Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Między Morzem a Olimpem - Grecja 2017

Słowenia, Czarnogóra, Albania, a nawet Grecja, Włochy, Hiszpania, a może Floryda, albo ... Słowacja?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Beata W.
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 20.04.2018 09:08

marze_na napisał(a):
Beata W. napisał(a):pierwszy nocleg już w Bratysławie, potem Bolonia. Na obcasie 12 nocek i obowiązkowo Rzym w drodze powrotnej. Więc taki jest z grubsza plan :lol:

Brzmi rozsądnie :D .
Ja przy podróży autem miałabym taki problem, że do Apulii to bym przynajmniej tydzień jechała, bo tyle pięknych miejsc po drodze :roll: :lol: .

U mnie mniej więcej tak to miało wyglądać :lol: (Como, Cique Terre, Pizza, Pompeje :mrgreen: ) Ale niestety musiałam wybrać ten rozsądniejszy wariant. Mam nadzieję, że chociaż rozeznanie zrobimy, które będzie podstawą do kolejnych wyjazdów :wink:
marze_na
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 20.04.2018 09:18

Beata W. napisał(a):U mnie mniej więcej tak to miało wyglądać :lol: (Como, Cique Terre, Pizza, Pompeje :mrgreen: ) Ale niestety musiałam wybrać ten rozsądniejszy wariant. Mam nadzieję, że chociaż rozeznanie zrobimy, które będzie podstawą do kolejnych wyjazdów :wink:

Za to aż 12 dni w Apulii :!:
Como, 5T, Pizza są łatwiej dostępne, jeszcze zdążycie :D .
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 20.04.2018 09:31

Beata W. napisał(a):(...) a teraz jest samochód pierwszy nocleg już w Bratysławie, potem Bolonia. Na obcasie 12 nocek i obowiązkowo Rzym w drodze powrotnej. Więc taki jest z grubsza plan :lol:
Bratysława? to tam to na rozprostowanie nóg, max 2 h... choć tańsze noclegi.... może już Wiedeń lepiej (tylko 1 h dalej), a wieczór może być dużo ciekawszy....

12 dni w Apuli - długie urlopy macie.....
Beata W.
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 20.04.2018 11:39

marze_na napisał(a):
Beata W. napisał(a):U mnie mniej więcej tak to miało wyglądać :lol: (Como, Cique Terre, Pizza, Pompeje :mrgreen: ) Ale niestety musiałam wybrać ten rozsądniejszy wariant. Mam nadzieję, że chociaż rozeznanie zrobimy, które będzie podstawą do kolejnych wyjazdów :wink:

Za to aż 12 dni w Apulii :!:
Como, 5T, Pizza są łatwiej dostępne, jeszcze zdążycie :D .

Dokładnie tak samo pomyślałam, nawet bilety do Mediolanu czy Pizzy są w rozsądnych cenach więc, krótszy wypad można zorganizować :lol:

piekara114 napisał(a):
Beata W. napisał(a):(...) a teraz jest samochód pierwszy nocleg już w Bratysławie, potem Bolonia. Na obcasie 12 nocek i obowiązkowo Rzym w drodze powrotnej. Więc taki jest z grubsza plan :lol:
Bratysława? to tam to na rozprostowanie nóg, max 2 h... choć tańsze noclegi.... może już Wiedeń lepiej (tylko 1 h dalej), a wieczór może być dużo ciekawszy....

12 dni w Apuli - długie urlopy macie.....

Bratysławę i Wiedeń zwiedziliśmy już dość dokładnie natomiast to i tak od nas 7 godzin jazdy :oczko_usmiech: a wyjazd planuję na piątek niestety z powodu właśnie na urlop po skróconym dniu pracy. A cenowo też lepiej wychodzi, no i staram się tą optymalną trasę rozłożyć mniej więcej na 3 dni.
Ja muszę być w pracy zawsze mniej więcej do 10 dnia miesiąca i potem coś około ostatniego dnia więc trochę mogę sobie te 2 tygodnie przeciągnąć :wink:
Poprzednia strona

Powrót do Jak nie Chorwacja to ... ???

Między Morzem a Olimpem - Grecja 2017 - strona 37
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019