Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

KLUB MIŁOŚNIKÓW BRELI

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
leswac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 924
Dołączył(a): 09.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) leswac » 09.06.2022 08:10

migchel napisał(a):oj to moze byc cięzko.. No cóż zobaczymy :wink:

A gdzie w breli zrobic wieksze zakupy startowe ? Czy przy tym konzum w centrum miasta jest w ogole jakis parking ?


W centrum Breli jest możliwość zaparkowania samochodu. Jaki koszt i dostępność miejsc w sezonie letnim niestety nie wiem. Myślę jednak że problemu większego nie powinno być. Ja z Breli Stomarića do centrum samej Breli chodzę spacerkiem pieszo (urocza promenada spacerowa po drodze konoby i mnóstwo straganów z warzywami i owocami. Po drodze symbol Breli "Kamen Brela" i plaża "Punta Rata". Konzum w centrum miasteczka przy marinie portowej dobrze zaopatrzony. W centrum konoby kawiarnie i stargany oraz sklepiki z pamiątkami. W Breli Stomarića na samej górze jest mały uroczy sklepik ogólnospożywczy i tam też można zrobić bez problemu zakupy w tym kupić artykuły pierwszej potrzeby piwo Ożujsko lub Krlovaćko :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
migchel
Odkrywca
Posty: 100
Dołączył(a): 19.05.2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) migchel » 09.06.2022 09:00

Dziekuje bardzo za wskazowki .

Czy stomarica 35a to bedzie to samo zejscie i ta droga o ktorej piszesz czy tam jest kilka zejsc ?

Czy tam od góry od drogi 8 mozna dojezdzac latwiej do stomarica zeby do glownej na wylot cisnac jak do breli czy baski vody itd czy to trzeba ciagle przez te "wymagajace" waskie uliczki cisnac zeby sie tam w ogole przemieszczac ?

Czyli przy samym Konzum niema parkingu jak to u nas w pl przy lidlach itd ? Tylko trzeba do sklepu zaparkowac tez gdzies na tych duzych platnych parkingach ?
leswac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 924
Dołączył(a): 09.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) leswac » 09.06.2022 09:23

migchel napisał(a):Dziekuje bardzo za wskazowki .

Czy stomarica 35a to bedzie to samo zejscie i ta droga o ktorej piszesz czy tam jest kilka zejsc ?

Czy tam od góry od drogi 8 mozna dojezdzac latwiej do stomarica zeby do glownej na wylot cisnac jak do breli czy baski vody itd czy to trzeba ciagle przez te "wymagajace" waskie uliczki cisnac zeby sie tam w ogole przemieszczac ?

Czyli przy samym Konzum niema parkingu jak to u nas w pl przy lidlach itd ? Tylko trzeba do sklepu zaparkowac tez gdzies na tych duzych platnych parkingach ?



podaj prosze nazwę apartamentu konkretnie
r19
Odkrywca
Posty: 69
Dołączył(a): 12.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) r19 » 09.06.2022 09:27

Cześć, Masz jeszcze całkiem nieźle zaopatrzony sklep tutaj:
https://goo.gl/maps/HyuYRENGJMbfak7t7
Ja zawsze będąc w Breli na większe zakupy jeździłem do Makarskiej. Jest duży Konzum, Lidl, Kaufland.
leswac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 924
Dołączył(a): 09.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) leswac » 09.06.2022 09:37

leswac napisał(a):
migchel napisał(a):Dziekuje bardzo za wskazowki .

Czy stomarica 35a to bedzie to samo zejscie i ta droga o ktorej piszesz czy tam jest kilka zejsc ?

Czy tam od góry od drogi 8 mozna dojezdzac latwiej do stomarica zeby do glownej na wylot cisnac jak do breli czy baski vody itd czy to trzeba ciagle przez te "wymagajace" waskie uliczki cisnac zeby sie tam w ogole przemieszczac ?

Czyli przy samym Konzum niema parkingu jak to u nas w pl przy lidlach itd ? Tylko trzeba do sklepu zaparkowac tez gdzies na tych duzych platnych parkingach ?



podaj proszę nazwę apartamentu konkretnie. ale z tego co widzę to 35A okolice apartamentów Bulijan i Rosa więc to ta droga o której piszę niestety. w centrum Breli Konzum jest przy samym porcie i promenadzie więc parkingu nie ma. Z drogi numer 8 lecisz w kierunku Makarskiej i Baśki Voda zjazd w prawo przed Gostionicą Śampion (zajazd restauracja z wielkim parkingiem przy samej drodze 8) dalej do dołu i dalej na skrzyżowaniu ponownie w prawo w ulicę Sjepana Radića i dalej prosto jak miniesz sklepik Market Brela po prawej o którym pisałem skręcasz w lewo prze kierunkowskazem żółtym "Stomarića" i do dołu aż do numeru 35A. poruszanie się od skrętu w lewo za Marketem Brela już niestety po uliczce tej "wymagającej" bo jest jedyna :lol: :lol: :lol: . Masz tę dobrą sytuację że numer 35 A jest jeszcze przed tymi zwężeniami z kamiennymi murkami (jest jeszcze w miarę szeroko) i nie ma jeszcze tak wielkich nachyleń gdzie auto staje prawie do pionu jak zjeżdżasz w dół :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: dalej w dół jest to dla kogoś kto pierwszy raz jedzie droga do piekła :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:
z plaży do 35A droga po schodach jak pisałem wcześniej inaczej się nie da. spoko przywykniesz i bez paniki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
leswac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 924
Dołączył(a): 09.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) leswac » 09.06.2022 09:48

tak to wygląda
Załączniki:
IMG_20200811_180313.jpg
1
IMG_20200811_180222.jpg
2
IMG_20200811_180207.jpg
3
IMG_20200811_175846.jpg
4
IMG_20200811_175726.jpg
5
IMG_20200810_080830.jpg
6
leswac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 924
Dołączył(a): 09.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) leswac » 09.06.2022 09:53

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: i jeszcze to widok z "naszego okna" i cisza nocna w Dalmacji
Załączniki:
IMG_20210815_234022.jpg
1
IMG_20210815_234010.jpg
2
DSCN1494.JPG
3
DSCN1493.JPG
4
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 09.06.2022 10:31

leswac napisał(a):tak to wygląda

Miło zobaczyć stare kąty :D Fajne rozwianie wątpliwości dotyczących stacjonowania w Stomaricy.
Co 2 dni z dołu od Dragutina chodziłem do sklepu po pieczywo i zimny "bonus".
Taka poranna przebieżka.
leswac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 924
Dołączył(a): 09.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) leswac » 09.06.2022 11:38

te kiero napisał(a):
leswac napisał(a):tak to wygląda

Miło zobaczyć stare kąty :D Fajne rozwianie wątpliwości dotyczących stacjonowania w Stomaricy.
Co 2 dni z dołu od Dragutina chodziłem do sklepu po pieczywo i zimny "bonus".
Taka poranna przebieżka.


Serdeczne dzięki za dobre słowo !
Przyjacielu ja w Polsce jak mówi żona jestem tylko ciałem. Od 2012 roku dusza i serce NIGDY do Polski nie wróciło. :cry: :cry: :cry: tę drogę pod górkę do sklepu pokonuje zawsze 2 razy dziennie rano po pieczywko i wieczorkiem tylko po zimny bonus a z plaży Podkrcavlje do Stomarića 18A w obie strony co najmniej 2 razy dziennie i nie przeczę że mi to sprawia ogromną przyjemność. a moja żonka zawsze mówi "on żyje tylko po to aby w sierpniu wrócić do Dalamcji" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Załączniki:
IMG_20200816_121507.jpg
1
IMG_20200809_100156.jpg
2
IMG_20190810_084337.jpg
3
DSCN1024.JPG
4
DSCN0944.JPG
5
migchel
Odkrywca
Posty: 100
Dołączył(a): 19.05.2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) migchel » 11.06.2022 23:35

jesteśmy na miejscu, schodki przetestowane, nie wiem w czym rzecz, może nie są jakieś super wygodne ale skala ich trudności jest przereklamowana, jest ok. 8) pierwsze wrażenia z breli stomarica- absolutnie cudnie :)
leswac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 924
Dołączył(a): 09.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) leswac » 13.06.2022 07:28

migchel napisał(a):jesteśmy na miejscu, schodki przetestowane, nie wiem w czym rzecz, może nie są jakieś super wygodne ale skala ich trudności jest przereklamowana, jest ok. 8) pierwsze wrażenia z breli stomarica- absolutnie cudnie :)


bardzo się cieszę że mogłem pomóc. fakt Brela a zwłaszcza Stomarića to cudne miejsca :papa: :papa: :papa:
udanego wypoczynku a my czekamy do 4 sierpnia na wyjazd :hut: :hut: :hut:
AdamBo
Croentuzjasta
Posty: 157
Dołączył(a): 25.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamBo » 14.06.2022 14:32

leswac napisał(a): poruszanie się od skrętu w lewo za Marketem Brela już niestety po uliczce tej "wymagającej" bo jest jedyna :lol: :lol: :lol: . Masz tę dobrą sytuację że numer 35 A jest jeszcze przed tymi zwężeniami z kamiennymi murkami (jest jeszcze w miarę szeroko) i nie ma jeszcze tak wielkich nachyleń gdzie auto staje prawie do pionu jak zjeżdżasz w dół :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: dalej w dół jest to dla kogoś kto pierwszy raz jedzie droga do piekła :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:
z plaży do 35A droga po schodach jak pisałem wcześniej inaczej się nie da. spoko przywykniesz i bez paniki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Tak, dojazd do końca może być drogą do piekła . Od trzech lat jeździmy do Brela , Stromanica 21. :lol:
leswac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 924
Dołączył(a): 09.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) leswac » 15.06.2022 04:37

AdamBo napisał(a):
leswac napisał(a): poruszanie się od skrętu w lewo za Marketem Brela już niestety po uliczce tej "wymagającej" bo jest jedyna :lol: :lol: :lol: . Masz tę dobrą sytuację że numer 35 A jest jeszcze przed tymi zwężeniami z kamiennymi murkami (jest jeszcze w miarę szeroko) i nie ma jeszcze tak wielkich nachyleń gdzie auto staje prawie do pionu jak zjeżdżasz w dół :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: dalej w dół jest to dla kogoś kto pierwszy raz jedzie droga do piekła :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:
z plaży do 35A droga po schodach jak pisałem wcześniej inaczej się nie da. spoko przywykniesz i bez paniki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Tak, dojazd do końca może być drogą do piekła . Od trzech lat jeździmy do Brela , Stromanica 21. :lol:


czyżby apartamenty Mrnjavac Żeljko ??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
AdamBo
Croentuzjasta
Posty: 157
Dołączył(a): 25.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamBo » 15.06.2022 09:22

Tak. W tym roku również jak co rok ostatnie dwa tygodnie sierpnia. :D
Trajgul
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1769
Dołączył(a): 26.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 15.06.2022 09:42

AdamBo napisał(a):
leswac napisał(a): poruszanie się od skrętu w lewo za Marketem Brela już niestety po uliczce tej "wymagającej" bo jest jedyna :lol: :lol: :lol: . Masz tę dobrą sytuację że numer 35 A jest jeszcze przed tymi zwężeniami z kamiennymi murkami (jest jeszcze w miarę szeroko) i nie ma jeszcze tak wielkich nachyleń gdzie auto staje prawie do pionu jak zjeżdżasz w dół :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: dalej w dół jest to dla kogoś kto pierwszy raz jedzie droga do piekła :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:
z plaży do 35A droga po schodach jak pisałem wcześniej inaczej się nie da. spoko przywykniesz i bez paniki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Tak, dojazd do końca może być drogą do piekła . Od trzech lat jeździmy do Brela , Stromanica 21. :lol:

Wjechałem tam kilka lat temu, o ile dojazd jest drogą do piekła, to na parkowanie prostopadłe do tej drogi brakuje metafor ;)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
KLUB MIŁOŚNIKÓW BRELI - strona 32
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone