Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Mikulov - nocleg w drodze do Cro

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piotr62
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotr62 » 08.07.2009 23:50

agneess napisał(a):hmm Myślę,że spora ilość forumowiczów korzystała z Oekotelu,więc zapewne wiedzą czy sprawdzają dokładnie wiek dziecka...

80 zł to naprawdę niedużo.

Sprawdzali i to co do dnia.

P.
jackiller
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackiller » 18.07.2009 15:29

W oekotelu Traiskirchen nie sprawdzali... ale po co robić reputację i Ćwoków z Polaków i kombinować. Już wystarczy,że jak my byliśmy i wisiały kartki po polsku
!!!NIE WYNOSIĆ JEDZENIA!!!
to oczywiście musieli na śniadaniu przyłapać i opindolić Ćwoków Polaków, którzy wynosili jakieś bułki... ale oni może nie rozumieli napisów nawet po polsku.
Bahama
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bahama » 18.07.2009 15:55

Już nie przesadzajcie... Moja córka przekroczyła limit o 3 miesiące :) Pokazałem paszport a miła pani w Grazu sama zaproponowała zniżkę. Bez skrajności proszę.
dmietus
Plażowicz
nocleg na trasie do chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) dmietus » 27.03.2011 15:14

Mosqito napisał(a):Popiel, a jedziesz przez Wiedeń - Graz i Słowenię czy byłbyś skłonny odbić z Brna na Bratislavę i drogą 86 przez Węgry ? Jeśli ten drugi wariant by Ci pasował to polecałbym Ci pensjonat w Bukfurdo (jeden z największych kompleksów basenów termalnych) za 20 EUR/pokój dwuosobowy.
Z Poznania tam jadę 9,5 - 10 g, wiec wyjeżdżając wcześnie rano (a z tego co pamiętam) mieszkasz jakoś niedaleko byłbyś późnym popołudniem i jeszcze na kilka godzinek byś się zrelaksował w basenowni. Pomyśl. To jakieś 180 km dalej niz Mikulov.

Mnie bardzo interesują szczególowe dane na temat tego noclegu za 20EUR/pokój dwuosobowy w Bukfurdo
FUX
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 27.03.2011 15:16

A może najpierw dzień dobry... :roll:

:wink:
dmietus
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) dmietus » 27.03.2011 15:25

FUX napisał(a):A może najpierw dzień dobry... :roll:

:wink:

No jasne, grzecznosci nigdy nie za wiele:)
dmietus
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) dmietus » 27.03.2011 15:33

I tylko tyle masz mi do powiedzenia. Potrzebuję pomocy a nie wymądrzania się.
FUX
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 27.03.2011 15:35

dmietus napisał(a):I tylko tyle masz mi do powiedzenia. Potrzebuję pomocy a nie wymądrzania się.

To sobie pogooglaj.
EOT.
dmietus
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) dmietus » 27.03.2011 15:52

Chcesz mnie uczyć grzeczności a sam grzecznością nie grzeszysz. Tacy juz jako narod jesteśmy. Widać to przy każdej okazji. Czy to na forum czy w Kownie, wszędzie....smutne...Bye
FUX
Cromaniak
Re: nocleg na trasie do chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 27.03.2011 16:23

dmietus napisał(a):
Mosqito napisał(a):Popiel, a jedziesz przez Wiedeń - Graz i Słowenię czy byłbyś skłonny odbić z Brna na Bratislavę i drogą 86 przez Węgry ? Jeśli ten drugi wariant by Ci pasował to polecałbym Ci pensjonat w Bukfurdo (jeden z największych kompleksów basenów termalnych) za 20 EUR/pokój dwuosobowy.
Z Poznania tam jadę 9,5 - 10 g, wiec wyjeżdżając wcześnie rano (a z tego co pamiętam) mieszkasz jakoś niedaleko byłbyś późnym popołudniem i jeszcze na kilka godzinek byś się zrelaksował w basenowni. Pomyśl. To jakieś 180 km dalej niz Mikulov.

Mnie bardzo interesują szczególowe dane na temat tego noclegu za 20EUR/pokój dwuosobowy w Bukfurdo

To był Twój pierwszy post.
Czy takim problemem było napisać: witajcie, jestem nowy/nowa.
Czy moglbym prosić... itd.
To nie jest Forum WP, ONET, czy inne.
Nie ma się co obrażać, bo nie ma o co...
Madzik68
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Madzik68 » 27.03.2011 18:35

my rok temu pierwszy raz jadąc do Cro zatrzymalismy się w : http://www.penzionruze.cz/index.php jak na jedną noc to bardzo oki i śniadanko mega wypas i właściciele bardzo fajni, rozumieją po polsku, ba meile wysyłam po polsku Oni po czesku i się dogadujemy :D i zaliczki nie chcą żadnej i rezerwują nam nockę na powrót :D a sam Mikulov bardzo malowniczy tylko po zmroku nic się nie dzieje, sklepy zamkniętę tylko jakieś knajpki ale to tranzyt i pewnie dlatego, winko dobre mają :D
kawa
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) kawa » 27.03.2011 18:51

Ja też zawsze nocuję w Penzionie Ruże (już 7 razy), a na kolację chodzę zawsze do restauracji "U Sv. Urbana" (też 7 razy).
Pozdrav
Madzik68
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Madzik68 » 27.03.2011 19:21

kawa napisał(a):Ja też zawsze nocuję w Penzionie Ruże (już 7 razy), a na kolację chodzę zawsze do restauracji "U Sv. Urbana" (też 7 razy).
Pozdrav

a która to, gdzie ?? wracając z Cro byliśmy na dobrej kolacji i dużej na.. chyba jakis taki ryneczek ( za mało czasu żeby ogarnąć Mikulov i perspektywa Chorwacji na dalszy plan odsyła wszystko inne jako dodatki ) :D
Madzik68
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Madzik68 » 27.03.2011 19:24

nie dokończyłam, napisałam że w drodze z.. perspektywa powrotu do kraju nie nastraja jakos szczególnie optymistycznie więc kompletna ignorancja z naszej strony.. no i burza nadchodziła a upał był okropny więc nawet nie pamiętam nazwy tej knajpki gdzie jedliśmy :(
dmietus
Plażowicz
Re: nocleg na trasie do chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) dmietus » 27.03.2011 21:08

FUX napisał(a):
dmietus napisał(a):

Hej, a może macie pojecie na temat tego pensjonatu z cytatu....
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi

Mikulov - nocleg w drodze do Cro - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019