Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

CHCE POJEŹDZIĆ NA QUADACH ....gdzie i za ile?

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty
w...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 30.06.2010 19:38

Z napisał(a):To może się tam nie pojawiaj,nikt za Tobą płakał nie będzie :lol: :lol: :lol: ,cwaniaczku.


Spokojnie...jadę do miejscowości gdzie nie ma Tobie podobnych...
Ostatnio edytowano 30.06.2010 22:34 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 30.06.2010 20:19

Słuchaj zasrańcu,nie spoufalaj się chamie.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 30.06.2010 21:26

Z napisał(a):Słuchaj zasrańcu,nie spoufalaj się chamie.


Kto nim jest to właśnie pokazałeś... :wink: Obrazek
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 30.06.2010 21:41

Błysnąłeś :lol: ,lecz chyba za póżno.Za taki tekst to można sobie nieżle nagrabić w pewnych kręgach.Widzę że grypsujesz,to może coś dalej!!!
Użytkownik usunięty
ownictwo trochę za ostre

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 30.06.2010 21:47

Z napisał(a):Błysnąłeś :lol: ,lecz chyba za póżno.Za taki tekst to można sobie nieżle nagrabić w pewnych kręgach.


Cóż...nie każdy może być takim geniuszem jak Ty...
Dlatego z pokorą przyjmuję drugą pozycję na podium... :D

A tak na marginesie - powiedziałeś swoje, ja powiedziałem swoje - w tym temacie mamy odmienne zdania...nie dajmy się jednak sprowokować bo kartki polecieć nie muszą...
Słownictwo trochę za ostre, nie sądzisz ?
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 01.07.2010 06:55

Słownictwo posunęło się za daleko,tak jak napisałem na początku nie szufladkuj wszystkich tak samo,nie znasz mnie więc nie wypowiadaj się na mój temat.Koniec z mej strony.
jkarB12
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 31.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) jkarB12 » 31.08.2012 22:26

swider1985
Croentuzjasta
Posty: 346
Dołączył(a): 19.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) swider1985 » 31.03.2013 09:33

Panowie ktos wzioł qada ze sobom do cro>? moze jakies trasy na polatanie w góry czy gdzie mozna sie wybrac/?
Grzegorz Ćwik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1343
Dołączył(a): 12.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grzegorz Ćwik » 31.03.2013 18:21

Jestem bezwzględnym wrogiem Quadów w miejscach, gdzie prawdziwa turystyka, wspaniała przyroda i spokój wypoczynku mają swoje miejsce. W pewnym czasie pojawiło się to w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą. W przepięknych lessowych wąwozach, gdzie z powodu nadmiaru ruchu, zniszczenia, zaczęło się wszystko obsuwać. Nic tylko przyklasnąć w dłonie. Zniszczmy, rozjedzmy najlepsze miejsca naszej rekreacji. Tak, niech żyją nie tylko quady, czołgami, terenówkami rozjedzmy to wszystko. Bo po co zostawiać to piekno naszym dzieciom.
A niech to wszystko szlag trafi. Bo taka jest nasza wola. O sorry - wasza quadowa wola.
Nie pozdrawiam. Grzegorz. :( :( :( :( :( :?:
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 31.03.2013 20:55

Grzegorz Ćwik napisał(a):Jestem bezwzględnym wrogiem Quadów w miejscach, gdzie prawdziwa turystyka, wspaniała przyroda i spokój wypoczynku mają swoje miejsce. W pewnym czasie pojawiło się to w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą. W przepięknych lessowych wąwozach, gdzie z powodu nadmiaru ruchu, zniszczenia, zaczęło się wszystko obsuwać. Nic tylko przyklasnąć w dłonie. Zniszczmy, rozjedzmy najlepsze miejsca naszej rekreacji. Tak, niech żyją nie tylko quady, czołgami, terenówkami rozjedzmy to wszystko. Bo po co zostawiać to piekno naszym dzieciom.
A niech to wszystko szlag trafi. Bo taka jest nasza wola. O sorry - wasza quadowa wola.
Nie pozdrawiam. Grzegorz. :( :( :( :( :( :?:

Tak każdego do jednej szuflady walisz?,zobaczyłeś kilku wariatów na quadach i będziesz do każdego z nas tak się odnosił?.
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 01.04.2013 00:07

Z napisał(a):Tak każdego do jednej szuflady walisz?,zobaczyłeś kilku wariatów na quadach i będziesz do każdego z nas tak się odnosił?.


Coś mi się widzi, że Tobie do tej szuflady wcale nie tak daleko :D :

Z napisał(a):.Mój był niziutki na szuter się nie nadawał lecz na magistrali szedł w zakrętach jak przyklejony


Z napisał(a):Śv.Jure quadem zdobyty.........w szesnaście minut :D


No no ... niezła średnia prędkość Ci wyszła ... Szkoda, że nie ma tam fotoradarów, bo dokumentację fotograficzną tego wyczynu miałbyś prawie gratis ... :lol: :papa:
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 01.04.2013 09:01

wojan napisał(a):
Z napisał(a):Tak każdego do jednej szuflady walisz?,zobaczyłeś kilku wariatów na quadach i będziesz do każdego z nas tak się odnosił?.[/quote

Coś mi się widzi, że Tobie do tej szuflady wcale nie tak daleko :D :


Z napisał(a):.Mój był niziutki na szuter się nie nadawał lecz na magistrali szedł w zakrętach jak przyklejony


Z napisał(a):Śv.Jure quadem zdobyty.........w szesnaście minut :D


No no ... niezła średnia prędkość Ci wyszła ... Szkoda, że nie ma tam fotoradarów, bo dokumentację fotograficzną tego wyczynu miałbyś prawie gratis ... :lol: :papa:


Byłem na początku czerwca więc wjazd i zjazd lużniutki,takim pojazdem nie trzeba zawijać na dwa razy w łuku więc nic dziwnego że tylko tyle czasu mi to zajęło
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.04.2013 12:56

STOP QUADOM :twisted:
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 01.04.2013 16:11

I nie dziwię się takim opiniom, wystarczy dwóch,trzech gości w okolicy i mogą nieżle nabrudzić.Ja z powodów zdrowotnych nie mogłem użytkować go w terenie i doszło do tego że trzeba było toto sprzedać.
tomkuz
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 07.11.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomkuz » 07.11.2021 23:02

w makarska jest kilka wypożyczalni ja z kolegami na razie 3 o osoby planujemy w 2022 jechać z polski do makarska quadami 1100 km. wychodzi ... ktoś zainteresowany .? jak znam te rejony dobrze...

wyjazd 56-500 syców tel. +48608771511 tomek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
CHCE POJEŹDZIĆ NA QUADACH ....gdzie i za ile? - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone