Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Mikulov - nocleg w drodze do Cro

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
agneess
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) agneess » 18.05.2009 20:58

Ale mimo wszystko jestem ciekawa czy sprawdzają wiek dziecka :roll:
Pestro
Odkrywca
Nocleg Lądek Zdrój

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pestro » 19.05.2009 08:11

Popiel. jezeli jestes zainteresowany noclegiem koło Boboszowa w dosyć przyzwoitych warunkach to moge dać Ci namiary na mój osrodek zakładowy w Ladku Zdroju ( otwarty równiez dla osób z zewnatrz ), kwatera typu apartmani w Cro ( pokój, łazienka z wc i kuchnia ), płatnośc za pokój a nie za osobe np. 1 pokój ( 2+2) 80zł. Pzdr
Ps. Więcej info poprzez adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
agneess
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) agneess » 19.05.2009 08:35

hmm Myślę,że spora ilość forumowiczów korzystała z Oekotelu,więc zapewne wiedzą czy sprawdzają dokładnie wiek dziecka...

80 zł to naprawdę niedużo.
Ostatnio edytowano 19.05.2009 08:57 przez agneess, łącznie edytowano 2 razy
FUX
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 19.05.2009 08:54

Jeżeli masz w preferowanym wieku, to możesz dla świętego spokoju pokazać paszport. Ja deklarowałem wiek; nikt papierów nie chcial, choć na kartce z wydrukowanymi nrami paszportow, były daty urodzenia.
Staram sie zawsze z takiej formy korzystać. Paszportów do łapy nie daję...
Jeżeli masz dziecko starsze, to już od Ciebie zależy, czy chcesz z tego przywileju korzystać, czy zapłacić. :wink:
pasażer
Cromaniak
Re: Nocleg Lądek Zdrój

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 19.05.2009 16:48

Pestro napisał(a):Popiel. jezeli jestes zainteresowany noclegiem koło Boboszowa w dosyć przyzwoitych warunkach to moge dać Ci namiary na mój osrodek ...

Zdravo,
Na razie decyzja jest taka. W pierwszą stronę jak to bywało, tylko kimanko 2-3godz na tifon w cro, by do godz 8.00 zjechać z autostrady.
W drodze powrotnej nocleg w Mikulovie, ale bardzo dziękuję. Odezwę się.

Rozważamy jeszcze Krnov, proponowany przez FUXa, ale jeszcze nie wiem ile czasu stracę w Opolu.
darek1
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 19.05.2009 17:16

Dlaczego zatrzymujecie się w Mikulowie, to za blisko. Chyba, że ktoś jedzie ze Szczecina, Białegostoku, Gdańska to jeszcze rozumiem. Uważa, że wszyscy z centralnej i południowej Polski winni zatrzymywać się w Rejonie Karlovaca, Plitwickich jezior.
Dziadek Maciek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 19.05.2009 17:58

Ja, Darku, zatrzymuję się w Mikulovie. Jestem, wiadomo z jakiego rejonu, ale jestem, już za bramą na urlopie, nie spieszę się, zdążę dojechać. A Mikulov podoba mi się, ma coś w sobie, lubię połazić po uliczkach, zamku, wejść na górę z kościółkiem, podziwiać widok na winnice, miasteczko. Lubię zjeść czeskie danie, wielkie jak "klapa od sedesu" jak mówi mój kolega.
Ot, cała moja tajemnica nocowania w Mikulovie. Do Cro dojadę następnego dnia, czasami dwa dni później, nie ma to dla mnie znaczenia.
darek1
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 19.05.2009 18:28

maciek1956 napisał(a):Ja, Darku, zatrzymuję się w Mikulovie. Jestem, wiadomo z jakiego rejonu, ale jestem, już za bramą na urlopie, nie spieszę się, zdążę dojechać. A Mikulov podoba mi się, ma coś w sobie, lubię połazić po uliczkach, zamku, wejść na górę z kościółkiem, podziwiać widok na winnice, miasteczko. Lubię zjeść czeskie danie, wielkie jak "klapa od sedesu" jak mówi mój kolega.
Ot, cała moja tajemnica nocowania w Mikulovie. Do Cro dojadę następnego dnia, czasami dwa dni później, nie ma to dla mnie znaczenia.

W sumie to przyznaję Ci rację. Po co się śpieszyć. W pracy ciągle każdy się śpieszy, a życie krótkie. :D
pasażer
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 19.05.2009 19:15

darek1 napisał(a):Dlaczego zatrzymujecie się w Mikulowie, to za blisko. Chyba, że ktoś jedzie ze Szczecina, Białegostoku, Gdańska to jeszcze rozumiem. Uważa, że wszyscy z centralnej i południowej Polski winni zatrzymywać się w Rejonie Karlovaca, Plitwickich jezior.

Droga powrotna.
Do Karlovaca ile km z riviery? ? ? Troszkę mało. Na drugi dzień do centralnej Polski jeszcze 1000km!
Mikulov jest w sam raz. Autostradą w Cro szybko, później nieszczęsna Słowenia, obiadek w Austrii i w Mikulovie przy granicy spanko.
Gdybym mieszkał w południowej części Polski, noclegu wcale bym nie rozważał, bo . . . . . . . życie stygnie! :wink:
darek1
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 19.05.2009 19:48

Popiel napisał(a):
darek1 napisał(a):Dlaczego zatrzymujecie się w Mikulowie, to za blisko. Chyba, że ktoś jedzie ze Szczecina, Białegostoku, Gdańska to jeszcze rozumiem. Uważa, że wszyscy z centralnej i południowej Polski winni zatrzymywać się w Rejonie Karlovaca, Plitwickich jezior.

Droga powrotna.
Do Karlovaca ile km z riviery? ? ? Troszkę mało. Na drugi dzień do centralnej Polski jeszcze 1000km!
Mikulov jest w sam raz. Autostradą w Cro szybko, później nieszczęsna Słowenia, obiadek w Austrii i w Mikulovie przy granicy spanko.
Gdybym mieszkał w południowej części Polski, noclegu wcale bym nie rozważał, bo . . . . . . . życie stygnie! :wink:

Naturalnie, nocleg należy przewidywać koło Karlovaca jadąc z Polski. Natomiast w Mikulov w drodze do Polski z Riviery Makarskiej.
pasażer
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 19.05.2009 20:16

darek1 napisał(a):Naturalnie, nocleg należy przewidywać koło Karlovaca jadąc z Polski. Natomiast w Mikulov w drodze do Polski z Riviery Makarskiej.

Np w Polsce 400 do granicy, Czechy, Austria, Słowenia i kawałek Chorwacji. Te 400km od Karlovaca do Riviery Makarskiej to warto zostawiać jak najgorsze za nami, a przed nami bajeczna autostrada?

Nocleg koło Karlovaca w drodze do Polski bym wziął gdybym miał zamiar zwiedzić Jeziora Plitvickie, lecz o tym odrębny temat tu, tu lub . . .

A Darek nocuje w drodze do Cro?
darek1
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 19.05.2009 20:48

[

Oczywiście, że nocuję tak jak podałem. A Popiel gdzie w takim razie nocuje, chyba nie na autobani???. Skąd ruszasz i gdzie się zatrzymujesz. Wszystko trzeba zgrać optymalnie w czasie.
pasażer
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 20.05.2009 17:22

Z polecanego przez Maćka pensjonatu, dostałem dziś taką odpowiedź:

"Dzien dobry.
Juz nemame volnego mjesta."

Niemniej jednak Jaromír Crhan podał mi kilka innych namiarów na konkurencję.
W sumie same e-maile i nr tel, ale po tym znalazłem pensjonaty.

Niektóre z jego listy są na tej stronie.

http://www.pensionhotel.pl/zakwaterowan ... 11114.html

Choć w Mikulovie pensjonatów dużo, to trzeba dużo wcześniej nocleg w nich rezerwować lub może w ciemno tam pojechać. Aby tylko nie trafić na jakieś święto, bo wówczas znalezienie noclegu może być dużo trudniejsze.
Ostatnio edytowano 20.05.2009 17:32 przez pasażer, łącznie edytowano 1 raz
Bahama
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bahama » 20.05.2009 17:31

Popiel napisał(a):Z polecanego przez Maćka pensjonatu, dostałem dziś taką odpowiedź:

"Dzien dobry.
Juz nemame volnego mjesta."

Niemniej jednak Jaromír Crhan podał mi kilka innych namiarów na konkurencję.
W sumie same e-maile i nr tel, ale po tym znalazłem pensjonaty.

Niektóre z jego listy są na tej stronie.

http://www.pensionhotel.pl/zakwaterowan ... 11114.html

Choć w Mikulovie pensjonatów dużo, to trzeba dużo wcześniej nocleg w nich rezerwować.
]

Hotel Reva próbowałeś ? Super warunki - centrum miasteczka. Tanio. http://www.hoteleliska.cz/index4b.php
pasażer
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 20.05.2009 17:49

Bahama napisał(a):Hotel Reva próbowałeś ? Super warunki - centrum miasteczka. Tanio.
http://www.hoteleliska.cz/index4b.php

Hoteli nie brałem pod uwagę i raczej coś na uboczu, ale poczekam za odpowiedzą z innych pensjonatów trochę tańszych, a w których również oferują śniadania czy w prezencie butelkę wina Chardonnay :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi

Mikulov - nocleg w drodze do Cro - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019