, ale kilka ciekawych miejsc odwiedziliśmy. Poniżej kilka zdjęć z telefonu z miejsc odwiedzonych w Trieście . Jak się zrobią dodam jeszcze zdjęcia z aparatu.
Załączniki:
kosciól.jpg
Katedra św. Justyna (Cattedrale di San Giusto) Każda kolumna była innej grubości.
miramare.jpg
Zamek Miramare fragment parku
kosciul justyniana.jpg
Katedra św. Justyna jeszcze raz, jest b. piękna i b. stara
Fanka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 734
Dołączył(a): 16.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fanka » 26.08.2014 21:57

Wielkim plusem Triestu jest stosunkowo mała ilość turystów, nigdzie nie ma tłoku, no może czasami w lodziarni była mała kolejeczka, poniżej kilka migawek Triestu, tym razem z aparatu. A, wiecie jak Słoweńcy mówią na Triest....Trst :)
Załączniki:
F1000001.jpg
F1000003.jpg
F1000004.jpg
F1000006.jpg
F1000005.jpg
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 26.08.2014 23:09

Fanka napisał(a):Wielkim plusem Triestu jest stosunkowo mała ilość turystów, nigdzie nie ma tłoku, no może czasami w lodziarni była mała kolejeczka, poniżej kilka migawek Triestu, tym razem z aparatu. A, wiecie jak Słoweńcy mówią na Triest....Trst :)


No nie wiem, czy nie ma tłoku. 8)
Moim zdaniem tłok na ulicach jest tam niezły, szczególnie koło dworca kolejowego. To jest w końcu duży port i duże miasto.
Faktycznie jest luźniej na starym mieście.
Lodziarnie są tam zarąbiste :D :D :D
Fanka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 734
Dołączył(a): 16.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fanka » 26.08.2014 23:56

Ja się po dworcach nie włóczyłam bo i po co, czas spędzaliśmy na starym mieście i tłoku nie zauważyłam. Tylko raz musieliśmy iść na spacerek 30 minutowy, aby poczekać na zwolnienie miejsca w obleganej restauracyjce, akurat tam było full, nie bez przyczyny :)
przemo_
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 26.03.2016
Triest - kto był?

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemo_ » 26.03.2016 22:49

Witam, wybieram się na majówkę do Umagu i o ile Istrię już widziałem, o tyle nie byłem nad morzem w Słowenii ani też w pobliskim Trieście.
Czy warto? czy do Triestu można bez problemu wybrać się samochodem? gdzie ewentualnie zaparkować, żeby zwiedzić najwięcej?
Z góry dzięki za wszelkie wskazówki.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107678
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 26.03.2016 23:09

euromissile
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 241
Dołączył(a): 19.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) euromissile » 26.03.2016 23:31

Fanka napisał(a):Wielkim plusem Triestu jest stosunkowo mała ilość turystów, nigdzie nie ma tłoku, no może czasami w lodziarni była mała kolejeczka, poniżej kilka migawek Triestu, tym razem z aparatu. A, wiecie jak Słoweńcy mówią na Triest....Trst :)



nie jestem jakims znawcą fotografi jednak zdjecia super! to jakis filtr czy jak? :)
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 27.03.2016 01:10

:D rzeczywiście, świetne fotki...
Sol-Wagon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1957
Dołączył(a): 21.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sol-Wagon » 27.03.2016 08:17

Polecam w mieście Piran wejść na mury miejskie...świetny punkt widokowy na "cypelek" schodzący do morza...
Fanka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 734
Dołączył(a): 16.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fanka » 07.04.2016 21:47

euromissile napisał(a):
Fanka napisał(a):Wielkim plusem Triestu jest stosunkowo mała ilość turystów, nigdzie nie ma tłoku, no może czasami w lodziarni była mała kolejeczka, poniżej kilka migawek Triestu, tym razem z aparatu. A, wiecie jak Słoweńcy mówią na Triest....Trst :)



nie jestem jakims znawcą fotografi jednak zdjecia super! to jakis filtr czy jak? :)


Filtr tak polaryzacyjny :) Ciesze się, że Ci przypadły do gustu.
Poprzednia strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
Moje dziecko chce odwiedzić Triest... - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone