Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

CHCE POJEŹDZIĆ NA QUADACH ....gdzie i za ile?

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
r_s_poland
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 118
Dołączył(a): 22.07.2006
CHCE POJEŹDZIĆ NA QUADACH ....gdzie i za ile?

Nieprzeczytany postnapisał(a) r_s_poland » 26.07.2006 09:00

wybieramy sie we wrzesniu na PLESAC, KORCHULE, HVAR I BRAC....
czy gdzies tam można pojeżdzic na quadach? za ile i jakie sa waruki
zndzily mi sie skutery:)
Leon
Cromaniak
Posty: 2350
Dołączył(a): 16.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leon » 27.07.2006 07:58

Na wispie Ciovo w Zedno, ale niema pojencia ile kosztuje
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 27.07.2006 10:37

Quad / Buggy
1 Adult
2 Adults
Adult+Child (<12) Quad 50cc (<16)

Intro tour

200 kn
300 kn
250 kn
150 kn

Standard tour

300 kn
450 kn
400 kn
200 kn

Adrenalin tour

500 kn
//
//
www.quad.hr
r_s_poland
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 118
Dołączył(a): 22.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) r_s_poland » 27.07.2006 22:53

no dziekuje........................ ciekae czy sa na hvarze:)
KrystekX
Croentuzjasta
Posty: 123
Dołączył(a): 25.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrystekX » 17.06.2009 20:23

Odświeżam ten stary post z 2006 roku. Wpisując słowo "quad" tylko on się wyświetlił.
Może ktoś ma jakieś świeższe informacje na ten temat ???
Byłem na linku w starym poście.. ale to chyba jest w Trogirze..
Słyszał ktoś o podobnych tour-ach offroad w rejonach Makarskiej?
Interesuje mnie coś bardziej zaawansowanego niz jazda "w kółeczku" czy wężykiem za instruktorem :)
Jeśli nie ma to trzeba będzie poszerzyć plan wycieczki do Trogiru.
Pozdrawiam
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 17.06.2009 21:05

W rejonie Makarskiej nie ma chyba, bo nie widziałam. Ale można sobie wypożyczyć i pojeździć po asfalcie, jak skuterem.
KrystekX
Croentuzjasta
Posty: 123
Dołączył(a): 25.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrystekX » 18.06.2009 01:14

Plumek napisał(a):W rejonie Makarskiej nie ma chyba, bo nie widziałam. Ale można sobie wypożyczyć i pojeździć po asfalcie, jak skuterem.


świetna informacja:) ciekawie jak z cenami??
Na Krecie płaciłem 60eu za caly dzień z ubezpieczeniem od uszkodzenia pojazdu + 10eu pelny bak paliwa. Dzięki temu trochę pozwiedzaliśmy na własną reke (120km na quadzie).
Myślałem o wjeździe na Biokovo - Sv Jure - jeśli wpuszczają quady bo to jednak troche hałasu robi..
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 29.07.2009 08:50

KrystekX napisał(a):
Plumek napisał(a):W rejonie Makarskiej nie ma chyba, bo nie widziałam. Ale można sobie wypożyczyć i pojeździć po asfalcie, jak skuterem.


świetna informacja:) ciekawie jak z cenami??
Na Krecie płaciłem 60eu za caly dzień z ubezpieczeniem od uszkodzenia pojazdu + 10eu pelny bak paliwa. Dzięki temu trochę pozwiedzaliśmy na własną reke (120km na quadzie).
Myślałem o wjeździe na Biokovo - Sv Jure - jeśli wpuszczają quady bo to jednak troche hałasu robi..



Muszę zdemntować WŁASNĄ wypowiedź! :D

Mamy quady na Riwierze Makarskiej! To zupełna nowość - pojawiły sie dokłądnie 2 tygodnie temu. Wczoraj osobiście przetestowałam wyprawę!

Coś FANTASTYCZNEGO :D Kilka godzin w terenie, piękne widoki, niesamowity zachód słońca i wolne konie w Biokovie, smaczna peka w górskiej knajpie - no rewelacja!

Więcej napiszę później trochę - foty dołożę :D Ale jakby co - to już można sie zgłaszać na wyprawy u nas
Lubuszanin
Cromaniak
Posty: 1173
Dołączył(a): 01.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lubuszanin » 29.07.2009 09:17

No tak, teraz to już nawet chorwackie parki rozjeżdżą tymi ryczącymi maszynami ;(. Jak zaczną tym jeździć jak skuterami po ulicach, to będzie koniec spokojnego wypoczynku w Cro ;(. Już widze te wypłoszoną zwierzyne w górach ;(. Mam nadzieję, że szybko ktoś zwróci na to uwagę i zakażą użytkowania tych urządzeń w kurortach i parkach.
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 29.07.2009 09:18

Lubuszanin napisał(a):No tak, teraz to już nawet chorwackie parki rozjeżdżą tymi ryczącymi maszynami ;(. Jak zaczną tym jeździć jak skuterami po ulicach, to będzie koniec spokojnego wypoczynku w Cro ;(. Już widze te wypłoszoną zwierzyne w górach ;(. Mam nadzieję, że szybko ktoś zwróci na to uwagę i zakażą użytkowania tych urządzeń w kurortach i parkach.


Skoro samochody mogą wjeżdżać na sv. Jure - to czemu quady nie? Zakazać jednego i drugiego!

Akurat te quady nie są takie ryczące, jak te do jazdy stricte terenowej.

No ale przecież skuterami jeżdżą tubylcy odkąd skutery się pojawiły. We Włoszech i Grecji też. I jest to tak wpisane w koloryt lokalny, że chyba nikt już sobie nie wyobraża inaczej. Jak pizza we Włoszech i tapas w Hiszpanii...
Ostatnio edytowano 29.07.2009 09:36 przez Plumek, łącznie edytowano 1 raz
Lubuszanin
Cromaniak
Posty: 1173
Dołączył(a): 01.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lubuszanin » 29.07.2009 09:35

Hałas od samochodu, to nic w porównaniu do tych hałasujących maszyn :cry: W mieście nie idzie tego słuchać. Nie wspomne o rozrytych drogach w lasach i parkach :(.
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 29.07.2009 09:42

Lubuszanin napisał(a):Hałas od samochodu, to nic w porównaniu do tych hałasujących maszyn :cry: W mieście nie idzie tego słuchać. Nie wspomne o rozrytych drogach w lasach i parkach :(.


Eeeetam... Tutaj się nie rozjeżdża dróg, bo jedzie się z przewodnikiem to po pierwsze, a po drugie jedzie się asfaltem, a potem zjeżdża na makadamski put - ze względu na fakt, że jest to suche jak diabli - to twarde i nic się nie zniekształca. Każdy quad musi być zarejestrowany i wyposażony w światła, sygnał dźwiękowy i takie tam. Żeby móc go prowadzić, trzeba mieć prawo jazdy kat. A (dla Chorwatów) i kat. B - dla obcokrajowców.
W Polsce te quady, które rozjeżdżają lasy nie mają ani tablic rejestracyjnych, ani ubezpieczenia OC.
Lubuszanin
Cromaniak
Posty: 1173
Dołączył(a): 01.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lubuszanin » 29.07.2009 09:56

Obyś miał racje, bo widmo tych maszyn na chorwackich uliczkach przeraża mnie bardzo. Już wszechobecne skutery generują tyle hałasu, a co dopiero quady.
Ostatnio edytowano 29.07.2009 10:16 przez Lubuszanin, łącznie edytowano 1 raz
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 29.07.2009 10:01

Lubuszanin napisał(a):Obyś miał racje, bo widmo tych maszyn na ulicach chorwackich ulczek przeraża mnie bardzo. Już wszechobecne skutery generują tyle hałasu, a co dopiero quady.


No - piszę o tej konkretnej imprezie quadowej... Byłam wczoraj osobiśćie i wiem, jak to wygląda :)
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 01.08.2009 19:10

Proszę - oto foty z wyprawy quadowej!

http://www.makarskariwiera.fora.pl/viewimage.php?i=58
Następna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
CHCE POJEŹDZIĆ NA QUADACH ....gdzie i za ile?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone