Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

CHCE POJEŹDZIĆ NA QUADACH ....gdzie i za ile?

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 01.08.2009 23:00

Dla mnie quady to głupota. Widziałem je w różnych rejonach.Straszą ludzi i zwierzęta.Rozjeżdżają co się da po drodze.
Oczywiście dla tych co zarabiają na tym pieniądze nie ma to znaczenia.
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 26.03.2010 11:08

Można się wypowiadać jeśli się zna drugą stronę medalu....,przykład 27-28.03.2010 miały się odbyć eliminacje MP w Kazuniu na terenie poligonu wojskowego,niestety Nadleśnictwo zmieniło zdanie tydzień przed terminem z powodu godów ptaków,i tu się zgadzam lecz jakoś ptakom nie przeszkadza kiedy saperzy detonują tam niewybuchy(wydaje mi się że hałas nieporównywalny).A tak to miasto dostało w tyłek(hotele straciły rezerwacje),gmina Łubienica z otwartymi rękami przyjęła zawodników i nie wydaje mi się by była miejscem wolnym od ptaków.
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 26.03.2010 11:27

Z napisał(a): lecz jakoś ptakom nie przeszkadza


Może przeszkadza, tylko się nie skarżyły ?? ;)
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 26.03.2010 11:41

Każdy wie o co chodzi,nasza Polska komunistyczna rzeczywistość.Dziwi mnie jedna rzecz,że w moich okolicach dozwolone są rajdy terenowe z oraniem lasów przez samochody lecz quadami już jeżdżić nie można,być może Burmistrz jest biedny,zazdrosny i dlatego tak jest lecz już może niedługo się dorobi,asfalt łata to chyba liczy na głosy owieczek :lol: :lol: :lol: .Nawiązując do postu,również jeżdżę trochę na w/w pojeżdzie lecz tylko po asfalcie(supermoto),służy mi do rozwożenia faktur po Wa-wie
puni
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 131
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) puni » 20.05.2010 10:16

Wykorzystam temat.
Czy ktoś się orientuje jak wygląda sprawa quadów pod względem przepisów ruchu w Chorwacji?
Mam zamiar zabrac ze sobą swojego ATV (zarejestrowany, opłacony i ubezpieczony jako "samochód inny") żeby nie musiec wypożyczac.
Jak wygląda sprawa np z kaskami?
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 21.05.2010 22:49

Zarejestrowany, to możesz jeździć. W kasku.
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 22.05.2010 06:38

Wyjazd z quadem na Chorwację to głipota. Co to za przyjemnośc. Ryczy, śmierdzi i przeszkadza w odpoczynku. Na Quady to poligony wojskowe, a nie miejsca gdzie odpoczywaja ludzie. Mogę powiedzieć jedno, że jeżdżenie Quadami w miejscach gdzie mieszkaja ludzie świadczy o właścicielach tych pojazdów - Prymitywni - inaczej mówiąc buractwo i słoma w butach. Pozdrawiam.
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 22.05.2010 06:39

puni napisał(a):Wykorzystam temat.
Czy ktoś się orientuje jak wygląda sprawa quadów pod względem przepisów ruchu w Chorwacji?
Mam zamiar zabrac ze sobą swojego ATV (zarejestrowany, opłacony i ubezpieczony jako "samochód inny") żeby nie musiec wypożyczac.
Jak wygląda sprawa np z kaskami?


Lepiej byś na Ośle pojeżdził, a nie robił z siebie BURAKA.
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 22.05.2010 08:10

Darek1 Ty człowieku zastanów się zanim zaczniesz kogoś obrażać,ponieważ buraka to na razie z siebie robisz.Jakoś w żaden sposób nie przyczyniłeś się do odpowiedzi na zadane pytanie a więc zaśmiecasz,pa.Po drugie to wjazd na teren poligonów wojskowych jest zabroniony.
Do Puni bierz sprzęt i się nie przejmuj gościem,jego wypowiedzi o nim świadczą.
puni
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 131
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) puni » 24.05.2010 08:34

Nie przejmuję się takimi goścmi bo wiem, że to z zazdrości i tyle. :twisted:
Info dla darek1 - jestem od dwóch lat członkiem ATV Polska jeśli wiesz co to jest wogóle. Obowiązuje nas specjalny kodeks. Zapamietaj, że nie każdy uzytkownik quada to burak jak to nazwałeś chociaż muszę przyznac, że takie czarne owce się niestety zdarzają. Nie znaczy to jednak, że możesz uogólniac i obrażac ludzi. Najlepiej jak nie masz nic do powiedzenia w temacie to się nie wypowiadaj. Ignorancja jest gorsza od głupoty!
:evil:

Reszcie dziękuję za odpowiedzi. Czyli tylko kask i będzie OK. 8)
Pozdrawiam! :)
Ostatnio edytowano 24.05.2010 14:52 przez puni, łącznie edytowano 1 raz
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 24.05.2010 08:55

Też jestem na tym forum,dokąd jedziesz i kiedy?.
puni
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 131
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) puni » 24.05.2010 09:38

Podgora 23-31 lipca :lol:
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 24.05.2010 15:47

No niestety,ja za tydzień.
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 18.06.2010 15:48

Wzialem quada i nie zaluje,niestety moj tylko na szose(obnizony),na bol widzialem wypozyczalnie z cena za dobe 299kun
puni
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 131
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) puni » 21.06.2010 08:36

No właśnie przez te ceny opłaca się targac swoje wozidełko 8)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
CHCE POJEŹDZIĆ NA QUADACH ....gdzie i za ile? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone